+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Panasonic HC-V770 EP Black Camcorder

Rekomenduojame
Panasonic
Panasonic HC-V770 EP Black Camcorder
Kodas: 17445RME
Stebėti kainą Į palyginimą
Gamintojo kodas: HC-V770EP-K
395.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Panasonic HC-V770 EP Black Camcorder aprašymas

Panasonic HC-V770 - pažanga jūsų rankose

Filmavimo kamera HC-V770 EP-K valdo keturis objektyvų grupes atskirai, todėl gaunami aukštos kokybės, didelio artinimo vaizdai, o kameros dydis išlieka kompaktiškas. Šioje kameroje yra BSI jutiklis, turintis 6,03 mln. efektyviųjų pikselių ir didelės spartos „Crystal Engine", dėl kurių gaunamos ryškios ir aiškios nuotraukos. Du atskirus vaizdus, užfiksuotus esant skirtingam išlaikymui, sujungusi „HDR Movie" funkcija nuslopina ryškius šviesos efektus ir tamsius šešėlius, kad būtų įrašyti ryškesni ir aiškesni vaizdo įrašai. Tai yra pirmoji pasaulyje filmavimo kamera, turinti „HDR Movie" funkciją. Net esant sudėtingoms filmavimo sąlygoms, pvz., foniniam apšvietimui, galite filmuoti natūraliai atrodančius vaizdo įrašus su tolygia gradacija. Naudodami išmanųjį telefoną su „Wi-Fi" kaip papildomą kamerą, galite vienu metu filmuoti vaizdą iš dviejų kampų. Kadangi filmuojate skirtingomis kameromis, vieną galite naudoti iš atstumo arba iš bet kurio norimo kampo. Taip nuotraukų kataloge turėsite įvairiu kampu fiksuotų nuotraukų.

 hc-v770

„Back Side Illumination" jutiklis turi efektyvią 6,03 mln. efektyviųjų pikselių sritį, slopinančią triukšmą, kai filmuojama silpnai apšviestose vietose, pvz., viduje arba naktį lauke. Gaunami stulbinamai gražūs vaizdai, kuriuose matomos mažiausios detalės. Fotografavimo nustatanti lygį funkcija automatiškai aptinka ir ištaiso fotografuojamų vaizdų pasvirimą. Nustatymas galimas ties vienu iš trijų lygių (IŠJUNGTA, Įprastas, Stiprus) atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas. HYBRID O.I.S. + naudoja penkių ašių ištaisymą, kad būtų sumažintas vaizdo suliejimas - nuo plačiakampio objektyvo iki galingo artinimo. Tai leis užfiksuoti ryškius, aiškius ir nesulietus vaizdus 4K ir kitais formatais fotografuojant beveik bet kokiomis sąlygomis. Speciali slopinamoji medžiaga, įterpta tarp mikrofono ir mikrofono tinklelio, slopina vėjo keliamą triukšmą, todėl įrašas visada būna aiškus. 6 mm skersmens aukštos kokybės S/N mikrofonai ir aliuminio elektrolitų kondensatoriai sumažina garso iškraipymus, padidina aiškumą ir įrašo „Full-HD" vaizdus (1920 x 1080) 120 kadrų/sek.

 v770

Išmanusis kadrų kūrimas naudojant „Crystal Engine" derinamas su 240 kadrų/sek. sparta, kad būtų užtikrinamas tolygus lėtas judesys. Lėtas vaizdo įrašymas perjungiamas fotografavimo metu palietus piktogramą. Ši galinga funkcija įvertina fotografavimo aplinkybes ir automatiškai pritaiko nustatymus bei įjungia kitas funkcijas, kad būtų gauti optimalūs rezultatai. Be to, „iA" parenka visus nustatymus, tad jums tereikia tik lengvai fiksuoti gražius, puikiai sufokusuotus vaizdus. Paspausdami arba pasukdami rankomis valdomą ratuką, galite lengvai reguliuoti priskirtąsias funkcijas, pvz., fokusavimą arba vyzdinės diafragmos keitimą. NFC funkcija suteikia galimybę nesukant galvos dėl pradinių nustatymų išmanųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį prijungti prie filmavimo kameros vienu palietimu. QR kodus galės naudoti naudotojai, kurie neturi NFC telefono. Taip pat galite tiesiogiai transliuoti įvykius USTREAM įrašę juos „Full-HD" raiška.

 

Distancinis valdymas Via connected smartphone

Laikmenos tipai SD/SDHC/SDXC

LCD - ekranas 7,5 colių

Panasonic
Specifikacija
Gamintojas(?) Panasonic
  Tipas
  Distancinis valdymas Via connected smartphone
  Laikmenos tipai SD/SDHC/SDXC
Ekranas
  LCD - ekranas 7,5 colių
  Garantinis laikotarpis 24 mėnesių
  Spalva
  Svoris 353 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

17445RME HC-V770EP-K 502523280813 5025232808137

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!