+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

D.U.K.

Kaip užsakyti prekes?

Fotofabrikas.lt prekių užsakymas vykdomas internetu arba atvykus į mūsų saloną. Užsakymai internetu priimami 24val. per parą ir pradedami vykdyti ne vėliau kaip sekančią dieną, po užsakymo pateikimo. Registruotų vartotojų užsakymai vykdomi prioriteto tvarka, neregistruotų ir naujų vartotojų duomenys yra patikrinami telefonu arba el.paštu.

Prekes Fotofabrikas.lt užsakyti labai paprasta. Išsirinkite norimą prekę iš Fotoparduotuvės, spauskite pirkti (tokiu būdu susidėkite visas norimas prekes į krepšelį), susidėję visas prekes, atsidarykite pirkinių krepšelį ir užbaikite užsakymą iki galo. Užsakymo metu pasirinksite prekes ir prekių kiekius, apmokėjimo būdą (grynais, pavedimu, lizingu, Paypal), pristatymo tipą (mūsų salone, LP Express terminale, į namus) ir gausite užsakymo numeriuką, kurio statusą galėsite sekti sistemoje (jei esate registruotas vartotojas). Pildant užsakymą taip pat galite pasirinkti, kad Jums bus reikalinga sąskaitą faktūra ir suvesti savo įmonės rekvizitus.

Tuo atveju, jeigu mes neturime galimybės parduoti prekės, pavyzdžiui, dėl to, kad prekės nėra sandėlyje, dėl to, kad prekės likutis nulinis arba dėl klaidos, susijusios su elektroninėje parduotuvėje pateikiama kaina, mes informuosime Jus elektroniniu paštu ar telefonu ir užsakymas nebus vykdomas. Tuo atveju, jeigu Jūs jau busite sumokėjęs už prekę, mes grąžinsime sumokėtus pinigus per 3 darbo dienas. Fotofabrikas.lt elektroninėje parduotuvėje pateikiamas itin platus prekių asortimentas, todėl nepaisant visų protingų mūsų pastangų, lieka galimybė, kad dalis prekių gali būti pateikiamos klaidingomis kainomis ar pristatymo terminais. 90% Fotofabrikas.lt užsakymų klientams pristatomi per 1-3 darbo dienas. Išsamesnė informacija apie pristatymo terminus pateikiame telefonu. Atlikus užsakymą nurodomas preliminarus pristatymo terminas, išimtiniais atvejais užsakymo terminas gali pailgėti papildomai 1-14 darbo dienomis, tačiau apie tokią išimtį Fotofabrikas.lt atsakingas darbuotojas informuoja telefonu arba el. paštu.

į viršų

Kaip užsakyti nuotraukas?

Atsispausdinti nuotraukas galite atlikę užsakymą internetu. Nuotraukas užsakyti internetu - paprasta, pigu ir patogu. Spauskite įkelti nuotraukas, atsidarykite albumą į kurį sukėlėte nuotraukas (nuotraukos nebus paviešintos, jas matyti galėsite tik Jūs), pažymėkite norimas gaminti nuotraukas ir spauskite "gaminti nuotraukas". Pasirinkite norimą formatą, kiekius, popierių, papildomas paslaugas (spalvinės korekcijos, kadravimas, raudonų akių koregavimas), jei reikia ir spauskite "į krepšelį". Jame pamatysite kiek kokių nuotraukų užsakėte. Jei viskas tvarkoje, spauskite "toliau" ir užbaikite užsakymą, Jums dar reiks suvesti savo duomenis (prisijungti arba suvesti kontaktinius duomenis nesiregistruojant), pasirinkti kur atsiimsite nuotraukas (mūsų salone, LP Express paštomate ar tiesiai į namus). Užbaigę užsakymą gausite užsakymo numeriuką, kurio būseną galėsite sekti Fotofabrikas.lt sistemoje.

į viršų

Kokios nuotraukų gamybos kainos?

Nuotraukų kainos užsakant nuotraukų spaudą internetu pateiktos čia.

į viršų

Ar galiu laikyti nuotraukas Jūsų serveryje?

Visi Fotofabrikas.lt registruoti vartotojai gauna 1500 MB laisvos vietos nuotraukų saugojimui nemokamai. Prisijungus prie sistemos galima kurti albumus ir sukelti nuotraukas saugojimui. Papildoma vieta nuotraukų laikymui Fotofabrikas.lt serveryje yra mokama. Ją įsigyti gali tik registruoti vartotojai prisijungę prie savo profilio. Prisijunkite prie Fotofabrikas.lt, keliaukite į "pirkimų istorija", spustelsite "sukauptos nuolaidos" ir pamatysite papildomos vietos nuotraukų saugojimui pasiūlymus, bei kainas.

