+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Blackmagic Design Cintel Scanner G3 HDR+

Blackmagic Design Cintel Scanner G3 HDR+
32999.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 1 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Blackmagic Design Cintel Scanner G3 HDR+ aprašymas

„Blackmagic Design Cintel Scanner G3 HDR+“ „Cintel“ juostelių skeneris – tai kūrybiškumas kartu su dizaino revoliucija! Dešimtmečius „Cintel“ buvo juostelių nuskaitymo technologijų lyderė. Dabar naujasis Cintel Scanner G3 HDR+ dar labiau patobulina juostelių skenavimo meną! Naujajame „Cintel Scanner G3 HDR+“ yra visiškai perkurtas šviesos šaltinis, leidžiantis skenuoti realiu laiku HDR juosteles „Ultra HD“. Naujasis modelis taip pat išlaiko puikias „Cintel“ skenerių savybes, tokias kaip skaitmeniniai servo įrenginiai, švelnios pavaros, pažangus spalvų mokslas, 35 mm ir 16 mm juostelių palaikymas ir elegantiškas architektūrinis dizainas, kurį galima montuoti net ant sienos! „Cintel“ skeneris paskatins jus atrakinti didžiules archyvinių juostelių bibliotekas ir konvertuoti į naujus „Ultra HD“ pagrindinius elementus, kad juos būtų galima įkelti srautiniam perdavimui ir platinimui internetu!
g
IŠSAUGOKITE ISTORINĘ FILMUOTĄ MEDŽIAGĄ

„Cintel“ skeneriuose yra pažangiausia „Image Mill“ apdorojimo technologija. Tai reiškia, kad visada turite optinio stabilizavimo technologiją, todėl „Cintel“ skeneris yra puikus pasirinkimas istorinių archyvų konvertavimui ir atkūrimo projektams. Itin plonas „Cintel“ dydis reiškia, kad galite jį montuoti ant stalo ar net ant sienos. Yra net keli priedų tvirtinimo taškai, skirti pridėti garso imtuvus arba raktų kodų skaitytuvus. Dabar galite įsigyti savo skenerį, kad jums nereikėtų gabenti brangios juostos iš namų, kad galėtumėte ją perkelti. „Cintel“ skeneris leidžia sukurti stabilizuotus failus, paruoštus skaitmeniniam atkūrimui ir įvaldymui.

g


PAŽANGUS ŠVIESOS ŠALTINIS

Naujasis „Cintel Scanner G3 HDR+“ turi visiškai naują didelio intensyvumo šviesos šaltinį ir pažangų spalvų mokslą, užtikrinantį neįtikėtinai ryškius, aukštos kokybės vaizdus iš nuskaitytos juostos, net ir veikiant realiuoju laiku. RGB LED tinklelio apšvietimo šaltinis sukurtas dirbti su itin jautriu vaizdo jutikliu ir užtikrina, kad jūsų neįkainojama juosta niekada nebūtų veikiama bereikalingos šiluminės įtempties ir tradicinių skenerio lempų spalvų blukimo efektų. Be to, naujasis šviesos šaltinis taip pat suteikia dar 3,5 HDR stotelės! Yra net naujas juostos tikrinimo režimas, leidžiantis pamatyti, kaip iš tikrųjų atrodo originali juosta, palyginti su stulbinančiai gražiais nuskaitymais, kuriuos sukuria naujas šviesos šaltinis.


g


KURKITE NUOSTABIUS HDR VAIZDUS

35 mm juosta pasižymi itin dideliu dinaminiu diapazonu ir natūralia 4K raiška. „Cintel“ skeneris turi 35 mm slydimo plokštę ir atskirai įsigyjamą 16 mm sklendę, skirtą HDR nuskaitymui, todėl galite sukurti didelio dinaminio diapazono skaitmeninius šablonus su geresnėmis spalvomis, daugiau tekstūros ir daugiau detalių nei bet kada anksčiau! Tai leidžia patenkinti augančią 4K HDR turinio paklausą srautinio perdavimo paslaugose, tokiose kaip Netflix, AppleTV, HULU ir kt. „Cintel“ skeneris sukurtas dirbti su „DaVinci Resolve Studio“, kuri yra įtraukta. Be pažangios spalvų korekcijos, „DaVinci Resolve Studio“ taip pat turi „Revival“ įrankius, skirtus automatiniam nešvarumų pašalinimui, dulkių pašalinimui, mirgėjimo pašalinimui, dėmių taisymui naudojant išmaniąją užpildymo technologiją ir pažangiam laiko bei erdvinio triukšmo mažinimui. „Cintel“ skeneris su „DaVinci Resolve Studio“ suteikia viską, ko reikia norint nuskaityti, taisyti spalvas, atkurti ir valdyti savo filmų biblioteką, kad būtų galima platinti didelio dinaminio diapazono Ultra HD formatą!

