+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Skaitmeninių laikmenų priedai

1 iš 2 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. Pirmyn
24 34 prekių

Skaitmeninių įrenginių naudojimas gausiai reikalauja mažų, bet svarbių priedų, kurie palengvina skaitmeninį gyvenimą. Šiame įvairiapusiame skaitmeninių laikmenų priedų pasaulyje randa vietą lipnios atminties kortelių etiketės, dėžutės atminties kortelėms ir atmintukams laikyti, adapteriai bei dėkliukai skaitmeninėms laikmenoms. Šie maži, bet funkcionalūs priedai tampa esminiais įrankiais, padedančiais išsaugoti, organizuoti ir naudoti mūsų brangius skaitmeninius turinius.
 

  1. Lipnios Atminties Kortelių Etiketės: Tvarka Jūsų Rankose. Lipnios atminties kortelių etiketės yra paprastas, bet svarbus priedas, leidžiantis lengvai identifikuoti ir organizuoti jūsų skaitmenines kortelės. Šios etiketės prisideda prie tvarkos ir patogumo, leisdamos jums greitai rasti reikiamą atminties kortelę tarp daugybės.

  2. Dėžutės Atminties Kortelėms: Saugumas ir Organizacija. Dėžutės atminties kortelėms ir atmintukams yra puikus būdas saugiai laikyti savo skaitmeninius archyvus. Šios dėžutės apsaugo jūsų kortelės nuo dulkių, drėgmės ir įbrėžimų, užtikrindamos ilgalaikį jų naudojimą. Be to, jos padeda išlaikyti tvarką jūsų fotoaparato dėžėje.

  3. Adapteriai: Adapteriai tampa nepakeičiamu įrankiu, kai susiduriame su skirtingų formų atminties kortelėmis arba reikia prijungti įvairius įrenginius prie savo kompiuterio ar kitų įrenginių.

  4. Dėkliukai Skaitmeninėms Laikmenoms: Saugus Transportavimas. Dėkliukai skaitmeninėms laikmenoms ne tik suteikia stilingą išvaizdą, bet ir užtikrina saugų jų transportavimą. Tai puiki galimybė ne tik išsaugoti jūsų atminties kortelę, bet ir lengvai nešioti ją kartu su savimi, garantuojant, kad jūsų svarbūs duomenys visada bus po ranka.

  5. Dizainas ir Funkcionalumas: Stilizuokite savo Skaitmeninį Pasaulį. Šie skaitmeninių laikmenų priedai ne tik atlieka funkcionalią paskirtį, bet ir suteikia jūsų įrenginiams išskirtinį stiliaus akcentą. Modernūs dizainai, spalvingos dėžutės ir įvairios formos adapteriai prideda asmenybės jūsų skaitmeniniams aktyvams.

  6. Patogumas ir Universalios Pritaikymo Galimybės. Šie priedai yra ne tik funkcionalūs, bet ir patogūs naudoti. Jų universalumas suteikia jums galimybę naudotis skaitmeninėmis laikmenomis lengvai, be rūpesčių dėl suderinamumo arba transportavimo saugumo.