+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Palyginimas

nabu2006-09-29
Panasonic NV-GS300 EP-S ir SONY DCR-HC96E bandau issirinkti is siu dvieju.Ka jus manote kaip profesionalas? kuria patartumet pirkti?Ar pirmajam (Panasonic NV-GS300) variante yra baterija, korviklis, kabeliai.?
Linas Miknius ответил2006-10-02 00:00:00
Aš siūlau Panasonic NV-GS300 EP-S jau vien dėl to, kad ji turi tris matricas. Nors Sony reklamoje ir giriamasi, kad vaizdas gaunamas neįtikėtinas, tačiau spalvų atkūrimą geresnį jūs turėsite su trijų matricų kamera. "Pikseliai" čia ne prie ko. Standartiniai priedai prie vaizdo kamerų visuomet būna: akumuliatorius, jo kroviklis, tuo pačiu tarnauja kaip maitinimo adapteris nuo elektros tinklo ir audio/video bei S-video kabeliai. DV kabelio, kaip taisyklė, nebūna nei vienos kameros komplektacijoj. P.s. kad būt 100% tikram dėl mano teiginių dėl komplektacijos, prieš pirkdamas užsitikrinkite tai iš pardavimo vadybininko.
nabu2006-09-28
SONY DCR-HC96E ar joje yra vaizdo stabilizavimo sistema?Ka manote apie si modeli?O gal jeigu modelis turi daug pixeliu vadinamu tai galbut stabilizavimo sistema nebutina ?
Linas Miknius ответил2006-09-28 00:00:00
Vaizdo stabilizavimo sistema nebūtina, jei kamera pritvirtinta ant stovo, jei nuo stovo darote tolygią panoramą, arba norite pabrėžti ekstremalias filmavimo sąlygas (pvz., vibraciją). Visais kitais atvejais, stabilizavimo sistemą rekomenduojama įjungti. Vaizdo stabilizavimo sistemos yra dvejopos: optinė ir elektroninė. Optinė yra brangesnė ir geriau atlieka savo darbą, be to, jai pakanka matricos su mažesniu taškų skaičiumi. Elektroninėi vaizdo stabilizavimo sistemai (kuri yra ir šioje kameroje) reikia matricos su didesniu papildomų taškų skaičiumi, tačiau tai nereiškia, kad vaizdo raiška bus geresnė. Visais atvejais kadriuko išmatavimai yra 720x576 taškų, o vaizdo kokybę nulemia: matricos dydis, matricų skaičius bei objektyvo kokybė. Visa tai, labai padidina kameros kainą. Šios kameros privalumai būtų: audio ir video, tame tarpe ir DV, įėjimai ir išėjimai; platus sklendės greičio keitimo diapazonas (1/2-1/3500 s) bei pakankamai didelė matrica (1/3"). Pageidautina, kad kamera turėtu tris matricas (3CCD). Tokios kameros geriau atkuria spalvas.
TamTam2006-09-26
Sveiki. Pribrendo reikalas nusipirkti kamera. Nesinori tokios, kuri po metu kitu jau bus atsilikusi savo parametrais, ar galimybemis nuo naujausiu modeliu. Todel nutariu tam reikalui pingu netaupyti ir nusiprikti paskutini technikos "klyksma". Pagalvojau, kad DVD butu kaip ir naujausios laikmenos, i kurias rasoma, ir per kurias ziurime filmus. Tai nusiziurejau kamera SONY DCR-DVD505E. Bet pasikalbejus su vienu asmeniu , jis mane "paprotino" pirkti kamera su kietuoju disku t.y. SONY DCR-SR90e. Nes ten ir daugiu laiko galima rasyti, ir veliau irasa redaguoti per kompa, ko nepadarysi su DVD irasu. Tai kaip butu is tikruju, kokios dabar iraso technologijos yra naujausios, ir ties kokia kamera man apsistoti? Aciu.
