+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Nikon NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR

Nikon
Nikon NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR
877.99
Pratęsta garantija
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Nikon NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR aprašymas

Itin kompaktiškas telefotografijos kintamojo židinio objektyvas

Vykstate į kelionę? Dėl plataus 24–200 mm priartinimo diapazono ir dailaus suliejimo efekto gali būti, kad šis greitai fokusuojantis neveidrodiniams fotoaparatams skirtas telefotografijos kintamojo židinio objektyvas bus vienintelis objektyvas, kurio jums prireiks. Jis lengvas, telpa į mažesnius priedų krepšius ir jį naudojant užfiksuojamos itin detalios nuotraukos bei įrašomi itin detalūs filmai. Be to, šis objektyvas užsandarintas, kad būtų apsaugotas nuo dulkių ir drėgmės. 

 

Šis viso kadro objektyvas gali būti naudojamas įvairiais būdais – ir kaip plačiakampis objektyvas, ir telefotografijos kintamojo židinio objektyvas. Juo įamžinsite detalių, sodrių spalvų nuotraukų bei filmų išgaudami sklandų suliejimo efektą. Objektyvas fokusuoja sparčiai ir tyliai, o jame integruota VR technologija padeda užtikrinti, kad kiekvienas kadras būtų stabiliai sufokusuotas. Tai tobulas objektyvas norint prieblandoje fotografuoti ankštoje medinoje arba filmuoti virš plačios lygumos patenkančią saulę.

Didelis kontrastas

Asferinis ED stiklas ir asferiniai lęšiai užtikrina iki minimumo sumažintą iškraipymą pasirinkus bet kokią priartinimo nuostatą. Nesvarbu, ar fotografuojate plačiu kampu, ar teleobjektyvo nuotoliu, gaunate ryškių, sodrių spalvų ir labai kontrastingų vaizdų. 

Aiškūs ir ryškūs vaizdai

„Nikon“ ARNEO danga apsaugo nuo vaizdo dvejinimosi ir blyksnių efekto, kad vaizdai būtų aiškesni net ir plačiu kampu fotografuojant tiesioginės šviesos šaltinius. Taško formos šviesos šaltiniai, pvz., gatvių žibintų šviesa naktį, atkuriami nepriekaištingai. 

Stabilumas esant prastam apšvietimui

Objektyve integruota VR technologija suteikia galimybę fotografuoti nustačius iki 4,5 padalos lėtesnį užrakto greitį, nei įprastai būtų įmanoma¹. Fiksuokite ryškesnius teleobjektyvo kadrus temstant arba įrašykite nusidriekusių plataus kampo vaizdų filmų be nepageidaujamo fotoaparato drebėjimo poveikio². 

Ryškios stambaus plano nuotraukos

Iš betono išsikalusi gėlė. Kraštovaizdžio nuotraukų ir portretų raštai. Dėl artimo vos 0,5 m (24 mm) fokusavimo atstumo darydami stambaus plano nuotraukas galite visiškai kontroliuoti kadro komponavimą. 

Stabilizavimo sistema Yra

Svoris 570 g

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Nikon
Specifikacija
Gamintojas(?) Nikon
Tipas
Fokusavimas
Stabilizavimo sistema Yra
Stabilizavimas
Kadro dydis
  Svoris 570 g
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

07775KVG 496075990288

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!