g


INOVATYVUS DIZAINAS

Sukurtas gražiai kabėti ant sienos, „Cintel“ skeneris sukurtas naudojant orlaivių projektavimo metodus, kad pagrindinis denis būtų standus ir be vibracijos, kad galėtumėte sklandžiai valdyti plėvelę. Pagrindinė važiuoklė yra ypač standus konstrukcinis erdvės rėmas, dėl kurio korpusas yra žymiai lengvesnis ir patvaresnis nei senesnių supaprastintų sunkiųjų plokščių konstrukcijų. Tai reiškia, kad „Cintel“ skeneris yra pakankamai lengvas, kad jį būtų galima montuoti į sieną jūsų įstaigoje, todėl jis yra jūsų spalvų korekcijos rinkinio aplinkos dalis. Kadangi jis yra ypač plonas ir tvirtinamas prie sienos, jis netinka, kol nereikės jo naudoti, o tada jis atgyja ir veikia! Nesvarbu, ar tvirtinate jį ant sienos, ar naudojate jį darbalaukyje, jo naujoviškas dizainas apima stumdomas duris, įmontuotus valymo volelius ir naujus skaitmeninius servo elementus, kurie švelniai tvarko jūsų vertingus negatyvus ir išlaiko juostelę švarią.

g


NAUJAUSIOS TECHNOLOGIJOS IR SKENAVIMAS REALIUOJU LAIKU

„Cintel“ skeneris yra technologijos naujovė. Plėvelė tradiciškai buvo mechaninė technologija, o plėvelės gaminiai nukentėjo dėl prastos kokybės elektronikos, todėl reikėjo patyrusių inžinierių, kad jie veiktų. „Cintel“ skeneris sukurtas naudojant naujausią „Blackmagic Design“ vaizdo apdorojimo technologiją ir turi PCIe ryšį bei „Thunderbolt 3“. Tai reiškia, kad galite prijungti jį prie „Mac“, „Windows“ ar „Linux“ kompiuterio ir nuskaityti juostelę tiesiai į spalvų korekcijos sistemą. Dėl to sąranka ir naudojimas yra ypač greitas, be to, pašalinamas lėtas failų kopijavimas po nuskaitymo. Galite lengvai įdiegti programinės įrangos naujinimus, kurie ateityje gali pridėti naujų funkcijų. Tai taip pat reiškia, kad galite atnaujinti savo kompiuterį, kai tik prireiks! gGARSO IR KEYKODE SKAITYTUVAS

Pasirenkamas garso ir KeyKode skaitytuvas leidžia užfiksuoti aukštos kokybės garsą kartu su KeyKode informacija iš filmo. Skaitytuvas turi magnetinę garso galvutę arba sodriai raudoną LED apšvietimą su pažangia optika, elektra suformuotais plyšiais ir tiksliais mechaniniais azimuto, zenito ir posūkio reguliavimais, kad gautumėte geriausią įmanomą garso įrašymą su neįtikėtinu aukšto dažnio atsaku. Skaitytuvas taip pat turi tikslią laikiklį ir kodavimo įrenginį, kuris leidžia automatiškai koreguoti wow ir plazdėjimą, todėl galite tiksliai užfiksuoti garsą, net kai keičiasi skaitytuvo greitis! KeyKode Reader suteikia jums unikalius kiekvieno filmo kadro identifikavimo numerius, kad juos būtų galima lengvai susieti su atitinkamu vaizdo įrašo laiko kodu. Įdiegti paprasta, tereikia prisukti skaitytuvą prie važiuoklės priekio ir jis bus automatiškai aptiktas.

gPATOGIOS JUNGTYS, GREITAS IR LENGVAS VALDYMAS

„Cintel“ skenerį lengva nustatyti ir konfigūruoti dėl „Thunderbolt 3“ ir „PCIe“ sąsajų. Tiesiog prijunkite skenerį prie „Mac“ arba „Windows“ darbo stoties, įdiekite „DaVinci Resolve Studio“ ir pradėkite skenuoti! Tai reiškia, kad jums nereikia specialaus inžinieriaus, kuris valdytų ir palaikytų skenerį. „Cintel“ skeneris sukurtas taip, kad suteiktų jums laisvę perkelti jį iš vieno įrenginio į kitą ar net prijungti prie nešiojamojo kompiuterio, kad galėtumėte nuskaityti juostelę tiesiai į kompiuterį, kuriame ketinate naudoti turinį. HDMI išvestis palaiko Ultra HD televizorius, kad būtų galima tiksliai fokusuoti ir sulygiuoti filmą naudojant vietinį monitorių. „Cintel“ skeneris taip pat turi dviejų fazių ir laiko kodo išvesties jungtį, skirtą prijungti prie išorinės įrangos, pvz., garso sekėjų ir kt.! HDMI išvestį netgi galima konvertuoti į SDI vaizdo įrašą naudojant „Blackmagic Mini Converter HDMI to SDI 4K“, puikiai tinkantį prijungti prie sistemos ir stebėti klientą! „Cintel“ skenerį naudoti paprasta ir intuityvu. Gaunate skenerio valdymo programinę įrangą, kurioje yra viskas, ko reikia norint perkelti ir užfiksuoti juosteles į Ultra HD arba HD failus. Nuskaitytus failus galima atidaryti naudojant „DaVinci Resolve“, kad būtų galima atlikti tolesnį spalvų, atkūrimo ir įvaldymo darbą.


