• prekė nepasirinkta
 • prekė nepasirinkta
 • prekė nepasirinkta

Sony ECM-HGZ1 Shotgun mikrofonas

« AtgalRodoma 99 prekė iš 99 prekių sąraše
Sony ECM-HGZ1 Shotgun mikrofonas

ECM-HGZ1 Shotgun mikrofonas geriną įrašo garso kokybę ir padeda užfiksuoti visus aplinkinius garsus.Nenaudoja atskiros baterijos.

Prekyboje:
Yra
Kodas:
0003mikrof
86.00
Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.
Gamintojas(?) Sony
Prekės kodai

0003mikrof ECMHGZ1.CE7 4901780914579 4901780914579

Duomenys gali keistis apie tai nepranešant.

Video apžvalga

Nuorodos į apžvalgas

Nuorodų į apžvalgas kol kas nėra

Profesionalų patarimai(15)

Marrius 2009-02-01Teminė sritis: Vaizdo kamerosProblemos tipas: Apie viską

Sveiki. Ruošiuosi pirkti naują kamerą, kaina: iki 4000 LT. Esu moksleivis, aktyviai dalyvauju popamokinėje veikloje, įvairių renginių organizavime, dažnai keliauju žygiuose, būnu stovyklose. Labai norėtųsi įamžinti brangias jaunystės akimirkas. Senoji kamera SONY DCR-TRV250E jau atgyveno (nors su ja sukaupiau nemažą archyvą ). Norisi šio to naujoviškesnio. Mano nuomone, geriausias variantas man būtų kamera su miniDV kasetėmis, turėtų būti kuo daugiau jungčių (HDMI, USB, DV in/out, fireware), optinis vaizdo ieškiklis. Galvojau ir apie HDD, tačiau tas variantas lyg ir atkrito, nes norėčiau nemažai montuoti vaizdo medžiagą su minimaliais kokybės nuostoliais, o HDD tai daryti sunku (norėčiau sužinoti, ar tai tiesa?). Labai sužavėjo Sony HDR-HC9E. Tai lyg ir geriausias matytas variantas. Ką apie jį manote? Ką galėtumėte patarti/pasiūlyti?

Linas Miknius atsakė:

2009-02-01 00:00:00 Jei ketinate daug filmuoti ir montuoti, tai geriau tiktu HDV kamera. miniDV kaetėse archyvas bus saugomas patikimiau nei diske. Už tokią kaina yra dvi panašių charakteristikų puikios kameros: Sony HDR-HC9E ir Canon HV-30, nors prieš ją buvęs modelis Canon HV-20, yra pigesnis ir savo kokybe visiškai nenusileidžia naujasnei. Canon HV-20 gali filmuoti progresyvine skleistine, ko negali Sony HDR-HC9E, tačiau esu girdėjęs atsiliepimų, kad Canon HV-20 vidinis mikrofonas įrašo padidintą triukšmų lygį aukštų dažnių srityje.

wwwiciunelis 2008-12-21Teminė sritis: Vaizdo kamerosProblemos tipas: Apie viską

Laba diena,norejau paklausti profesionalaus patarimo.Nes pati apie vaizdo kameras nenusimanau...Noriu pirkti vaizdo kamera iki 2000Lt.ir su mini dv. Renkuosi tarp 3 firmu:Canon,JVC,Panasonic. Vienas draugas sake,kad turi but matrica,galimybe prijungti mikrofona,jautrumas sviesai.Taciau kiek maciau jusu pateiktuose aprasuose tokiu dalyku nera.Tai gal galetumete rekomentuoti ka nors? Buciau labai dekinga uz info.:) Nes pas parduotuves konsultantus klausiau tai jie tokiu dalyku nezino.

Linas Miknius atsakė:

2008-12-21 00:00:00 Panasonic NV-GS330 turi tris matricas ir optinę vaizdo stabilizavimo sistemą. Ji tik neturi išorinio mikrofono prijungimo lizdo. Ar jūs įsitikinusi, kad tokio dalyko jums kada nors prireiks? Visos kameros turi gana padoriai garsą įrašančius vidinius mikrofonus. Išorinius mikrofonus naudoja reiklūs video mėgėjai, kurdami filmus, kai nori išgauti labai kokybišką garsą, ar filmuodamai interviu. Tačiau tam tikslui pasiekti, reikalingas ir nepigus kokybiškas mikrofonas. Visiškai jūsų išvardintus pageidavimus patenkintu Panasonic NV-GS500 EP-S, tačiau ji keliais šimtukais viršija jūsų numatytą biudžetą. Kitų gamintojų kamerų nesiūlau, nes jos turi tik vieną matricą ir elektroninę vaizdo stabilizavimo sistemą.
Puslapis 1 iš 8
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. »

Pažymėkite: *

* - pažymėti laukai būtini

Vartotojų komentarai (0)

Komentarų kol kas nėra. Būk pirmas!
Puslapis 0 iš 0(Rezultatų: 0)