+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Laowa 24mm f/14 Macro Probe - PL

Laowa 24mm f/14 Macro Probe - PL
2299.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Laowa 24mm f/14 Macro Probe - PL aprašymas

„Venus Optics“ ARRI PL tvirtinimo Laowa 24 mm f/14 zondo objektyvas, apibūdinamas kaip „keistas, bet genialus“, yra tikrai unikalus objektyvas, skirtas fotografuoti iš arti. Šis makro objektyvas išsiskiria savo ilgu ir plonu objektyvo vamzdeliu, todėl maksimalus padidinimas yra 2:1, minimalus fokusavimo atstumas yra 1,5 colio, o minimalus darbinis atstumas yra 0,8 colio. Net ir esant tokiam artimam darbiniam atstumui, objektyvas yra 1,3 colio ilgio, todėl galite patalpinti jums patogiu atstumu, kad galėtumėte fotografuoti netoliese esančius objektus. Be to, naudojant plataus kampo objektyvą, suteikiamas didesnis lauko gylis, palyginti su tradiciniais teleobjektyvų makroobjektyvais, todėl fone galima gauti daugiau detalių ir mažiau izoliuoti objektą.
 
 
 

Itin aiškus ir ryškus vaizdas 

Optinė konstrukcija apima ir ypač mažos dispersijos, ir lūžio rodiklio elementus, kurie padeda slopinti chromatines ir sferines aberacijas, kad būtų užtikrintas didelis aiškumas, spalvų tikslumas ir ryškumas. Rankinis fokusavimo valdymas leidžia fokusuoti nuo 1,5 colio iki begalybės, o objektyvo priekyje yra įmontuota LED žiedinė lemputė, padedanti fokusuoti artimu atstumu. Plonas 0,2 colio priekinės objektyvo cilindro dalies skersmuo taip pat suteikia daugiau galimybių apšviesti objektus iš priekio. Be to, priekinė objektyvo dalis yra atspari vandeniui ir leidžia dirbti su objektais, esančiais tiesiai po vandens paviršiumi arba dulkėtoje aplinkoje.
 

Konstrukcija 

Ši „kino modifikavimo“ objektyvo versija buvo optimizuota naudoti vaizdo įrašuose, o diafragmos ir fokusavimo žieduose yra integruotos pavaros, leidžiančios atlikti rainelės ir židinio traukimą naudojant sekantį fokusavimą. Unikali makro objektyvo konstrukcija siūlo didesnį nei tikroviško dydžio 2:1 maksimalų padidinimą, minimalų 1,5 colio fokusavimo atstumą ir tik 0,8 colio darbinį atstumą. Ilgas vamzdinis objektyvo cilindras padeda sukurti ryškią „bug-eye“ perspektyvą ir, nepaisant trumpo darbinio atstumo, objektyvo vamzdžio ilgis suteikia fotoaparatui patogų fotografavimo atstumą.
 

Spalvos ir lauko gylis 

Plataus kampo 24 mm židinio nuotolis suteikia didesnį lauko gylį ir daugiau aplinkinių detalių nei tradiciniai teleobjektyvų makrokomandų dizainai, kurie paprastai išskiria objektą mažu lauko gyliu. Optinis dizainas apima du ypač mažos dispersijos elementus, kurie kontroliuoja spalvų pakraščius ir chromatines aberacijas, kad būtų užtikrintas didesnis aiškumas ir spalvų tikslumas. Taip pat yra vienas papildomas lūžio rodiklio elementas, kuris sumažina sferines aberacijas ir iškraipymus, kad pagerintų ryškumą ir tikslų atvaizdavimą. Plonas 0,8 colio priekinis skersmuo leidžia atlikti unikalius "įstumdomus" kadrus, taip pat suteikia daugiau galimybių fotografuoti stambiu planu, nepastebimai. Dėl mažesnio priekinio skersmens taip pat lengviau apšviesti artimus objektus iš priekio.
 
 
 
 

Dirbkite bet kokioje aplinkoje 

Objektyvo priekis yra atsparus vandeniui, todėl galite patogiai dirbti po vandens paviršiumi arba dulkėtoje aplinkoje. Objektyvo priekyje yra įmontuotas LED žiedinis apšvietimas, kuris maitinamas per mikro-USB prievadą, esantį ant cilindro, todėl šiek tiek apšviečia arti esančius objektus, kad būtų lengviau fokusuoti. Sukurtas naudoti kaip stambaus plano makroobjektyvas, rankinio fokusavimo funkcija taip pat leidžia sufokusuoti iki begalybės. Šioje „kino modifikavimo“ objektyvo versijoje yra įtaisytosios fokusavimo ir diafragmos pavaros, padedančios fokusuoti ir traukti rainelę. Septynių ašmenų diafragma prisideda prie malonios „bokeh“ kokybės.
 

Specifikacija 

Svoris: 474 g
Spalva: Juoda
Matmenys: 408 x 60 x 60 mm
Minimalus fokusavimo atstumas: 47 cm
Jungties tipas: PL-Mount
Židinio nuotolis (mm): 24
Diafragma: f40 / f14
Vaizdo stabilizavimas: Nėra
Objektyvo tipas: Makro
 
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Laowa
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09827KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!