Fotopaslaugos

Jau daugiau kaip 10 metų teikiame kokybiškas foto paslaugas internetu bei salone Klaipėdoje. Kiekvienais metais plečiame foto paslaugų asortimentą, kuriame naujas foto paslaugas, tobuliname paslaugų teikimo sistemą. Šiuo metu esame vieni didžiausių foto paslaugų teikėjų Lietuvoje. Kviečiame susipažinti su teikiamomis paslaugomis ir jas išbandyti.

 

Fototechnikos nuoma

Nuo 2009 metų vykdome fototechnikos nuomą. Fototechnikos nuoma - tai fotoaparatų, objektyvų, fototechnikos priedų - blyksčių, trikojų, atminties laikmenų, baterijų, akumuliatorių, studijinės įrangos ar pačios studijos nuoma. Fotonuoma - puikus sprendimas fotografams, kuriems konkretaus fotoaparato ar objektyvo prireikia vos kelis kartus per mėnesį ir nesinori investuoti į jo įsigijimą keliolikos tūkstančių. Fototechnikos nuoma taip pat idealu norint išbandyti fototechniką prieš ją įsigyjant, palyginti skirtingus objektyvus, jų galimybes jų nenusipirkus.

 

Fotoaparatų remontas

Pasirūpiname klientų fototechnikos garantiniu remontu. Jei sugedo fototechnika, kuriai dar galioja garantinis aptarnavimas, tačiau nežinote kur kreiptis, ją galite atnešti į artimiausią mūsų saloną ir mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Jūsų pageidavimu galime patys paimti sugedusią fototechniką iš Jūsų namų. Taip pat atliekame negarantinių fotoaparatų remonto ir apžiūros paslaugas, taisome fototechniką, jos priedus, atliekame duomenų atstatymo ir atkūrimo paslaugas. Savo klientams perkantiems fototechniką, rekomenduojame įsigyti praplėstą garantiją ir taisyti fototechniką nemokamai.

 

Perrašymo, įrašymo, video montavimo paslaugos

Perrašome senas video kasetes, audio įrašus, konvertuojame video medžiagą, perfilmuojame kino juostas, atliekame profesionalius video montažo, redagavimo darbus. Esant poreikiui, patikriname kas įrašyta kasetėje, iškerpame blogus kadrus, galime perrašyti sutrūkinėjusias juostas. Visą medžiagą įrašome į CD, DVD, perkeliame failus į norimą laikmeną.

 

Filmukų iš nuotraukų ir filmuotos medžiagos gamyba

Kuriame trumpus iki 20 minučių trukmės HD kokybės filmukus iš Jūsų nuotraukų, trumpų video klipų, vaizdo įrašų. Vestuviniai, romantiški, animuoti, standartiniai filmukai iš Jūsų nuotraukų, tekstų sukuriami pagal Jūsų pasirinktą stilių, norimą nuotraukų eiliškumą, panaudojant tekstus, priešarus, palinkėjimus.

 

Kokybiška nuotraukų gamyba

Ilgalaikė patirtis nuotraukų gamybos srityje ir nuotraukų pristatymas į namus ar artimiausią mūsų bei mūsų partnerių saloną. Užsakykite nuotraukas internetu ir po kelių dienų laikysite jas savo rankose. Užsakant nuotraukas internetu galėsite pasirinkti ir papildomas spalvų korekcijos, raudonų akių šalinimo, kadravimo paslaugas. Skubi nuotraukų gamyba ir dokumentinių nuotraukų fotografavimas atliekamas visuose mūsų salonuose. Gaminame nuotraukas iš skaitmenos, negatyvų, skaidrių. Galime pagaminti nuotrauką iš jos popierinio originalo ar tiesiog išryškinti juosteles.

 

Nuotraukų redagavimo paslaugos

Atliekame visas nuotraukų redagavimo ir restauravimo paslaugas. Retušuojame trūkumus, padailiname formas, spalvas, restauruojame senas suplyšusias, nublukusias  nuotraukas, atkuriame spalvas, šaliname raudonas akis, keičiame tekstūrą, foną, pritaikome fotoefektus, atliekame fotomontažą. Taip pat atliekamas vinjiečių nuotraukų retušavimas ir maketavimas.

 

Dizaino ir maketavimo paslaugos

Jūsų norų įgyvendinimas nuo idėjos iki rezultatų. Maketuojame koliažus iš Jūsų nuotraukų, galime pagaminti tiek paprastus, tiek šventinius, teminius nuotraukų koliažus su tekstais po nuotraukomis. Sukursime etiketes buteliams Jūsų šventei arba vienam buteliui su sveikinimu, nuotrauka ar logotipu. Galime sumaketuoti popierėlius saldainiams ar šokoladui, pagaminti ir atspausdinti vestuvinius, krikštynų, renginių laikraštukus. Ruošiame kalendorius, atvirutes, diplomus, sertifikatus, apdovanojimus.

 

Rėminimo paslaugos

Pagal Jūsų poreikį galime įrėminti nuotraukas, paveikslus, piešinius. Padėsime išsirinkti norimą rėmelį arba pagaminsime rėmelius pagal Jūsų pasirinktą bagetą. Galime pasiūlyti įvairiasių stilių, formatų rėmelius, taip pat gaminame nestandartinius rėmus. Esant poreikiui galime pritaikyti rėmą prie Jūsų namų dizaino ar išgraviruoti norimais raštais, tekstais, atvaizdais.