į viršų

Kaip užsakyti fotosuvenyrus internetu?

Fotofabrikas.lt fotosuvenyrus (fotopuodelius, marškinėlius su nuotrauka, fotodrobės, fotodėliones ir kt.) su Jūsų užrašais ir nuotraukomis užsakyti labai nesudėtinga. Jums tereikia išsirinkti norimą gaminį ant kurio norėsite dėti savo nuotraukas, logo ar užrašus ir spausti "personalizuoti". Patekę į produkto maketavimo langą įkelkite nuotrauką, parašykite norimą tekstą, pasirinkite spalvas, šriftus ir nuotraukos poziciją. Nuotrauką galite padidinti ar sumažinti, paslinkti į norimą pusę. Maketuojant apačioje matysite kaip atrodys galutinis produkto variantas. Įsitikinkite, kad įdėta nuotrauka, o tekstai be klaidų (gamyba rašybos klaidų netaiso) ir spauskite "į krepšelį". Standartiškai, kaip ir užsakydami paprastas prekes, užbaikite užsakymą.

į viršų

Ar turite fotosuvenyrų su jau paruoštais maketais?

Fotofabrikas.lt galite užsisakyti jau pagamintus fotosuvenyrus įvairioms progoms (su juokingais užrašais, mergvakariams, krištynoms, gimtadieniams ir kt.). Dovanų idėjas užsakyti labai patogu, jums nereikia maketuoti nuotraukų ar užrašų, tiesiog išsirenkate norimą gaminį ir spaudžiate "į krepšelį". Užsakymas užbaigiamas taip kaip ir perkant standartines prekes.

į viršų

Kokias fotopaslaugas dar teikiate?

Fotofabrikas.lt teikia visas su fotografija ir nuotraukomis susijusias paslaugas. Pradedant nuotraukų spausdinimu ir baigiant produktų iš nuotraukų kūrimu ir gamyba (fotoknygos, fotodrobės..). Taip pat nuomojame foto ir video techniką, teikiame profesionalias konsultacijas apie fototechniką. Visą fotopaslaugų sąrašą galite rasti Fotofabrikas.lt puslapyje paslaugų skiltyje.

į viršų

Kokie galimi apmokėjimo būdai?

 

Pildant internetinį užsakymą Fotofabrikas.lt galite pasirinkti Jums patogiausią apmokėjimo būdą: bankiniu pavedimu, grynais atsiimant prekę arba išsimokėtinai (SB lizingas, Mokilizingas). Apmokėjimo būdą pasitrinkti galėsite renkantis mokėjimo ir pristatymo sąlygas.

  • Apmokant grynais su pristatymu į namus ar terminalą gali būti taikomi papildomi mokesčiai (grynųjų surinkimo paslauga), kuriais apmokestina pristatymą vykdanti įmonė. Pasirinkę mokėjimo būdą atkreipkite dėmesį į galutinę mokėtiną sumą.
  • Apmokant pavedimu, užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą. Jei per 24val negavote patvirtinimo apie apmokėjimo gavimą, tačiau pavedimą darėte, siųskite pavedimo kopiją: [email protected]
  • Visi su mokėjimais susiję klausimai: [email protected]

Dažnai perkančioms įmonėms ar organizacijoms, atskiru susitarimu gali būti padarytas apmokėjimo atidėjimas iki 7-14 d. 

į viršų

Ar yra prekių, kurių užsakymui yra reikalingas avansas?

Išskirtinių (retai perkamų ar asmeniškai vienam klientui užsakomų) prekių užsakymui Fotofabrikas.lt gali paprašyti sumokėti avansą. Avansas yra grąžinamas atsiėmus užsakytas prekes arba išskaičiuojamas iš prekių kainos. Kiekvienu konkrečiu atveju sąlygos derinamos atskirai telefonu arba el.paštu.

į viršų

Ar galiu gauti sąskaitą faktūrą už prekes?

