+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Canon 50mm F2.8L TS-E Macro

Canon
Canon 50mm F2.8L TS-E Macro
2488.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Canon 50mm F2.8L TS-E Macro aprašymas

Canon TS-E 50mm F2.8L Macro - pasaulis kitu kampu

Pažengusiems fotografams su siekiu preciziškam valdymui nereikėtų žvalgytis toliau, nei TS-E 50mm f/2.8L Macro objektyvas. Jis pasiima visus L serijos privalumus, UD elementus ir prideda paslinkimo ir palenkimo galimybę. Tai leidžia jį padaryti tobulu objektyvu makro, reklamų, architektūros fotografijai ir dar daugiau. Universalus ir patikimas tiek studijoje, tiek lauke. Pasižymi dideliais ir patogiais valdymui valdikliais, nustatymų užfiksavimo mechanizmais, išbaigta konstrukcija ir  dar patogiu minimaliu fokusavimo atstumu, kuris yra vos 27cm. Šis objektyvas yra patogus ir puikus pasirinkimas tiek profesionalams, tiek entuziastams 

Aukšta vaizdo kokybė su L klasės objektyvu

Puikus Canon L serijos objektyvų kolekcijos papildymas. TS-E 50mm Macro siūlo išskirtinę optiką, patikimumą darbe ir rafinuotą dizainą, viską pagal fotografų poreikius. Sukurtas atitikti Canon aukštos rezoliucijos jutiklių galimybes jis sukuria fenomenalią vaizdo kokybę.
canon TS-E 50mm F2.8 

Aukšta diafragma - F2.8

Su šia maksimalia diafragmos reikšme TS-E 50mm F2.8L Macro yra nepaprastai šviesus, tobulas nuotraukų kompozicijoms ir dideliems užrakto greičiams, netgi esant žemam ISO. Tai reiškia portretų, minimalaus judesio nuotraukas tiek lauke, tiek esant silpnam studijiniam apšvietimui.

Du UD elementai sumažina spalvines aberacijas

Objektyvas kurtas tam, kad sukurtų puikią nuotraukos kokybę su maksimaliu detalumu ir raiška per visą nuotraukos plotą. Du UD stiklo elementai dvylikos elementų optinėje konstrukcijoje padeda sumažinti chromatines aberacijas. 

Optimizuota lęšių danga vidinių ir saulės atspindžių sumažinimui.

Objektyvas TS-E 50mm f/2.8L Macro turi ASC ir SWC dangas. ASC (air sphere coating) yra sukurtas pamažinti atspindžius, kurie atsiranda kai fotografuojamas dangus ir šviesa į objektyvą patenka vertikaliai. Tuo tarpu SWC (Subwavelength Structure Coating) danga padeda išvengti vidinių ir saulės atspindžių, ypač tuomet, kai šviesa patenka į objektyvą labai dideliu kampu. Šios dvi dangos kartu sukuria nepaprastai švarias nuotraukas su aukštu kontrastu ir minimaliais atspindžiais.

Didelės palenkimo ir pakelimo rankenėlės patogesniam valdymui.

Dar lengvesniam naudojimui TS-E 50mm f/2.8L Macro turi didesnes ir patogiai išdėstytas palenkimo ir paslinkimo reguliavimo rankenėles ir pasvyrimo, bei paslinkimo užrakinimo mechanizmus. Valdykite lengvai ir nesijaudinkite, kad netyčia pajudinsite objektyvą.

Padidinti pasvyrimo kampas ir paslinkimo diapazonas.

Pasvyrimo kampas padidintas dar ±8.5° siekiant dar padidinti kontroliavimo ir pačio objektyvo galimybes. Kuomet fokusuojama į objektą, kuris nėra paraleliai kameros jutikliui padidintas arba sumažintas lauko gylis ir specifinis fokusavimas. Pakėlimas padidintas dar ±12mm taip leisdamas įamžinti vaizdą, kurio anksčiau buvo neįmanoma, lengvai. Šis patobulinimas objektyvui leidžia eliminuoti susijungimo linijas (coverging lines), atspindžius ar šalia esančius objektus iš kompozijos nejudinant pačio fotoaparato ir fotografuoti platesniais kampais naudojant nuotraukų jungimą.
canon TS-E 50mm F2.8 

Minimalus fokusavimo atstumas ir maksimalus didinimas

Nuo šiol objektyvas gali fokusuoti iš 27cm atstumo, tad yra neįtikėtinai tinkantis artimai ir detaliai fotografijai. kombinuojant su padidintu judesių diapazonu galima fotografuoti artimus ir tolygiai sufokusuotus kadrus. Objektyvas gali padidinti smulkius objektus 0.5x. Tad nesvarbu,fotografuosite ramius gyvenimo vaizdus, produktus katalogui ar bet ką tarp vieno ir kito - kombinacija iš maksimalaus didinimo, artimo fokusavimo atstumo ir padidintos judesių aplitudės sukurs fenomenalias galimybes kurti ir preciziškai valdyti savo kadrus.

Stabilizavimo sistema Nėra

Svoris 945 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Canon
Specifikacija
Gamintojas(?) Canon
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Nėra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 945 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

00205KVG 454929209198 4549292091984

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!