+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Apšvietimas filmavimui, video apšvietimas

Nuotraukoms ir vaizdo įrašams nuolatinis apšvietimas gaunamas iš volframo, fluorescencinių ir LED šviesos šaltinių. Šiuo metu populiariausios nuolatinės šviesos lempos yra LED tipo. Populiariausi prekiniai ženklai - Falcon Eyes, Walimex, NanLite, Godox. Naudodami paieškos filtrus, galite išsirinkti nuolatinės šviesos lempą pagal tipą, kainą, gamintoją ir pristatymo laiką. 

1 iš 52 puslapių
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. ...
 5. 52
 6. Pirmyn
24 1235 prekių

NUOLATINĖS ŠVIESOS LEMPOS - tai neatsiejamas fotografimo ir filmavimo proceso elementas, kuris pasižymi nuolatiniu šviesos srautu be jokio mirksėjimo arba dažnių moduliacijos. Ši savybė yra ypatingai naudinga studijose, kur nuolatinė šviesa leidžia operatoriui iškart matyti, kaip ji veiks galutinį rezultatą. Didelė dalis šių šviesos šaltinių naudoja LED (Light Emitting Diode) technologiją, kuri garantuoja efektyvumą, mažą energijos suvartojimą ir ilgą tarnavimo laiką.
 

Pagrindinės nuolatinių šviesos lempų ypatybės:

 1. Nuolatinis šviesos srautas: Nuolatinės šviesos lempos teikia neprekiaujamą ir nuoseklų šviesos srautą, leidžiantį operatoriui tiesiogiai matyti, kaip šviesa veikia filmuojamą arba fotografuojamą objektą.

 2. LED technologija: Dauguma nuolatinių šviesos lempų naudoja LED technologiją, užtikrinančią aukštą efektyvumą ir mažą energijos suvartojimą.

 3. Šviesos temperatūra: Šios lempos gali turėti reguliuojamą šviesos temperatūrą, leidžiančią operatoriui valdyti spalvų temperatūrą nuo šilto iki šalto šviesos atspalvio.

 4. Didelis CRI (Color Rendering Index): Geras CRI lempos užtikrina tikslų spalvų atvaizdavimą, svarbu fotografuojant ir filmuojant.

 5. Galia ir reguliuojamumas: Nuolatinės šviesos lempos būna skirtingo galingumo - nuo mažų 80W iki didelių 300W ir daugiau. Daugelis jų turi reguliuojamą šviesos intensyvumą ir kampą.

 6. Montavimo galimybės: Daugelis lempų turi standartinius montavimo angas, leidžiančias pritvirtinti įvairius priedus, tokius kaip difuzoriai arba šviesos formuotojai.

 7. Mažas šiluminis išsiskyrimas: LED technologija sumažina šiluminį išsiskyrimą, todėl šviesos lempos nesukelia pernelyg didelės šilumos ir gali būti naudojamos ilgą laiką be pertraukų.

 8. Mobilumas: Daugelis nuolatinių šviesos lempų yra kompaktiškos ir lengvos, leidžiančios lengvai pernešti ir naudoti ne tik studijoje, bet ir kitose vietose.

 9. Specialūs režimai: Kai kurios nuolatinės šviesos lempos gali turėti specialius režimus, tokius kaip RGB (spalvotas šviesos diapazonas) arba efektų režimus.
   

Populiariausi prekiniai ženklai šioje srityje yra Falcon Eyes, Walimex, NanLite, Godox. Šie gamintojai žinomi dėl kokybiškų ir inovatyvių nuolatinės šviesos lempų produktų, kurie atitinka profesionalių fotografų ir filmų kūrėjų poreikius. Įvairus galingumo pasirinkimas, reguliuojama šviesos temperatūra ir montavimo galimybės leidžia pasirinkti lempą pagal konkrečius projektų reikalavimus.