g


APIMA DAVINCI RESOLVE 

Anksčiau, kai juostelė buvo pagrindinis būdas gauti aukštos kokybės vaizdus, ​​skirtus postprodukcijai, Cintel telecine ir DaVinci spalvų korekcija buvo standartinis derinys, naudojamas visame pasaulyje! Šie du nuostabūs prekių ženklai vėl susijungė, nes „Cintel“ skeneryje yra visa „DaVinci Resolve Studio“ programinės įrangos kopija! Dabar jūs gaunate visas spalvų korekcijos funkcijas, kad galėtumėte pasinaudoti nuostabia „Cintel“ skenerio vaizdo kokybe. „DaVinci Resolve Studio“ taip pat turi „OpenFX“, specialiai sukurtą restauravimo darbams, įskaitant dulkių šalinimą, automatinį nešvarumų šalinimą ir pleistro pakaitalą. Jūsų niekada kūrybiškai neribos jūsų įranga, nes turėsite neįtikėtiną juostelių išvaizdą kartu su tuo pačiu galingu spalvų korekcijos įrankių rinkiniu, kurį naudoja pirmaujantys pasaulio kinematografininkai! „Cintel“ ilgiau nei bet kuri kita įmonė teikia didelės raiškos juostelių nuskaitymo įrankius kino ir televizijos pramonei. „Cintel“ pripažinta vienu patikimiausių pasaulyje kino juostelių skaitytuvų tyrinėtojų, dizainerių ir gamintojų. Turėdama daugiau nei 85 metų patirtį, „Cintel“ sukūrė ir užpatentavo pagrindines technologijas, skirtas aukščiausios kokybės skaitmeniniam juostelių vaizdavimui transliuoti, po gamybos ir skaitmeninės tarpinės darbo eigos. Dabar kartu su „Blackmagic Design“ patirtimi fotoaparatų, vaizdo apdorojimo ir „DaVinci“ spalvų korekcijos srityse, „Cintel“ skeneris yra puikus juostelių tradicijų, pažangios patikimos technologijos ir elegantiško pramoninio dizaino derinys.


YPATYBĖS

- Yra visiškai perkurtas šviesos šaltinis, leidžiantis skenuoti realiu laiku HDR juosteles „Ultra HD“.
- Išlaiko puikias savybes, tokias kaip skaitmeniniai servo įrenginiai, švelnios pavaros, pažangus spalvų mokslas, 35 mm ir 16 mm juostelių palaikymas ir elegantiškas architektūrinis dizainas, kurį galima montuoti net ant sienos.
- Patogu montuoti ant stalo ar net ant sienos.
- Leidžia sukurti stabilizuotus failus, paruoštus skaitmeniniam atkūrimui ir įvaldymui.
- Leidžia patenkinti augančią 4K HDR turinio paklausą srautinio perdavimo paslaugose, tokiose kaip Netflix, AppleTV, HULU ir kt.
- Galite prijungti skenerį prie „Mac“, „Windows“ ar „Linux“ kompiuterio ir nuskaityti juostelę tiesiai į spalvų korekcijos sistemą.

 


SPECIFIKACIJOS

Juostelės/spausdinimo formatas: 35 mm (2, 3, 4 perforacijos), Super 35 (2, 3, 4 perforacijos), 16 mm, Super 16
Sistemos prijungimas: USB-C (PCIe 2.0 x4)
Video įvestis/išvestis: HDMI 1.4
Suderinamumas: suderinama su operacinėmis sistemomis macOS 11.1, macOS 12 arba vėlesne versija, Windows 10, Windows 11, Linux
Maitinimo šaltinis: kintamosios srovės adapteris
AC įvesties galia: 100–240 VAC, 50/60 Hz
Energijos sąnaudos: 200 W
Darbinė temperatūra: nuo 18 iki 28°C
Matmenys: 200.99 x 87.99 x 35.99 cm
Svoris: 59.9 kgPristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Blackmagic
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

10456KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!