Sąskaita faktūra yra išrašoma kiekvienam pirkėjui (fiziniam asmeniui), ji automatiškai atsiunčiama el.paštu, atsiėmus prekes. Jei reikalinga sąskaita įmonei (juridiniam asmeniui) pildant užsakymą internetu prie apmokėjimo būdų pasirinkimo apačioje pažymėkite varnelę "Reikia PVM sąskaitos-faktūros" ir suveskite tikslius įmonės duomenis. Išankstinė sąskaita apmokėjimui el.paštu automatiškai bus atsiųsta vos užbaigus užsakymą, o sąskaita faktūra - atsiėmus prekes.

į viršų

Kur galima atsiimti užsakytas prekes?

Pildydami užsakymą Fotofabrikas.lt galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiėmimo būdą. Nemokamai prekes pristatome į Fotofabrikas.lt saloną Birželio 23-osios g. 23g. Kaune. Taip pat prekes atsiimti LP Express terminaluose (kaina 2.99 €). Jei norite užsakymą gauti tiesiai į namus, darbą ar kitu nurodytu adresu, rinkitės pristatymo į namus paslaugą su kurjeriu (kaina 2.99 €).

į viršų

Per kiek laiko įvykdomi užsakymai?

Jei prekės yra Fotofabrikas.lt sandėliuose, užsakymai įvykdomi per 1-2d., jei prekes reikia užsakyti iš oficialių gamintojų sandėlių Europoje, užsakymo vykdymas gali užtrukti 3-10d., jei užsakoma specifinė prekė, kuri siunčiama tiesiai iš gamintojo, užsakymas gali būti vykdomas 11-15d.

Atlikę užsakymą Fotofabrikas.lt gausite užsakymo numeriuką ir prognozuojamą atsiėmimo datą (ją automatiškai prognozuoja sistema). Visi užsakymai yra peržiūrimi Fotofabrikas.lt vadybininkų ir prognozuojama data pakeičiama į atitinkamą datą. Apie visus pakeitimus klientai yra informuojami el.paštu arba telefonu (pranešimų negausite, jei suvesite neteisingus duomenis).

į viršų

Ar galima stebėti savo užsakymo vykdymo eigą?

Visi registruoti Fotofabrikas.lt vartotojai prisijungę prie sistemos gali matyti savo pirkimų istoriją ir taip pat sekti naujų užsakymų statusus. Užbaigę užsakymą keliaukite į "Pirkimų istorija". Užsakymų statusai keičiasi sekančiai - priimtas (kai sėkmingai užbaigiate užsakymą), siunčiamas (kai mes išsiunčiame užsakymą į Jūsų pasirinktą vietą), pristatytas (kai užsakymas pristatytas - galite atvykti atsiimti prekes) ir atsiimtas (kai atsiimate užsakymą arba jis būna pristatytas į namus).

į viršų

Ar galima gauti nuolaidą perkant?

Fotofabrikas.lt kataloge suradę norimą prekę rasite funkciją dėrėtis - spauskite "Siūlyti kainą" ir parašykite priežastį kodėl norite pirkti pigiau (pvz.: radote pigiau kitur) ir pasiūlykite savo kainą. Fotofabrikas.lt vadybininkai per 24 val. duos geriausią kainos pasiūlymą (jei įmanoma padaryti nuolaidą) ir asmeniškai susitarsite dėl galimos nuolaidos savo pirkiniui. Prekės kainos pasiūlymas galioja 3 d., prekės neįsigijus, kaina gali keistis.

į viršų

Ar galiu gauti pranešimus apie akcijas ir nuolaidas?

Fotofabrikas.lt nemažiau, kaip 2 kartus per mėnesį galite rasti naujus fototechnikos, fotosuvenyrų, nuotraukų spaudos ir paslaugų akcijų pasiūlymus. Tą galite padaryti kasdien sekdami mūsų puslapyje atnaujinamus banerius arba užsiprenumeruoti akcijų naujienlaiškio gavimą. Tą padaryti labai paprasta - tiesiog nukeliaukite į Fotofabrikas.lt titulinį puslapį ir raskite naujienlaiškio prenumaratos formą (dešinėje). Joje įrašykite savo el.paštą ir spauskite "Prenumeruoti". Viskas nuo šiol gausi pačius geriausius mūsų pasiūlymus nemokamai. Naujienlaiškis yra siunčiamas ne daugiau, kaip 4 kartus per mėnesį. Naujienlaiškio siuntimą galite atšaukti gavę naujienlaiškį ir paspaudę apačioje esančią nuorodą "Atsisakyti prenumeratos".

į viršų