+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Stovai ir tvirtinimo sistemos

Stovai ir tvirtinimo sistemos padeda fotografams saugiai pritvirtinti nuolatinės šviesos lempas ir kitus šviestuvus. Pagrindiniai prekės ženklai - Falcon Eyes, Manfrotto, Fotopro, Linkstar, Godox.

1 iš 6 puslapių
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 6
 6. Pirmyn
24 142 prekių

STOVAI IR TVIRTINIMO SISTEMOS yra prekių kategorija, apimanti įvairius stovus ir tvirtinimus, skirtus nuolatinių šviesos lempų, šviestuvų ir kitų fotografavimo ir filmavimo priedų stabiliam laikymui. Šie produktai suteikia kūrėjams ir fotografiams galimybę optimaliai išnaudoti šviesą ir sukurti profesionalius vaizdus.
 

Pagrindinės savybės ir ypatybės:

 1. Reguliuojamas aukštis: Stovai dažnai turi reguliuojamą aukštį, leidžiantį operatoriui pritaikyti šviesos šaltinio aukštį pagal konkrečius poreikius ir objektą.

 2. Stabilumas ir patvarumas: Stovai yra konstruojami iš tvirtų medžiagų, leidžiančių jiems išlaikyti stabilumą net su dideliais šviestuvais arba kitais sunkiais prietaisais.

 3. Lankstumas: Dauguma stovų turi reguliuojamas kojas arba stabilizuojančius elementus, leidžiančius juos pritaikyti įvairioms aplinkos sąlygoms ir paviršiams.

 4. Kompaktiškumas ir nesudėtingas transportavimas: Kai kurie stovai yra sulankstomi arba susiraukiantys, todėl yra lengvai transportuojami ir saugomi.

 5. Universalumas: Tvirtinimo sistemos dažnai yra universalių standartų, leidžiančių prijungti įvairius šviesos šaltinius, šviestuvus, nuolatines šviesos lempas.

 6. Skirtingi dydžiai ir modeliai: Rinkoje galima rasti stovų įvairiems tikslams: nuo mažų ir kompaktiškų stovų, tinkančių mobiliam fotografavimui, iki aukštų stovų, skirtų studijos darbui.
   

Stovų ir tvirtinimo sistemų kategorijos prekės yra būtinos kiekvienam fotografui arba filmų kūrėjui, siekiančiam sukurti aukštos kokybės vizualinius darbus. Ši įranga užtikrina patikimą ir efektyvų šviesos šaltinių laikymą, leidžiantį koncentruotis į kūrybinį procesą.