+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Datacolor Spyder PRINT

Datacolor Spyder PRINT
Kodas: 141303943vok
Stebėti kainą Į palyginimą
Gamintojo kodas: S4SR100
398.99
Užsakoma prekėPrekyboje Yra
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Siųskite užklausą

Datacolor Spyder PRINT aprašymas

„Datacolor“ „SpyderPRINT“ leidžia fotografams, dizaineriams ir kitiems vaizdų profesionalams valdyti savo spausdinimo spalvas – tai puiki priemonė spaudiniams suderinti ir ilgainiui gali sumažinti sunaudojamo popieriaus ir rašalo kiekį.
 

Programinėje įrangoje pasirinkus bet kokį spausdintuvo, rašalo ir laikmenos derinį, „SpyderPRINT“ pateikia visą įrankių asortimentą. Galėsite sukurti bet kokį skaičių tinkintų profilių pagal ICC standartus. Įdiegę programinę įrangą, galite atspausdinti pasirinktus taikinius naudodami spausdintuvą ir naudoti „SpyderGuide“ įrenginį, kuris padės atlikti kalibravimo ir profilio kūrimo procesą.
 

„SpyderProof“ funkcija pateikia vaizdų seriją, kuri padės įvertinti detales ir palyginti ją su vaizdais. Be to, galite koreguoti profilio nustatymus, kad gautumėte geriausią įmanomą vaizdų spausdinimą. Atkreipkite dėmesį! SpyderPRINT kuria RGB ICC profilius. Norėdami nustatyti, ar jūsų lazerinis spausdintuvas arba RIP suderinamas su RGB formato ICC profiliais, kreipkitės į lazerinio spausdintuvo gamintoją arba RIP programinės įrangos kūrėją.
 
k 
 

Profiliavimo greitis ir tikslumas

Spektrokolorimetras per kelias minutes suteikia pasirinktinius profilius su spalvotais ir nespalvotais EZ atspalviais. „SpyderGuide“ įrenginys leidžia patogiai skaityti spausdintus objektus, kad būtų lengviau ir tiksliai sukurti profilius.
 

Intuityvi profiliavimo programinė įranga

Žingsnis po žingsnio procesas pagerina naudojimo patogumą. Programa leidžia lengvai sekti taikinių kalibravimą ir padėti sukurti profilį
 
 
k 
 

SpyderProof

Ši funkcija suteikia jums kruopščiai atrinktų vaizdų seriją, kad galėtumėte įvertinti detales fotografo požiūriu. Ši funkcija yra prieinama kiekvienam unikaliam jūsų kuriamam spausdintuvo profiliui, suteikiant jums patogų tikrinimo įrankį, kuris yra neįkainojamas valdant spausdintą produkciją.
 

Visiška kontrolė

Išplėstiniai valdikliai įtraukti į vaizdų rengyklės spalvų ir juodai balto atspalvio kreives, kurios leidžia koreguoti profilį, o ne kiekvieną atskirą vaizdą. „Extended Grays Target“ leidžia pridėti tikslius pilkos ir beveik pilkos spalvos duomenis prie profilių, pagerinant tonuotų ir juodai baltų spaudinių kokybę.
 

Išsamios redagavimo funkcijos

Lanksčios taikinio parinktys ir didelio ploto profiliavimo taikiniai sukuria galerijos kokybės spalvotus arba nespalvotus spaudinius. Lengvai pasirinkite iš anksto sukurtus arba tinkintus išplėstinių profilio nustatymų rinkinius, kad sukurtumėte profilius su konkrečiais paryškinimo ir šešėlių atspalvių deriniais, detalėmis ir neutralumo nustatymais.
 
 

Svoris 0.8 kg

Pristatymo laikas 5-19 d.d.

Specifikacija
Gamintojas(?) Datacolor
Svoris 0.8 kg
Pristatymo laikas 5-19 d.d.
Prekės kodai

141303943vok S4SR100 087572000124 875720001244 0875720001244

Atsiliepimai

5 vidutinis įvertinimas (1 įvertinimas)

 1
 0
 0
 0
 0

Palikite atsiliepimą

Vertinti gali tik prisijungę vartotojai.

Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)

Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!