+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Valymo priemonės

1 iš 13 puslapių
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 13
 6. Pirmyn
24 311 prekių

Fotoaparatų, objektyvų ir kitos fotografavimo bei apšvietimo įrangos VALYMO PRIEMONĖS yra ypatingi ir naudingi įrankiai, kurie padeda išlaikyti jūsų fotografavimo įrangą švarią ir veikiančią optimaliomis sąlygomis. Šios priemonės yra esminės norint išvengti dulkėtumo, nešvarumų ir riebalų dėmių ant objektyvų, jutiklių arba kitų optinių paviršių.

Pagrindinės valymo priemonės yra šios:

 • Valymo sevetėlės. Valymo sevetėlės yra specialiai sukurtos švelniai valyti objektyvus, ekrano paviršius ir kitas optines detalės. Jų audinys yra švelnus, kad nebūtų palikta įbrėžimų, bet kartu ir pakankamai galingas, kad sėkmingai būtų pašalinti nešvarumai.
 • Valymo pieštukai. Valymo pieštukai paprastai turi švelnų šepetėlį vienoje pusėje ir specialią valymo galvutę kitame gale. Jie naudojami pašalinti dulkes, nešvarumus ir riebalų dėmes ant objektyvų paviršių arba jutiklių. Valymo pieštukai yra puikus būdas pasiekti sunkiai prieinamas vietas.
 • Jutiklių valymo komplektai. Jutikliai yra jautrios jūsų fotoaparato dalys, jų valymas yra ypatingai svarbus. Jutiklių valymo komplektai paprastai apima specialius skysčius ir valymo pieštukus, kurie  padeda pašalinti dulkes ir nešvarumus nuo jutiklių be jokio pažeidimo.
 • Dulkių ir nešvarumų nupūtikliai. Šie nupūtikliai yra skirti pašalinti dulkės ir nešvarumus nuo objektyvų ir kitų paviršių, kuriuos ne visada galima tiesiog nuplauti arba nuvalyti sevetėle. Dulkių nupūtikliai dažnai naudoja oro srautą, kuris švelniai išpučia nešvarumus.
 • Specialiūs valymo skysčiai. Valymo skysčiai, kurie yra skirti fotoaparatų ir objektyvų valymui, yra ypač formuliuoti, kad švelniai ir efektyviai pašalintų nešvarumus ir riebalų dėmes. Jie gali būti naudojami su valymo sevetėlėmis arba valymo pieštukais.

   

Visos šios priemonės yra būtinos, norint išlaikyti jūsų fotografavimo įrangą švarią ir veikiančią optimaliomis sąlygomis. Jos užtikrina, kad jūsų nuotraukos būtų aukščiausios kokybės ir kad jūsų įranga tarnautų ilgą laiką be pažeidimų arba defektų. Tai yra svarbūs įrankiai kiekvienam fotografui, siekiančiam išlaikyti puikią savo įrangos būklę.