+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Vaizdo stebėjimo / apsaugos kameros

Fotofabrikas.lt parduotuvėse galite rasti apsaugos kamerų (ang. security cameras). Apsaugos kameros yra skirstomos į lokalias ir nuotolines kameras. Stebint objektus esančius vietovėje be elektros, rekomenduojama įsigyti kamerą su GSM ryšiu. Kameros tiesioginį vaizdą perduoda GSM, 2G, 3G ir 4G (LTE) ryšiu. Informacija saugoma microSD arba SD kortelėse. Energijos šaltinis – ličio jonų (Li-ion) baterijos. Lokalios kameros jungiamos į vidinį pastato arba patalpos tinklą per (RJ45 internetinį tinklo kabelį su maitinimu). Saugumo kamerų gamintojai: Dahua, Denver, Arlo, Xiaomi.

1 iš 19 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 19
  6. Pirmyn
24 448 prekių

Apsaugos kameros (angl. security cameras) yra įrenginiai, skirti stebėti ir užregistruoti vaizdo medžiagą tam tikrose vietose arba srityse su tikslu užtikrinti saugumą. Šios kameros dažniausiai naudojamos namų apsaugos, verslo stebėjimo, viešųjų erdvių apsaugos ir kitoms panašioms paskirtims. Jos gali būti naudojamos tiek privačiose, tiek komercinėse aplinkose.

Apsaugos kameros skirstomos į lokalias ir nuotolines kameras.


Stebint objektus, esančius vietovėje be elektros, rekomenduojama įsigyti kamerą su GSM ryšiu. Kameros tiesioginį vaizdą perduoda GSM, 2G, 3G ir 4G (LTE) ryšiu. Informacija saugoma microSD arba SD kortelėse. Energijos šaltinis – ličio jonų (li-ion) baterijos. Lokalios kameros jungiamos į vidinį pastato arba patalpos tinklą per (RJ45 internetinį tinklo kabelį su maitinimu).

Lokalios apsaugos kameros (angliškai "local security cameras") yra apsaugos kameros, kurios yra skirtos užtikrinti saugumą tam tikroje vietovėje arba teritorijoje. Jos dažniausiai yra pajungtos tiesiogiai vietiniam tinklui ir neprisijungia prie interneto arba tolimesnės tinklo infrastruktūros, tokių kaip debesų saugyklos arba nuotolinio stebėjimo paslaugos. Šios kameros gali būti naudojamos privačiose ir komercinėse vietose, kad užtikrintų saugumą, užfiksuotų vaizdą ir teiktų įspėjimus.

Nuotolinės apsaugos kameros (angliškai "remote security cameras") yra apsaugos kameros, kurios gali būti stebimos ir valdomos nuotoliniu būdu per internetą arba kitą tinklo ryšio priemonę. Šios kameros dažniausiai prisijungia prie interneto ir gali būti naudojamos stebėti ir užtikrinti saugumą bet kurioje vietoje, kurioje yra interneto ryšys. Šios kameros gali būti naudojamos privačiose vietose, versle, viešose erdvėse ir kitose paskirtims.