+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Live stream įranga

Tiesioginės transliacijos (angl. live stream) įranga savo reikalingumą COVID-19 ir karo Ukrainoje metu. Apribojus žmonių judėjimą, tapo svarbu informaciją perduoti per nuotolį ir esamuoju laiku. Fotofabrikas.lt parduotuvėse tapo populiarios „video grabber“, „wireless video transmission“ sistemos, „cage“ (narvai), prie kurių tvirtinasi „grabbers“ arba „transmitters“. Taip pat, ten galime tvirtinti V-mount baterijas ilgam transliavimui. Populiarumo sulaukė nemokama platforma, skirta transliuoti savo turinį – OBS studio.

1 iš 13 puslapių
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 13
 6. Pirmyn
24 296 prekių

Tiesioginės transliacijos (angl. live stream) įranga svarbi, kai reikia informaciją perduoti per nuotolį ir esamuoju laiku.

Live stream įranga yra technologinė įranga, naudojama transliuoti tiesioginį vaizdo arba garso srautą internete. Tai gali būti naudojama transliacijoms, tokios kaip vaizdo žaidimų žaidimas, muzikos pasirodymai, sporto renginiai, konferencijos ar kitos renginio transliacijos tiesiogiai internete.

Fotofabrikas.lt siūlo platų live stream įrangos pasirinkimą, galite įsigyti:

 1. Ausinių rinkinius, pvz., "Hollyland Solidcom C1 Pro", kuri yra "Hollyland" visiškai dvipusio belaidžio domofono ausinių sistema su dviejų mikrofonų aplinkos triukšmo slopinimo (ENC) technologija.

 2. Antenas, pvz., HOLLYLAND LOLLIPOP ANTENNA (tai juodos spalvos antenos, suderinamos su MARS 4K, MARS 400S PRO, MARS 300 PRO); HOLLYLAND MUSHROOM ANTENNA FOR MARS AND COSMO (tai antena, kuri yra suderinama su Hollyland MARS 4K, Hollyland MARS 400S PRO, Hollyland MARS 300 PRO ir Hollyland COSMO C1).

 3. Live stream įrangos dėklus, pvz., HOLLYLAND HAND BAG FOR MARS 300/400 (tai dėklas, kuris apsaugo ir yra skirtas tvarkingai laikyti "Mars 300", "400", "400S" arba "400S Pro" belaidžio vaizdo siųstuvo ir imtuvo rinkinį).

 4. Imtuvus ir siųstuvus, pvz., HOLLYLAND LARK 150 TRANSMITTER (1X TX + 1X MIKROFON); HOLLYLAND MARS 4K 450FT 4K UHD WIRELESS VIDEO RECEIVER.

 5. Konverterius, pvz., Blackmagic Mini Converter - UpDownCross; Blackmagic ATEM MICROPHONE CONVERTER (tai konverteris, kuriuo galite pridėti papildomų mikrofonų į savo ATEM perjungiklį)

 6. Darbalaukio valdiklius, pvz., Blackmagic Design HyperDeck Shuttle HD

 7. Daugiafunkcius live stream įrenginius, pvz., "Rode Streamer X", kuris yra profesionali vaizdo įrašymo plokštė, garso sąsaja ir valdymo paviršius, integruotas į vieną kompaktišką įrenginį, leidžiantį neįtikėtinai lengvai kurti turinį.

 8. Live stream monitorius, pvz., SEETEC ATEM156 15.6 Inch Live Streaming Broadcast Director Monitor.

 9. Vaizdo maršruto parinktuvus, pvz., Blackmagic Videohub 10x10 12G.

 10. Garso pultus, pvz., DJ garso pultą Allen & Heath XONE 96, kuris suteikia daugybę maršrutizavimo galimybių.
   

Live stream įranga gali skirtis nuo paprastų transliacijų su web kamera iki profesionalios įrangos, naudojamos didelėms televizijos renginio transliacijoms. Tai priklauso nuo jūsų tikslų ir biudžeto.