+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Accsoon CineEye Air

Accsoon CineEye Air
179.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Accsoon CineEye Air aprašymas

„Accsoon CineEye Air“ vienu metu perduoda iki 1080p vaizdo signalą iš HDMI šaltinio į du „iOS“/„Android“ mobiliuosius įrenginius, tokius kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, laikydami juos vaizdo imtuvais ir leisdami juos naudoti kaip realaus laiko vaizdo monitorius. Signalas siunčiamas iš viso dydžio A tipo HDMI įvesties per 5 GHz „Wi-Fi“ ryšį iki 328 colių matymo linijos, kai delsos trukmė yra maždaug 50 ms. Papildoma „CineEye“ „iOS“/„Android“ programa siūlo tokias funkcijas kaip klaidinga spalva, viršūnė, zebras ir histograma, taip pat .cube formato 3D LUT palaikymas, leidžiantis jūsų įrenginiams veikti kaip profesionaliems vaizdo monitoriams. „CineEye Air“ gali būti naudojamas standartiniam stebėjimui, nuotolinio fokusavimo traukimui ir įvairioms kitoms programoms rinkinyje ir kt.
 

„CineEye Air“ yra pagamintas iš patvaraus aliuminio ir turi itin kompaktišką, kišeninio dydžio dizainą, kuris sveria tik 4 oz. 5 GHz „Wi-Fi“ signalas yra atsparesnis trikdžiams nei standartinis „Wi-Fi“, todėl „CineEye Air“ „Wi-Fi“ patikimumas yra optimalus. Įrenginį galite maitinti naudodami pridedamą C tipo USB kabelį arba nuolatinės srovės šaltinį, naudodami jo statinės įvestį. „CineEye Air“ galima lengvai pritvirtinti prie fotoaparato ar kito vaizdo įrenginio, naudojant 1/4 colio -20 tvirtinimo sriegį, taip pat naudojant pridedamą "cold shoe" laikiklį.
 
k 

Apsauga nuo trukdžių ir kanalų pasirinkimas

„CineEye Air“ automatiškai suras švarų kanalą prieš pradedant transliaciją, o didėjant atstumui automatiškai sumažės srautinio perdavimo sparta, kad būtų galima stebėti realiu laiku. „CineEye“ taip pat leidžia rankiniu būdu pasirinkti iš devynių 5 GHz perdavimo kanalų. 5 GHz „Wi-Fi“ signalas yra labiau atsparus trukdžiams nei standartinis „Wi-Fi“, todėl „Wi-Fi“ patikimumas bus optimalus. 

Pagrindiniai bruožai

- Perduoda iki 1080p signalą dviem „iOS“/„Android“ įrenginiams vienu metu per 5 GHz „Wi-Fi“
- Pilno dydžio HDMI tipo A įvestis
- Iki 328 colių matymo linija
- Mažas vėlavimas - apie 50 ms
- „CineEye“ „iOS“/„Android“ programa su tokiomis funkcijomis kaip klaidinga spalva, viršūnė, zebras, histograma ir 3D LUT palaikymas
- Maitinimas naudojant išorinį šaltinį per C tipo USB įvestį
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09365KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!