+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Fotoplokštelės momentiniams fotoaparatams

Momentinė fotografija vis labiau populiarėja, nes žmonės nori įamžinti akimirkas čia ir dabar. Fotoplokštelės yra populiariausias momentinės fotografijos priedas. Populiariausi prekių ženklai - "Fujifilm", "Polaroid", "Kodak". Paieškos filtrai leidžia pasirinkti fotoplokšteles pagal kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

1 iš 4 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. Pirmyn
24 77 prekių

FOTOPLOKŠTELĖS MOMENTINIAMS FOTOAPARATAMS: KURKITE AKIMIRKSNIU

Fotolapeliai, fotoplokštelės – tai skirtingi terminai, bet jie apibūdina tą patį produktą. Momentinių fotoaparatų fotoplokštelės yra plokštelės, kurios naudojamos momentiniuose fotoaparatuose ir ant kurių yra išspausdinama momentiniu fotoaparatu nufotografuota nuotrauka. Pagrindinė momentinių fotoaparatų fotoplokštelių ypatybė yra galimybė gauti atvaizdą be laukimo. Fotoplokštelė išlenda iš karto, o nufotografuotas vaizdas ant fotoplokštelės išryškėja per keliolika minučių ir tai leidžia fotografui iškart mėgautis savo kūriniu.

 

FUJIFILM „MINI“, „WIDE“ ir „SQUARE“ FORMATAI

Fotoplokštelių gamintojai, tokie kaip „Fujifilm“, siūlo skirtingus formatus, pritaikytus vartotojų poreikiams. Populiariausi yra Fujifilm „Mini“, „Wide“ ir „Square“ formatai, atitinkamai skirti mažiems, dideliems arba kvadratinio formato atspaudams. Instax Mini fotoplokštelės dydis 86 × 54 mm, vaizdo dydis 46 × 62 mm; Instax Square fotoplokštelės dydis 86 mm x 72 mm, vaizdo dydis: 62 mm x 62 mm; Instax Wide fotoplokštelės dydis 108 x 86 mm; vaizdo dydis 99 mm x 62 mm.

 

GREITAS IŠSPAUSDINIMAS IR PUIKI KOKYBĖ

Momentinių fotoaparatų fotoplokštelių spausdinimo procesas yra greitas, o tai leidžia greitai gauti nuotraukas be laukimo. Tai yra svarbu įvairiose situacijose, nuo švenčių iki kasdienių akimirkų. Fotoplokštelės ilgai išlaiko spalvų tikslumą ir kokybę. Dauguma gamintojų deda pastangas užtikrinti, kad kiekvienas atspaudas būtų ilgaamžis ir išlaikytų kokybišką vaizdą.

 

FOTOPLOKŠTELĖS FOTOGRAFIJOS PASAULYJE

KASDIENĖS AKIMIRKOS: Fotoplokštelės tinka užfiksuoti kasdienes akimirkas, kurias galima iškart pasidalinti su draugais ar šeima.

KŪRYBINIAI PROJEKTAI: Fotografai, ieškantys unikalių kūrybinių sprendimų, dažnai pasirenka fotoplokšteles dėl jų originalumo ir greito rezultato.

IŠSKIRTINIAI ATVAIZDAI: Fotoplokštelės tinka situacijoms, kai norite iš karto išspausdinti ir įamžinti ypatingas akimirkas, tokias kaip šventės arba kelionės.

MENINĖ FOTOGRAFIJA: Fotografai, kurie siekia meninių efektų ir nori sukurti unikalias nuotraukas, dažnai renkasi fotoplokšteles.

 

Momentinių fotoaparatų fotoplokštelių pasaulis yra spalvingas ir inovatyvus, leidžiantis kiekvienam fotografui atrasti savo kūrybinius horizontus. Šios fotoplokštelės ne tik įkūnija akimirkas, bet ir suteikia galimybę iš karto dalintis jomis su pasauliu.