+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

SIGMA 35mm F1.4 DG DN Sony E

Sigma
SIGMA 35mm F1.4 DG DN Sony E
Kodas: 09146KVG
Stebėti kainą Į palyginimą
Gamintojo kodas: 303965
747.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 1 vnt.

SIGMA 35mm F1.4 DG DN Sony E aprašymas

„Sigma“ klasikinis plačiakampis objektyvas, atnaujintas viso kadro „Sony E“ sisteminiems fotoaparatams, „Sigma“ 35 mm f / 1,4 DG DN pasižymintis pažangiu ir atnaujintu optiniu dizainu, aptakiu profiliu ir ryškiu dizainu. Maksimali diafragma f/1,4 leidžia dirbti esant silpnam apšvietimui, taip pat geriau kontroliuoja lauko gylį, kad būtų pasiektas nedidelis lauko gylis. Optiniame išdėstyme yra du „SLD Special-Low Dispersion“, vienas „ELD Extra-Low Dispersion“ ir vienas „FLD Low Dispersion“ elementai. Jame taip pat yra du asferiniai elementai ir aukšto lūžio rodiklio elementai, kad būtų pasiektas didelis aiškumo ir ryškumo laipsnis, gerai valdant iškraipymus ir nukrypimus. Be to, „Super Multi-Layer Coating“ danga pagerina vaizdo kokybę, slopindama objektyvo spindesį ir vaiduoklius, kad padidėtų kontrastas ir sumažėtų spalvų nukrypimai esant stiprioms apšvietimo sąlygoms.
 
 
k 
 
Optikos balansavimas yra rafinuotas išorės dizainas, turintis fizinės diafragmos žiedą, kurį galima spustelėti arba užrakinti, kartu su specialiu fokusavimo režimo jungikliu ir AFL mygtuku, kad būtų galima valdyti intuityviai ir lytėti. Automatiniam fokusavimui naudojamas žingsninis variklis, išlaikantis lengvą ir kompaktišką dizainą, tuo pačiu skatinant greitą ir itin tylų fokusavimą tiek nuotraukoms, tiek vaizdo įrašams. Be to, objektyvas turi 11 ašmenų suapvalintą diafragmą, užtikrinančią sklandžią "bokeho" kokybę, o objektyvo korpusas yra hermetiškas, kad tiktų dirbt nepalankiomis sąlygomis.
 
k 

Ypatybės 

 
- Šis „Sigma“ „Global Vision“ serijos „Art“ serijos objektas yra sukurtas taip, kad pasiektų tikrai puikų optinį našumą ir idealiai tinka kūrybinėms ir meninėms reikmėms. Plataus kampo objektyvas skirtas viso kadro „Sony E“ sisteminiams fotoaparatams, tačiau taip pat gali būti naudojamas su APS-C modeliais, kur suteikiamas 52,5 mm ekvivalentinis židinio nuotolis.
 
- Ryški f / 1,4 maksimali diafragma yra ypač tinkama darbui esant prieinamoms apšvietimo sąlygoms ir suteikia galimybę plačiai kontroliuoti lauko gylį, kad objektas būtų izoliuotas pasirinktinai fokusuojant.
 
- Objektyvo konstrukcija: 15 elementų 11 grupių, įskaitant vieną FLD mažos dispersijos elementą, vieną ELD ypač žemos dispersijos elementą, du SLD specialius mažos dispersijos elementus ir du asferinius elementus.
 
- Objektyvo elementams buvo padengta „Super Multi-Layer Coating“ danga, kad būtų kuo labiau sumažinti atspidžiai ir vaiduokliai ir prisidedama prie kontrastingų ir neutralių spalvų vaizdų, net esant apšvietimui. Atsparumo danga leidžia lengvai nuvalyti purvą ir vandenį nuo paviršiaus.
 
- Integruotas žingsninis variklis užtikrina greitą ir tylų vidinį automatinį fokusavimą, kurį dar papildo optimizuotas AF algoritmas, kad būtų užtikrintas sklandesnis fokusavimo našumas.
 
- Veido ir akių aptikimas palaikomas funkciją palaikančiose kamerose.
 
- Norint sklandžiai ir tyliai diafragmos perjungti, vaizdo įrašų programoms bus naudingas rankinis diafragmos žiedas. Be to, taip pat galima naudoti specialų diafragmos žiedo užrakto jungiklį, kad būtų išvengta atsitiktinio diafragmos nustatymo pasislinkimo.
 
- Įmontuotas automatinio fokusavimo užrakto (AFL) mygtukas, kuriam galima priskirti papildomas funkcijas, praplečia objektyvo veikimo spektrą.
 
- Suapvalinta vienuolikos ašmenų diafragma prisideda prie sklandžios ir malonios bokeh kokybės.
 
- Orams atspari konstrukcija su žalvariniu bajonetu, užtikrinančiu didesnį tvirtinimo
 

Stabilizavimo sistema Nėra

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Sigma
Specifikacija
Gamintojas(?) Sigma
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Nėra
Stabilizavimas
Kadro dydis
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09146KVG 303965 008512630365 0085126303655 085126303655 85126303655

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!