+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Reflektoriai

Reflektoriai yra puikūs pagalbininkai saulėtą dieną, nes atspindi natūralias spalvas ir padeda panaikinti ryškius šešėlius. Atšvaito spalva ir dydis yra pagrindiniai kriterijai į kuriuos reikia atsižvelgti pirkimo metu. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti reflektorių pagal skersmenį, kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

1 iš 5 puslapių
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 5
 6. Pirmyn
24 118 prekių

REFLEKTORIAI yra svarbūs fotografijos įrankiai, suteikiantys fotografams arba video operatoriams galimybę efektyviai valdyti šviesos srautą ir sukurti pageidaujamą šviesos efektą. Šie įrankiai yra nepakeičiami lauko fotografijoje, ypač saulėtą dieną, kai natūrali šviesa gali sukelti ryškius šešėlius.
 

Pagrindinės reflektorių ypatybės ir specifikacijos:

 1. Atšvaito spalva ir dydis: Reflektoriai gali turėti įvairias atšvaito spalvas, įskaitant baltą, sidabrinę, aukso arba kitas. Kiekviena spalva suteikia skirtingą šviesos toną. Dydis taip pat yra svarbus, nes jis nulemia, kiek šviesos galima atspindėti.

 2. Transportavimo patogumas: Reflektoriai gali būti lengvai sulankstomi, todėl juos patogu transportuoti ir saugoti.

 3. Universali montavimo sistema: Daugelis reflektorių turi universalias montavimo sistemas, kurios leidžia juos pritvirtinti prie įvairių laikiklių arba šviestuvų stovų.

 4. Kokybiška atspindžio medžiaga: Reflektoriai yra pagaminti iš aukštos kokybės atspindžios medžiagos, užtikrinančios natūralių spalvų atvaizdavimą ir efektyvų šviesos atspindėjimą.
   

Naudojimas fotografijoje:

 1. Šviesos pildymas: Reflektoriai naudojami tam, kad atspindėtų šviesą į fotografuojamą objektą ir sumažintų šešėlius, kurie gali būti sukelti pernelyg ryškią saulės šviesą.

 2. Minkštinimas: Reflektoriai minkština šviesą ir taip padeda išvengti pernelyg aštrių šešėlių bei ledžia sukurti minkštą, natūralų šviesos efektą ant objekto paviršiaus.

 3. Veido bruožų išryškinimas ir šešėlių šalinimas: Reflektoriai yra nepakeičiami fiksuojant vestuvių, asmenines fotosesijas arba krikštynų akimirkas, nes jie leidžia pašalinti pernelyg ryškius šešėlius ir paryškinti veido bruožus.

   

Reflektoriai yra esminis fotografijos įrankis, kuris padeda kūrėjui pasiekti norimus šviesos efektus ir suteikia galimybę tinkamai eksperimentuoti su natūralia šviesa. Tai universali ir nepakeičiama priemonė kiekvieno fotografo arsenale.