+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Pelių kilimėliai

1 iš 12 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 12
  6. Pirmyn
24 266 prekių

Kompiuterio pelės kilimėlis yra labai svarbus priedas, skirtas kompiuterio pelės veikimui pagerinti, nes suteikia lygų ir vientisą paviršių tiksliam kursoriaus judėjimui. Nors iš pažiūros paprasti, pelės kilimėliai atlieka labai svarbų vaidmenį užtikrinant optimalų funkcionalumą, tikslumą ir patogumą naudojantis kompiuteriu. Laikui bėgant atsirado įvairių tipų pelės kilimėlių, kurių kiekvienas atitinka skirtingus pageidavimus, žaidėjų (geimarių) reikalavimus ir dizaino estetiką.


PAGRINDINĖS SAVYBĖS IR SPECIFIKACIJOS

1) PATOGI IR KOKYBIŠKA MEDŽIAGA. Įprastos medžiagos yra audinys, kietasis plastikas, guma ir hibridiniai paviršiai. Iš audinio pagaminti pelių kilimėliai yra minkšti ir patogūs, o kieto paviršiaus kilimėliai pasižymi maža trintimi, kad judesiai būtų greitesni. Neslystantys guminiai arba silikoniniai pagrindai neleidžia nepageidaujamai judėti naudojant, todėl kilimėlis lieka savo vietoje.

2) PAVIRŠIAUS TEKSTŪRA TURI ĮTAKOS PELĖS JUTIKLIO VEIKIMUI. Lygūs paviršiai leidžia atlikti greitus ir tikslius judesius, o tekstūruoti arba šiurkštūs paviršiai suteikia didesnį pasipriešinimą, todėl geriau valdomi atliekant užduotis, kurioms reikia tikslumo.

3) ĮVAIRŪS DYDŽIAI IR STORIAI. Pelės kilimėliai būna įvairių dydžių: nuo kompaktiškų, tinkamų kelionėms, iki didelių, skirtų žaidimams. Pelės kilimėlio storis taip pat gali skirtis: plonesni kilimėliai yra patogūs nešiotis, o storesni - papildomai amortizuoja.

4) GALI TURĖTI SUSTIPRINTUS KRAŠTUS. Kai kurie pelės kilimėliai turi sustiprintus kraštus, kad nesusitrintų ir būtų patvaresni. Tai ypač svarbu medžiaginiams pelės kilimėliams, kurie gali būti daug kartų naudojami ir gali lengvai nusidėvėti.

5) GALI PASIŽYMĖTI RGB APŠVIETIMU. Žaidimų pelių kilimėliai dažnai turi integruotą RGB apšvietimą, kad būtų estetiški. Šie kilimėliai leidžia naudotojams pritaikyti apšvietimo efektus ir taip pagerinti bendrą žaidimų stočių išvaizdą.

 

MEDŽIAGINIAI, KIETIEJI, ŽAIDIMAMS SKIRTI IR KITŲ RŪŠIŲ KILIMĖLIAI

1) Medžiaginiai pelės kilimėliai: Tai labiausiai paplitę ir universalūs pelės kilimėliai, kurių minkštas medžiaginis paviršius užtikrina patogumą ir tikslų valdymą. Jie tinka įvairioms užduotims, įskaitant žaidimus ir darbą biure.

2) Kietieji pelės kilimėliai: Kietieji pelės kilimėliai yra pagaminti iš standžių medžiagų, pavyzdžiui, plastiko arba aliuminio, todėl trintis yra minimali, kad pelės judesiai būtų greiti ir tikslūs. Jie populiarūs tarp greitį mėgstančių žaidėjų.

3) Žaidimams skirti pelės kilimėliai: Šie kilimėliai, sukurti atsižvelgiant į žaidėjų poreikius, dažnai yra didesni, turi RGB apšvietimą ir optimizuotus paviršius, užtikrinančius geresnį žaidimų našumą. Jie pritaikyti įvairiems žaidimų žanrams ir žaidimo stiliams.

4) Ergonominiai pelės kilimėliai: Ergonomiški pelės kilimėliai yra sukurti taip, kad suteiktų riešo atramą ir sumažintų įtampą ilgai dirbant kompiuteriu. Dažnai jie turi paminkštintą arba geliu užpildytą dalį, kad būtų dar patogiau.

5) Belaidžio įkrovimo pelės kilimėliai: Šie pelės kilimėliai yra patogūs ir funkcionalūs, nes leidžia belaidžiu būdu įkrauti suderinamus įrenginius, todėl nereikia atskirų įkrovimo stotelių.

6) Specializuoti pelės kilimėliai: Kai kurie pelės kilimėliai yra skirti konkrečioms užduotims arba pramonės šakoms. Pavyzdžiui, specialūs pelės kilimėliai gali būti skirti grafikos dizaineriams arba inžinieriams, kuriems reikia tiksliai valdyti kursorių.


Kuklus pelės kilimėlis virto sudėtingu priedu, siūlančiu įvairias galimybes, atitinkančias įvairius naudotojų poreikius. Pelės kilimėliai atlieka svarbų vaidmenį optimizuojant naudotojo patirtį - nuo žaidimų našumo didinimo iki ergonomiškos pagalbos atliekant kasdienes kompiuterines užduotis. Pelės kilimėlio pasirinkimas priklauso nuo individualių pageidavimų, numatyto naudojimo būdo ir pageidaujamų funkcijų, kad būtų sukurta optimali kompiuterio arba žaidimų sąranka.