• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Nikon WT-3 W-LAN Transmitter

« AtgalRodoma 4 prekė iš 4 prekių sąraše
Nikon WT-3 W-LAN Transmitter
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) Nikon
Svoris 0.58 kg
Prekės kodai

0019kitpri VAK155AA 4960759124616 0182089116534

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Sąsaja Suderinamas su IEEE 802.11b/g belaidžiu LAN & ir 100BASE-T eternetu. Efektyvi 10 Mbps perkėlimo sparta per belaidį LAN ir 15 Mbps per eternetą.
Maitinimo šaltinis: Vienas įkraunamas ličio jonų akumuliatorius EN-EL3e (MB-D200 palaiko du) ir kintamosios srovės adapteris EH-6 (prijungtas prie WT-3). WT-3 tiekia energiją fotoaparatui ir vienu EN-EL3e galima tiekti energiją abiems. AA tipo akumuliatorių naudoti negalima. Į WT-3 taip pat yra įmontuota nuolatinės srovės įvesties jungtis.
Patogūs valdikliai. Įrengtas užrakto atleidimo ir AF pradžios mygtukas bei pagrindinis ir papildomų komandų ratukas, skirti vertikaliam fotografavimui.
Integruota antena, kurios aprėptis apie 80 m.
Saugus vaizdo perkėlimas, naudojant WPA (angl. „Wi-Fi Protected Access“ - Wi-Fi saugioji prieiga), TKIP (angl. „Temporal Key Integrity Protocol“ - laikinasis rakto vientisumo protokolas) ir AES (angl. („Advanced Encryption Standard“ - pažangusis šifravimo standartas), kurį galima pasirinkti, įjungus „Infrastruktūros režimą“.
Integruotas spausdinimo režimas suteikia jums galimybę siųsti atminties kortelėje išsaugotus atvaizdus į su „PictBridge“ suderinamą spausdintuvą arba į spausdintuvą, prijungtą prie tame pačiame tinkle esančio kompiuterio.
WT-3 sąrankos priemonė (pridedama) sukuria įrenginių profilius. Suderinamas su: „Windows XP Professional/Home Edition“, ir „Mac OS X“, 10,3 arba vėlesnės versijos.

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)