Linas Miknius ответил2006-09-27 00:00:00
Kameros formato pasirinkimas yra jūsų, kaip video menininko, poreikio klausimas. Aš jau ne kartą aptarinejau tai, atsakinėdamas į ankstesnius klausimus. Iš paskutiniųjų technikos "klyksmų", tik HDV formatas domina video profesionalus, o HDD, o tuo labiau DVD kameros yra sukurtos nerūpestingiems vartotojams, kurie nesuka sau galvos dėl montažo ir mėgaujasi tik savo žaliavine medžiaga, kurią žymiai patogiau yra žiūrėti ne per pačią kamerą, o per DVD grotuvą. Jei jūsų kolega paprotino jus pirkti HDD kamerą vien tik dėl to, kad medžiagą bus galima montuoti, tada jis nėra visiškai teisus, nes abiejų formatų kameros saugo vaizdą mpeg-2 formatu, kuris dėja, nera labai tinkamas montažui. O jei jau prakalbote apie šį šaunų užsiėmimą, kaip video montažas, tada aš labai rekomenduočiau jums pirkti miniDV formato kamerą (jei pinigų visai negailite, tada pasvarstykite HDV kameros įsigyjimo galimybę, tai išties galingas ir ilgalaikis šuolis į priekį video srityje. Tada, dar tektų investuoti ir į rimtą kompiuterį.). Tik iš anksto jus perspėju, kad tai suvalgys labai daug jūsų laisvo laiko ir jūsų antroji pusė (jei ji ne videofanė) nebus tuo labai sužavėta. Kitas akmenukas į technikos naujovių darželį, tai kaip kamera elgsis, jei filmavimo metu ją sutrenksit? Žinoma, nuo tokių nelaimių kamerą reikia saugoti, tačiau, juk visko pasitaiko. Pvz., DVD kamera, iš patirties galiu pasakyti, kad toliau gali ir nebefilmuoti į tą patį diską, nors jame vietos bus ir sočiai. Kaip bus su HDD, negaliu pasakyt. Kompiuterių diskai genda būdami ir stacionarioje būsenoje, o čia, patiria tokias perkrovas... O dabar įsivaizduokite dar tokią situaciją, jūs važiuojate į ilgą, egzotišką kelionę ir pasiimate savo mylimą HDD kamerą. Filmuoja ji puikiai, daug telpa (pagal instrukciją virš 20 val.). Na, o ką darysite, jei tos vietos staiga pritrūks (sakykim, per skubėjimą, pasiėmėte ją dalinai prifilmuotą), o jums dar nusimato trys dienos fantastiškų klajonių? DVD, ar miniDV kamerai pakeisite laikmeną, o į sitą žiūrėsite nuliūdęs, atsisėdęs ant kelmelio, prisimindamas ką čia skaitėte. Prieš pirkdamas jūs turite žinoti, ko iš kameros norite. Ar tik šiaip paišdykauti, ar kurti savo režisuotus filmukus. Todėl baigiamasis mano žodis - jums spręsti. Stengiausi kaip galėjau. Atskirų kamerų formatų privalumus ir trūkumus jūs jau suvokėte. Jų nėra idealių, kaip ir moterų, todėl dažnai tenka rinktis kažką prarandant. Paskaitykite ankstesnius šio skyriaus klausimus-atsakymus ir neskubėkite pirkti, kad įsigyjus netektų gailėtis. Jei dar bus neaiškumų - klauskite. Sėkmės!
virusas20002006-08-28
Renkuosi miniDV formato vaizdo kamerą. Pasiskaitęs iš įvairių šaltinių ėmiau ieškoti kameros su optiniu (ne skaitmeniniu) vaizdo stabilizatoriumi, įmontuota apšvietimo lempa ir 0 lux jautrumu. Kol kas sunkiai sekasi derinti pasirinktas savybes. Kaip manote, ar realus ir tikslingas toks derinys? Gal galėtumėte iš patirties ką nors rekomenduoti? P.S. DV in/out (abipusis) būtinas.
