+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Šviesos sklaidytuvai

Šviesos sklaidytuvai suteikia šviesos šaltinį be taško viduryje. Jie skleidžia minkštesnę šviesą nei fotoaparato blykstė ar studijinė blykstė. Kuo didesnis šviesos modifikatorius, tuo švelnesnė šviesa. Populiariausi prekiniai ženklai - Walimex, Elinchrom, Lastolite, Godox. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti šviesos sklaidytuvą pagal tipą, kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

1 iš 8 puslapių
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 8
 6. Pirmyn
24 178 prekių

ŠVIESOS SKLAIDYTUVAI yra naudingas įrankis fotografijoje ir videografijoje. Šviesos sklaidytuvai suteikia minkštą ir subtilų šviesos šaltinį, padedantį kurti profesionalias nuotraukas ir vaizdo įrašus. Šie šviesos modifikatoriai yra naudojami tam, kad suminkštintų ir lygintų šviesos šaltinio spindulius, o rezultatas - mažiau ryškių šešėlių ir natūralesnis apšvietimas. Populiariausi prekiniai ženklai, tokie kaip Walimex, Elinchrom, Lastolite, Godox, yra gerai žinomi dėl kokybės ir naudingumo.


 

Pagrindinės šviesos sklaidytuvų ypatybės:


MINKŠTAS IR SUBTILUS APŠVIETIMAS:

 • Šviesos sklaidytuvai suteikia minkštą šviesą be aštrių šešėlių.


ŠVIESOS VALDYMAS:

 • Jie padeda kontroliuoti šviesos intensyvumą, kryptį ir forma, leisdami fotografui kurti norimą nuotaiką ir atmosferą.


DIFUZIJA IR NELYGUMŲ LYGINIMAS:

 • Šviesos sklaidytuvai sumažina kontrastą ir lygina natūralius spalvų perėjimus, sukurdami švelnesnį ir estetiškesnį vaizdą.


SKIRTINGI TIPAI

 • Šviesos sklaidytuvai gali būti įvairių tipų, tokių kaip skėčiai (umbrella), šviesdėžės, tiubos, popieriniai sklaidytuvai, gridai ir difuzoriai, priklausomai nuo norimo efekto.


KOMPAKTIŠKUMAS IR MOBILUMAS

 • Daugelis sklaidytuvų yra lengvai pernešami ir greitai montuojami, o tai suteikia fotografams ir videografas daugiau lankstumo fotosesijų metu.


ŠVIESOS ŠALTINIO FORMOS KEITIMAS

 • Šviesos sklaidytuvai gali keisti šviesos šaltinio formą, paverčiantį aštrų šviesos tašką į didesnį, nuoseklesnį šviesos plotą.


   

Šviesos sklaidytuvų NAUDOJIMO PAVYZDŽIAI:


PORTRETINĖ FOTOGRAFIJA

 • Šviesos sklaidytuvai yra nepakeičiamas įrankis kurti minkštą apšvietimą ir lyginti odos spalvą portretinėje fotografijoje.


PRODUKTŲ FOTOGRAFAVIMAS

 • Jie padeda kurti vienodą, subtilų apšvietimą, puikiai tinka produktų fotografavimui reklamoje, e-commerce ir kataloguose.


STUDIJINĖS NUOTRAUKOS IR VIDEO ĮRAŠAI

 • Šviesos sklaidytuvai naudojami studijinėse fotosesijose ir filmavime, siekiant sukurti nuoseklesnį šviesos šaltinį ir sumažinti kontrastą.


LAUKO FOTOSESIJOS

 • Mobilių sklaidytuvų naudojimas leidžia šviesos intensyvumą reguliuoti ir lauko fotosesijose, kur natūrali šviesa gali būti kintanti.