+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Specialios paskirties fotoaparatai

1 iš 3 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. Pirmyn
24 53 prekių

SPECIALIOS PASKIRTIES FOTOAPARATAI yra unikalūs įrenginiai, sukurti tam, kad užfiksuotų ypatingas gamtos ir laukinių gyvūnų akimirkas, kurios dažnai nepastebimos žmonėms. Šie fotoaparatai garsėja ypatingomis savybėmis, kurios pritaikytos fotografiniam stebuklingo gamtos grožio atspindžiui.

Šie specialios paskirties fotoaparatai yra puikus pasirinkimas fotografams, stebintiems gyvūnų elgesį, arba tiems, kurie nori užfiksuoti gamtos grožį. Jų ypatingos funkcijos, tokioms kaip naktinio matymo režimai ir judesio jutikliai, leidžia stebėti ir įamžinti laukinės gamtos stebuklus, kurie kitaip liktų nepastebėti.

Specialios paskirties kameroms paprastai būdingi maži matmenys, nedidelis svoris, tvirtas korpusas, dažna kamera pasižymi kamufliažinių spalvų korpusu, apsaugomis nuo lietaus ir / arba dulkių, aukštos kokybės CMOS vaizdo jutikliu, galimybe pasiekti aukštą vaizdo raišką, gali turėti integruotą mikrofoną, garsiakalbį, apsaugą slaptažodžiu, į rinkinį gali būti įtraukti laikikliai arba dirželiai, skirti kamerą tvirtinti prie medžio ir pan.

Sekimo kameras galite naudoti ne tik nepastebimai dieną ir naktį stebėti laukiniams gyvūnus, pavyzdžiui, šernams, lapėms ir pan., bet kartais kamerą galite panaudoti ir kaip stebėjimo kamerą norint apsisaugoti nuo vagių ir plėšikų.

Keletas specialios paskirties fotoaparatų pavyzdžių: Denver WCS-5020DE Wildlife Camera, Braun Scouting Cam Black700, Braun Scouting Cam Black800 mini ir kt.