• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Sony DSC-HX350

Sony DSC-HX350
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Charakteristika
  Gamintojas(?) Sony
  Maksimalus ISO 12.8
  Vidinė blykstė Yes
Papildoma informacija
  Svoris 652 g
  Spalva
  Garantinis laikotarpis 24 mėnesių
Prekės kodai

141360466VOK DSCHX350B.CE3 454873604301 4548736043015

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Platus aprašymas

Tai taip arti! Kompaktiškasis 50x priartiniantis Cyber-shot™ HX350 yra galingas prietaisas norintiems gero artimo kadro. Su ZEISS® Vario-Sonnar T technologija galinčia pritraukti kadrą 50 kartų ir 100x Clear Image Zoom priartinimu galėsite fotografuoti viską.
Kameros drebėjimas, kai vaizdas stipriai priartintas, yra visų fotografų žinoma problema, tačiau optinė SteadyShot sistema sumažina drebėjimą ir jo pasekmes nuotraukai. Taip pat Intelligent Active Mode padeda Full HD klipams išlikti tolygiai aiškiems ir neišsiliejusiems.
 
Entuziastai taip pat liks sužavėti Exmor R CMOS sensoriumi su 20.4 mln. aktyvių taškų ir greita BIONZ X nuotraukų paruošimo technologija. Net jei kadras bus užfiksuotas mažame apšvietime ar patalpoje, jus sužavės jo ryškumas ir mažas "triukšmo" lygis nuotraukose ar Full HD vaizdo klipe.

Nesudėtingai naudojamas Cyber-shot HX350 yra paruoštas su gerais fotografavimo nustatymais. Jame yra įprastas rankinis fokusavimo žiedas, lengvai pasiekiamas modulių meniu ir mygtukas momentaliam jūsų mėgtamam nustatymų rinkiniui paleisti. Taip pat su pilna P/A/S/M valdymu  jau galite kurti puikias nuotraukas ir Full HD klipus. Filmų kūrėjai taip pat atkreps dėmesį į ypatingai detalius kadrus 24p filmavimo režime, kuris klipui suteiks kinematografišką išvaizdą

Video apžvalga

Video apžvalgų kol kas nėra

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)
    Deja, nuotraukų pavyzdžių dar nėra. Turite nuotraukų su šiuo prietaisu? Pasidalinkite