+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Paleidėjai ir priėmėjai

Belaidžiai paleidėjai ir priėmėjai veikia tais pačiais dažniais, kaip ir kitos „Wi-Fi“ sistemos, ir turi kelis kanalus, kad būtų užtikrintas bevielis ryšys. Kiekvieną iš jų sudaro siųstuvas, pritvirtintas prie fotoaparato, ir vienas ar keli radijo imtuvai, pritvirtinti prie blyksčių. Dauguma naudoja 2,4 GHz radijo dažnį. Populiariausi prekiniai ženklai - Pixel, Falcon Eyes, Metz, Linkstar, Godox. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti paleidėjus ir priėmėjus pagal kainą, gamintoją ir pristatymo laiką.

1 iš 4 puslapių
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. Pirmyn
24 79 prekių

BELAIDŽIAI PALEIDĖJAI IR PRIĖMĖJAI yra būtina įranga profesionaliems fotografams, kurie siekia valdyti blyksčių ir šviesos šaltinių nuotraukų kūrimo procesą. Šios įrangos rinkinys veikia tais pačiais dažniais kaip ir kitos „Wi-Fi“ sistemos, ir jų ypatingumas pasireiškia galimybe siųsti ir priimti signalus be jokių laidų jungčių.

 

Pagrindinės ypatybės ir specifikacijos:

 1. Belaidis ryšys: Paleidėjai ir priėmėjai veikia naudodami belaidį ryšį. Jie leidžia fotografui nuotoliniu būdu valdyti šviesos šaltinius ir blyksčių nuotolinį iššaukimą. Dauguma įrangos naudoja 2,4 GHz radijo dažnį, kuris užtikrina stabilų ryšį ir mažina trikdžių tikimybę.

 2. Siųstuvo ir priėmėjo struktūra: Kiekvienas rinkinys apima siųstuvo įrenginį, kuris pritvirtinamas prie fotoaparato, ir vieną ar kelis radijo priėmėjus, kurie būna pritvirtinti prie blyksčių ar kitų šviesos šaltinių.

 3. Kanalų valdymas: Paleidėjai ir priėmėjai dažnai turi kelis kanalus, leidžiančius fotografams naudotis skirtingomis ryšio trasomis be interferencijos.

 4. Universali montavimo sistema: Įrenginiai dažnai turi standartines montavimo sistemas, leidžiančias pritvirtinti juos prie įvairių fotoaparatų ir šviesos įrangos.
   

Populiariausi Prekiniai Ženklai:

 1. Pixel: Šis prekinis ženklas siūlo įvairias belaidžių paleidėjų ir priėmėjų sistemas, žinomas dėl patikimumo ir funkcionalumo.

 2. Falcon Eyes: Įmonė garsėja kokybiškomis šviesos įrangos sistemomis, įskaitant belaidžius paleidėjus ir priėmėjus.

 3. Metz: Šis prekinis ženklas taip pat pasižymi įvairiomis belaidžių šviesos valdymo sistemomis.

 4. Linkstar: Linkstar siūlo įvairias profesionalioms nuotraukoms skirtas belaides šviesos valdymo priemones.

 5. Godox: Žinomas dėl aukštos kokybės ir inovatyvių šviesos įrangos sprendimų, Godox siūlo patikimus belaidžius paleidėjus ir priėmėjus.
   

Belaidžiai paleidėjai ir priėmėjai suteikia fotografams didelę laisvę ir kontrolę valdant šviesą, padeda sukurti profesionalius ir kūrybiškus vizualinius darbus. Šios įrangos patogumas ir funkcionalumas tampa neįkainojama kūrėjo pagalbine priemone.