+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

LCD ekranų apsaugos

1 iš 4 puslapių
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. Pirmyn
24 87 prekių

Fotoaparatų LCD EKRANŲ APSAUGOS yra specialūs priedai, skirti apsaugoti fotoaparato LCD ekraną nuo įvairių pavojaus veiksnių. Šios apsaugos yra ypatingos ir naudoingos dėl kelių svarbių priežasčių:

 • Apsaugo nuo įbrėžimų. LCD ekranai dažnai yra pagaminti iš plastiko arba stiklo, kurie yra jautrūs įbrėžimams. Apsaugos padeda išvengti įbrėžimų, kuriuos galėtų sukelti dulkes, smėlis arba atsitiktiniai daiktai, kurie gali patekti į kontaktą su ekranu.
 •  Saugo nuo dulkių ir purvo. LCD ekranų apsaugos taip pat apsaugo nuo dulkių ir purvo, kurie gali suraižyti fotoaparato ekraną. Tai ypač naudinga, fotografuojant lauke arba dulkėtose aplinkose.
 • Apsaugo nuo vandens lašų. Kai kurios fotoaparatų LCD ekranų apsaugos yra atsparios vandeniui arba nepraleidžia vandens lašų. Tai padeda apsaugoti ekraną nuo drėgmės ir potencialių pažeidimų.
 • Sumažina atspindžius. Kai kurių apsaugų paviršius yra matinis arba antistatinis, todėl sumažina saulės arba šaltinių šviesos atspindžius nuo ekrano. Tai leidžia geriau matyti ekraną ryškioje šviesoje.
 • Skaidrumas. Dauguma fotoaparatų LCD ekranų apsaugų yra skaidrios, todėl jos nekenkia vaizdo peržiūrai. Tai leidžia fotografams stebėti ir vertinti nuotraukas be jokių vizualinių trikdžių.
 • Lengvumas ir paprastas montavimas. Dauguma LCD ekranų apsaugų yra lengvos, neprideda daug papildomo svorio fotoaparatui ir yra lengvai priklijuojamos arba tvirtinamos prie ekrano naudojant specialius lipnus sluoksnius, todėl jas lengva montuoti ir nuimti.
 • Prisideda prie fotoaparato ilgaamžiškumo. Apsaugos taip pat gali padėti išlaikyti fotoaparato ekraną tvarkingą ir nepažeistą, dėl to galima ilgiau išlaikyti fotoaparato vertę ir naudotis juo be problemų.
   

Visos šios savybės daro LCD ekranų apsaugas naudingomis priemonėmis fotoaparatui, ypač kai norite išlaikyti ekraną nepažeistą ir gerai matomą įvairiose fotografavimo aplinkose. Tai yra paprastas būdas pagerinti jūsų fotoaparato ekranų ilgaamžiškumą ir funkcionalumą.