+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Panasonic AW-UE100WEJ

Panasonic
Panasonic AW-UE100WEJ
8188.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Panasonic AW-UE100WEJ aprašymas

Panasonic AW-UE100WEJ 4K NDI Professional integruota PTZ kamera. Palaiko didelio pralaidumo NDI, kad būtų galima perduoti aukštos kokybės 4K 60p vaizdo įrašą mažu delsos laiku, ir SRT, kad būtų galima kokybiškai ir stabiliai perduoti, taip pat suderinama su 12G-SDI išvestimi, skirta naudoti įvairiose situacijose, pradedant tiesiogine įvykių transliacija ir baigiant studija. 
 

Pirmoji pasaulyje 4K/60p PTZ kamera, palaikanti NDI ir SRT

 
Palaiko didelio pralaidumo NDI, kad būtų galima perduoti aukštos kokybės 4K 60p vaizdo įrašą mažu delsos laiku, ir SRT, kad būtų galima kokybiškai ir stabiliai perduoti, taip pat suderinama su 12G-SDI išvestimi, skirta naudoti įvairiose situacijose, pradedant tiesiogine įvykių transliacija ir baigiant studija.
 
k 
 

Palaiko daugybę IP perdavimo protokolų, įskaitant NDI, NDI|HX ir SRT

 
Įtrauktas didelio pralaidumo NDI, galintis perduoti 4K vaizdo įrašą iki 250 Mbps greičiu, o „Full HD“ vaizdo įrašą iki 100 Mbps greičiu, kad būtų užtikrintas aukštos kokybės mažos delsos tiesioginio vaizdo perdavimas vienu LAN kabeliu. Taip pat įtrauktas didelio efektyvumo mažo pralaidumo NDI|HX (HD), kad būtų galima perduoti vaizdo įrašą mažu bitų dažniu. SRT taip pat palaikomas siekiant išlaikyti stabilumą perduodant aukštos kokybės vaizdo įrašą net nestabilioje tinklo aplinkoje. RTMP/RTMPS suteikia tiesioginį srautinį perdavimą į tiesioginio transliavimo paslaugas, tokias kaip „YouTube Live“ ir „Facebook Live“ iš fotoaparato.
 

Palaiko 4K 60p fotografavimą ir 12G-SDI išvestį

 
Palaiko 4K 60p/50p 3840 x 2160 vaizdo įrašą, kad būtų užtikrintas sklandus ir aukštos kokybės judančių vaizdų fotografavimas, ir daug įvairių išvesties sąsajų, tokių kaip 12G-SDI, 3G-SDI, HDMI ir IP. Panasonic AW-UE100WEJ PTZ kamera siūlo PoE++ palaikymą kameros maitinimui, valdymui ir vaizdo perdavimui vienu kabeliu. Be to, prie kameros pridedamas maitinimo adapteris.
 
k 

Apima plataus kampo objektyvą su 74,1° matymo lauku ir 24x optiniu priartinimu

 
Plataus kampo objektyvas su horizontaliu 74,1 laipsnio matymo kampu leidžia fotografuoti plačią sritį iš ribotos įrengimo vietos, o 24x optinis priartinimas palaiko aukštą vaizdo kokybę esant dideliam priartinimo koeficientui. Tai leidžia fotografuoti didelėse patalpose.
 

Palaiko FreeD kuriant AR/VR sistemas

 
„FreeD“ komandos išvestis leidžia prisijungti prie AR/VR (Papildytos realybės / Virtualios realybės) sistemomis. Tai leidžia kameros sekimo informaciją (pasukti / pakreipti / priartinti / fokusuoti / rainelę) išvesti kartu su sinchronizacijos signalu, kad būtų galima lengvai kurti sistemas be kodavimo.
 

Pritaikytas naujas mechaninis slankiklis, kad būtų geriau ir tyliau reaguojama

 
Tiesioginės pavaros mechanizmo įtraukimas pagerina reagavimą į pasukimą/pakreipimą ir tylumą stumdymo/pakreipimo operacijų metu. Be optinio vaizdo stabilizavimo (OIS), buvo pridėtas elektroninis vaizdo stabilizavimas (EIS), skirtas sukimosi krypčiai. Tai užtikrina stabilų filmavimą net vietose, kuriose naudojama robotika, bėgių sistemos ir kt.
 
 
 

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Panasonic
Specifikacija
Gamintojas(?) Panasonic
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

09580KVG

Atsiliepimai

0 vidutinis įvertinimas (0 įvertinimų)

 0
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!