+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Dronai

Mes siūlome platų dronų asortimentą. Nuo profesionalių DJI dronų, skirtų fotografams ir videografams, iki žaislinių dronų, skirtų vaikams. Dabar paprasta nufilmuoti įspūdingus kadrus iš paukščio skrydžio. Pakilkite į dangų ir atraskite nuostabų bepiločių orlaivių technologijų pasaulį. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti droną pagal kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

1 iš 3 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. Pirmyn
24 64 prekių

Dronai - tai skraidantys robotai, kurių pirminė paskirtis buvo susijusi su naudojimu kariniais tikslais ir kurie įgijo didelį populiarumą dėl savo įvairumo ir universalumo. Dronų valdymas pagrinde vyksta nuotoliniu būdu - pulteliu arba dronas gali skristi savarankiškai, naudojant programinę įranga valdomus skrydžio planus savo įterptosiose sistemose, veikiančius kartu su pasauline padėties nustatymo sistema (GPS). Nuo profesionalių skrydžių aparatų iki vaikams skirtų žaislinių modelių, dronai pasižymi įspūdingu technologiniu tobulumu ir neįtikėtinu funkcionalumu. Dronų specifikacijos gali skirtis nuo žaislinių iki profesionalių modelių. Profesionalūs dronai paprastai turi ilgesnį skrydžio laiką, didesnį skrydžio atstumą, kokybiškesnę kamerą ir pažangesnes funkcijas, pavyzdžiui, kliūčių jutiklius arba automatinį grįžimo į pradinę vietą funkcionalumą.

 

KOKIE YRA DRONO VEIKIMO PRINCIPAI?

Dronai gali būti valdomi nuotoliniu būdu per specialų pultą arba arba naudojant modernias technologijas, specialią programinę įrangą. Tam tikruose modeliuose įrengta galimybė dronui veikti net savarankiškai, vadovaujantis integruotais jutikliais ir GPS sistema.

 

DRONŲ NAUDOJIMO ĮVAIROVĖ: FOTOGRAFIJA, FILMAVIMAS, KRAŠTO APSAUGA IR DAR DAUGIAU

Dronų panaudojimas yra labai įvairus ir priklauso nuo jų specifikacijų bei taikymo srities.

1) FOTOGRAFIJA IR VAIZDO ĮRAŠAI. Profesionalių fotografų ir videografų arsenalas neįsivaizduojamas be dronų. Įvairių gamintojų, tokios kaip DJI, modeliai, tokie kaip Mavic arba Phantom, suteikia puikią galimybę filmuoti nuostabius kadrus iš aukščio, atveriant naujus fotografavimo ir filmavimo kampų horizontus.

2) ŽAISLINIAI DRONAI VAIKAMS. Prieinamų ir lengvai naudojamų žaislinių dronų gamybos galimybės padarė juos populiariais tarp vaikų ir pramogų entuziastų. Tokių dronų įvairovė leidžia rinktis tiek funkcijas, tiek dizainą, atitinkantį vartotojo pageidavimus.

3) KRAŠTO APSAUGA IR PRAMONĖ. Dronai yra naudojami krašto apsaugos tikslais, prižiūrint teritorijas, ieškant nelegalių sienos kirtimų arba nusikaltimų, kurie gali būti sunkiai pastebimi ir pasiekiami iš žemės. Taip pat dronai naudojami žemės ūkyje stebint pasėlius arba kartografuojant teritorijas.

 

DJI: DRONŲ RINKOS LYDERIS

Dronų rinkoje dominuoja DJI (Da-Jiang Innovations), įkurta 2006 m. Ši kompanija užima didžiulę rinkos dalį, viršijančią net 90 proc., ir yra žinoma dėl aukštos kokybės produktų. Populiarūs modeliai, tokie kaip DJI Mavic, DJI Phantom ar DJI Inspire, tampa standartu fotografams ir videografams dėl jų puikios veikimo, ilgo skrydžio laiko ir aukštos raiškos kamerų.Dronai ne tik suteikia unikalią galimybę kurti nuotraukas ir video iš didelio aukščio, bet ir turi įvairių naudojimo sričių, pradedant nuo pramogų ir baigiant verslo ir saugumo tikslais. Įvairių kainų ir funkcijų dronų pasirinkimas leidžia vartotojui rasti tinkamą modelį, atitinkantį jo individualius poreikius ir norus.