• prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta
  • prekė nepasirinkta

Veidrodiniams DSLR

Sigma

(Rezultatų: 201)
Puslapis 1 iš 9(Rezultatų: 201)
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 9
  6. »


"SIGMA" objektyvų žymėjimai ir sutrumpinimai

APO Specialūs objektyvo lęšiai, užtikrinantys mažą spindulių sklaidą objektyve. Taip pasiekiama aukštesnė nuotraukų kokybė, nuotraukose visiškai arba beveik visiškai panaikinamos chromatinių aberacijų pasekmės.
Art Aukščiausios klasės Sigma objektyvai, pasižymintys sudėtinga optine konstrukcija, geromis optinėmis savybėmis ir išskirtiniu (lyginant su kitais jų gaminiais) dizainu.
ASP Aspherical Lens - objektyvai, kuriuose naudojamas vienas ar keli asferiniai lęšiai. Pagrindinis šios technologijos privalumas - mažiau išlinkę ir „aštresni“ kadro kampai. Dažniausiai asferiniai lęšiai naudojami plačiakampiuose objektyvuose.
CONV Taip žymimi Sigma gaminami telekonverteriai, padidinantys židinio nuotolį 1,4 arba 2 kartus.
DC Objektyvai, skirti naudoti kartu su skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais, kurių sensorius yra APS-C dydžio. Šio tipo objektyvai yra lengvesni ir kartais pigesni (lyginant su objektyvais, tinkamiems pilno kadro fotoaparatams), tačiau jų negalima naudoti su pilno kadro skaitmeniniais fotoaparatais (išskyrus Nikon).
DG Tai objektyvai, pasižymintys atvira diafragma ir plačiais kampais, todėl gerai tinkami visiems skaitmeniniams fotoaparatams. Tiesą sakant, tai tėra daugiau marketingo skyriaus aprašas nei reali, išskirtinė objektyvų klasė.
EX Geriausių Sigma objektyvų klasė (iki Art klasės atsiradimo), žymima auksinės spalvos žiedu objektyvo gale. Šios klasės objektyvai pasižymi itin geru surinkimu, puikiu korpusu ir, dažniausiai, itin geromis optinėmis savybėmis. Visgi net ir geriausių objektyvų klasėje nėra nei vieno egzemplioriaus, pasižyminčiu didesniu atsparumu vandeniui ir dulkėms.
HSM Hyper-Sonic Motor - ultragarsinis variklis, užtikrinantis tylų ir greitą fokusavimą. Skirtingai nuo kitų firmų, Sigma naudoja tik žiedinio tipo ultragarsinius motorus.
IF Internal Focusing - vidinis fokusavimo mechanizmas, dažniausiai integruojamas į aukštesnės klasės objektyvus. Kuomet naudojamas vidinis fokusavimas, objektyvo priekis nesisukioja ir objektyvas nekeičia savo ilgio fokusavimo metu.
OS Optical Stabilizer - objektyve esantis vaizdo stabilizavimo mechanizmas. Dažniausiai tai būna vienas papildomas stiklas su giroskopu ir motoru, prisitaikantis prie objektyvo virpesių fotografavimo metu. Tiesa, įjungtas stabilizatorius šiek tiek labiau nei įprasta sekina aparato akumuliatorių.
RF Rear Focus - fokusavimo tipas, kuomet judinami užpakalinėje objektyvo dalyje esantys elementai. Kaip ir vidinio fokusavimo atveju, objektyvo priekis nesisukioja ir objektyvas nekeičia savo ilgio fokusavimo metu. Galinis fokusavimas naudojamas kai kuriuose (dažniau didesniuose) teleobjektyvuose.