 

Fotoknygų gamyba

Maketuojame knygas iš Jūsų nuotraukų su norimais prierašais, tekstais, paveikslėliais. Kuriame tiek standartines fotoknygas, tiek asmenines, kurios maketuojamos ne pagal šablonus, o pagal Jūsų norus. Fotoknygos gali būti tiek minkštais, tiek kietais viršeliais ir skirtis savo įrišimo būdu. Dažniausiai naudojamas klijuotų lapų įrišimas arba įrišimas spirale.

 

Fotostudijos paslaugos

Centriniame salone, Kaune, įsikūrusi fotografijos studija kviečia apsilankyti ir įamžinti gražiausias savo gyvenimo akimirkas. Fotostudijoje atliekamos tiek asmeninės, tiek grupinės fotosesijos, vestuvių studijinis fotografavimas, nėštukių fotografavimas, vaikučių, krikštynų fotosesijos. Kainą visada deriname priklausomai nuo Jūsų poreikių ir norų. Studijoje dirba profesionali fotografė, kuri pagelbės ir patars, kaip pasiruošti fotosesijai. Fotostudija taip pat siūlo komercinių daiktų fotografavimo paslaugas arba tiesiog išnuomoja studiją su įranga ar be jos.

 

Fotografų paslaugos

Fotografai Jūsų vestuvėms, gimtadieniui, renginiams, mergvakariui, bernvakariui, krikštynoms, išvykstamajai fotosesijai gamtoje ar mieste. Galime pasidžiaugti, kad mūsų gretose yra daugiau kaip 4 profesionalūs fotografai, kurie gali pasiūlyti Jums kokybiškas fotografavimo paslaugas tiek Vilniuje, tiek Kaune. Jei ieškote fotografo savo mieste, kviečiame peržiūrėti visų nemokamai užsiregistravusių fotografų sąrašą mūsų svetainėje.

 

Fotografijos kursai

Jei norite išmokti fotografuoti, kviečiame užsiregistruoti į artimiausius fotografijos kursus. 6 paskaitų, teorijos ir praktikos fotokursai vyskta tik Kaune, mūsų studijoje, tačiau 1 dienos fotografijos kursai gali vykti visoje Lietuvoje surinkus ne mažiau kaip 20 žmonių grupę. Taip pat vykdome asmeninius kursus, individualiai paruošiame medžiagą pagal Jūsų poreikius, turimą fototechniką. Galime atvykti į Jūsų pasirinktą vietą.

 

Graviravimo, išpjaustymo paslaugos

Graviruojame ir išpjaustome Jūsų norimą tekstą, logotipus, vaizdus ant plastiko, stiklo, medžio, gumos, akmens, popieriaus ar kartono. Paprastus daiktus ar dovanas paverčiame originaliais ir išskirtiniais. Norimą tekstą galime sumaketuoti pagal Jūsų pageidavimus, taip pat darbinius failus galite paruošti patys.

 

Antspaudų gamybos paslaugos

Colop C 50, C 40, C 30, C 10 antspaudų, spaudų, kišeninių, nestandartinių antspaudų gamyba. Galime pagaminti Jūsų norimus antspaudus tiek įmonei, tiek teminius, šventinius ar skirtus renginiams.  Galime sukurti antspaudo stilių arba pagaminti anspaudą pagal Jūsų jau turimą maketą.

 

Skenavimo paslaugos

Teikiame spalvoto ir nespalvoto skenavimo paslaugas. Skenuojame nuotraukas, skaidres, negatyvus, dokumentus.

 

Kopijavimo paslaugos

Atliekame spalvoto ir nespalvoto kopijavimo paslaugas, kopijuojame iki A3 formato. Galite pasirinkti norimo storio popierių. Kainos

 

 

Spausdinimo paslaugos

Jei ieškote kur galėtumėte atsispausdinti reikiamą medžiagą, mes Jums pagelbėsime. Galime pasiūlyti A4 ir A3 spalvotą ir nespalvotą spausdinimą iš Jūsų laikmenos ar tiesiai iš interneto. Taip pat galite spausdinti ant savo turimo popieriaus arba rinktis iš mūsų popieriaus asortimento. Galime užsakyti specialaus popieriaus skirto kvietimams, stalo kortelėms, vizitinėms, o taip pat jas ir sumaketuoti.

 

Laminavimo paslaugos

Norint apsaugoti svarbius dokumentus nuo aplinkos poveikio, rekomenduojame laminavimo paslaugas. Laminuojame iki A4 formato dokumentus, meniu, katalogams skirtus lapus. Laminavimas apsaugo popierių nuo nusidėvėjimo, drėgmės, suplėšymo, suglamžymo.

 

Įrišimo paslaugos


Jūsų turimus dokumentus galime įrišti specialios spiralės pagalba. Įrišimas gelbsti nesumaišyti atšviestų knygų puslapių, oficialiai pateikiant dokumentus, referatus, diplomus, magistrinius. Įrišimas spirale nėra brangus, tačiau labai greitas ir patogus procesas. Įriškite medžiagą ir nepameskite nei vieno svarbaus dokumento ar puslapio.

 

Dovanų kuponai

Jei ieškote originalios dovanos, nežinote ką padovanoti - rekomenduojame įsigyti mūsų dovanų kuponą. Dovanų kuponai gali būti individualiai skirti specialiai paslaugai, visoms paslaugoms, visoms ar išskirtinei prekei įsigyti. Dovanų kuponus galime nemokamai sumaketuoti pagal Jūsų pageidavimus ir pristatyti tiesiai į namus, mūsų salonus ar elektroniniu paštu. Specialiai Jums Sukuriami Jūsų norimos sumos dovanų kuponai pagal Jūsų poreikius ir galimybes.