• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Veidrodiniams DSLR

Canon

(Rezultatų: 99)
Puslapis 1 iš 4(Rezultatų: 99)
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. »
"CANON" objektyvų skirtų EOS sistemos fotoaparatams apžvalga

EF-S objektyvai

EOS fotoaparatams su APS-C dydžio jutikliais sukurti EF-S objektyvai yra lengvi ir leidžia išgauti nuostabių nuotraukų, taigi puikiai tinka naudoti kasdien. Atskleiskite savo kūrybiškumą naudodami židinio nuotolį nuo labai plataus kampo iki teleobjektyvo.

EF fiksuotas židinio nuotolis

Naudotojus, norinčius pačios aukščiausios vaizdo kokybės, fiksuoto židinio nuotolio EF objektyvai pradžiugins ir savo plačiomis maksimaliomis diafragmomis, kurios puikiai tinka norint fotografuoti prietemoje ir valdyti lauko gylį.

Priartinantys EF objektyvai

EF priartinimo funkcijos leidžia fotografuoti skirtingais židinio nuotolius, kūrybiškai išnaudojant fotoaparato galimybes. Tai puikus pasirinkimas be bagažo keliaujantiems ar skubius darbus vykdantiems naudotojams.

Makroobjektyvai

Apžiūrėkite mažyčius objektus iš kitos perspektyvos. Makroobjektyvai leidžia smarkiai išdidinti vaizdą ir atskleidžia smulkiausias detales, todėl puikiai tinka lauko sąlygomis fotografuojant gėles ar vabzdžius.

Pokrypio ir poslinkio kryptį keičiantys objektyvai

Polinkio ir poslinkio kryptį keičiantys objektyvai leidžia valdyti fokusavimą ir perspektyvą. Padidinkite lauko gylį fotografuodami kraštovaizdžius bei natiurmortus ir išgaukite natūralių architektūros ir interjerų nuotraukų.

„Canon Cine“ objektyvas

Specialiai „Cinema EOS“ fotoaparatams sukurti „Canon Cine“ objektyvai užtikrins aukščiausią vaizdo kokybę profesionaliosios kinematografijos darbuotojams.
 
Canon objektyvų sutrumpinimų paaiškinimai:

EF
- objektyvai juostiniams ir skaitmeniniams viso kadro (Full Frame) aparatams, juos galima naudoti ir su aparatais, kuriuose yra mažesni, ne viso kadro jutikliai.


EF-S
- objektyvai skaitmeniniams aparatams, kurie turi mažesnį, ne viso kadro jutiklį. Tai dauguma mėgėjiškų skaitmeninių veidrodinių aparatų.

L serija
– tai pažangiausia „Canon“ profesionalių objektyvų serija, sukurta ir sumontuota pačių įnoringiausių profesionalių fotografų poreikiams. Patobulinta konstrukcija, laidesni šviesai lęšiai, geresnis iškraipymų mažinimas. Šie objektyvai kainuoja žymiai daugiau, nei tradiciniai.

Asferiniai ir UD lęšiai
: sumontuoti asferiniai objektyvo elementai, užtikrinantys didelį vaizdo nuo kampo iki kampo ryškumą pasirinkus bet kokį fokusavimo atstumą ir esant plačiai diafragmai. Dar geresnė vaizdo kokybė užtikrinama integruotais ypač gero pralaidumo (UD) elementais, kurie naudojami šalinti chromatines aberacijas (spalvų iškraipymus), dažniausiai atsirandančias spalvotų vaizdų kraštuose.

„Super Spectra“
specialus lęšių padengimas ir optimizuoti objektyvo elementai, skirti sumažinti šešėlius ir blykstelėjimus.

USM
- ultragarsinis objektyvo fokusavimo variklis, greitas automatinis fokusavimas užtikrinamas virtualiai begarsio žiedo tipo ultragarso variklio (USM), apimančiu naujausius „Canon“ automatinio fokusavimo algoritmus. Variklis pagreitina objektyvo fokusavimą, objektyvas tampa tylesniu ir tikslesniu fokusuojant.

IS
- vaizdo stabilizatorius, naujo tipo 4 žingsnių vaizdo stabilizatoriaus veikimas žymiai pagerina modelio funkcionalumą, kai blogas apšvietimas. Įprastomis fotografavimo sąlygomis su fotoaparatu rankoje taikomas 1/1000 sek. išlaikymas, o vaizdo stabilizatorius leidžia vaizdą be jokio išsiliejimo gauti esant 1/60 sek. išlaikymui. Kai fotografuojami nejudantys objektai, 1 režimu judesiai kompensuojami horizontaliai ir vertikaliai. Kai fotografuojami judantys objektai, 2 režimas atjungia koregavimą vertikaliai, o palieka horizontaliai, todėl išvengiama judesio efekto fiksuojamame kadre.

DO - Multi-Layer Diffractive Optical Element" daugiasluoksnė lęšių danga, mažinanti spalvų ir difrakcinius iškraipymus, naudojama ypač aukštos klasės objektyvuose. Lęšiuose naudojama fluoritinė danga, asferiniai elementai, kas leidžia gauti didžiausią optikos elementų skaidrumą.