Linas Miknius ответил2006-08-28 00:00:00
Aš labai abejoju, ar pavyks surasti vsus jūsų pageidavimus viename. Kaip taisyklė, brangesnės kameros turi optinę vaizdo stabilizavimo sistemą (tačiau, optinė optinei nelygi, pvz. Sony DCR-VX 2100 vaizdą stabilizuoja kur kas geriau, nei Panasonic NV-MX500) bei DV IN ir OUT. Tačiau, kameros kainai augant, jose rečiau pasitaiko įmontuotų prožektorių (gali būti blykstė) ir mažiausias būtinas apšvietimas būna didesnis uz 0 lux. Tokios kameros paprastai turi kreipiamąją, ant kurios fiksuojasi prožektorius ir jungtį (lizdą), skirtą jo maitinimui. To priežastis būtų tokia: jei perki brangia kamerą, vadinasi, esi profesionalas, arba videofanas, o tokie rimti bičai turi savo apšvietėjų komandą, arba patys susiorganizuoja trijų, ar net keturių krypčių apšvietimą, nes už prožektorinį apšvietimą (kai prožektorius nuo kameros spigina tiesiai į veidą) blogiau gali būti tik visiška tamsa. Kai gyvybiškai svarbu ką nors nufilmuoti, o matosi nieko, tik tada tas prožektorius ir gelbsti (daugelis su manim šioj vietoj gali ir nesutikti, tačiau šiuo klausimu, aš turiu savo nuomonę). Taigi, reziumuojant, DV IN/OUT bei geras optinis stabilizatorius rimtam operatoriui yra būtini, o 0 lux ir įmontuotas prožektorius, kaip ir nepagrindiniai kameros rinkimosi kriterijai. Nebent jūsų poreikiai yra ypatingi? Tada šioje vietoje, apsispręsti turite jūs pats.
STUFarX2006-08-21
Nusižiūrėjau pas jus vieną vaizdo kamerą Sony DCR-SR90E, kiek žinau ji yra su HDD, noriu paklaust, ar ji įrašinėja nespaustu formatu, ar tik mpeg-2, nes man labai aktualu nespausta kokybė, o mpeg-2 jau kokybė prarandama.
Linas Miknius ответил2006-08-24 00:00:00
Nespaustu formatu neįrašinėja nei viena iš Fotofabriko siūlomų kamerų. Taip filmuoja tik kai kurios labai brangios studijinės kameros. Iš vartotojams skirtų formatų, DV yra mažiausiai suspaustas (penkis kartus). Sony DCR-SR90E nufilmuotą medžiagą fiksuoja mpeg-2 formatu (DV nenumatytas), kuris yra daugiau suspaustas už DV. Nepasakėte, kodėl jums taip svarbu “nespausta kokybė”. Jei jūs nufilmuotos medžiagos nenaudosite montažui, tai vizualiai skirtumo tarp DV ir aukščiausios kokybės mpeg-2 vaizdo, praktiškai neįžvelgsite. Tačiau, jei ketinate montuoti, tada siūlyčiau pirkti tik miniDV formato kamerą.
kubikas2006-08-12
Kuo skiriasi videokameros SONY DCR-SR90 ir DCR-SR100? Ar prie SR 90 galima prijungti nuotolini mikrofona ir ar pas jus galima ji isigyti? Kameroje taip pat numatyta erdvinio garso irasymo funkcija. Ar atkuriant irasa is karto galima girdeti erdvini garsa, ar pries tai reikia montuojant atitinkamai viska suderinti? Sigitas.
Linas Miknius ответил2006-09-27 00:00:00
Kiek man yra žinoma, šios kameros niekuom nesiskiria, tik kad "šimtinė" turi video IN, o "devyniasdešimtinė" - ne. Išorinio mikrofono prijungimas į šias kameras (kuris pakeistų jose esančius), nenumatytas. Šios kameros turi keturių kanalų mikrofonus ir yra galimybė pirjungti penktąjį, išorinį. Taip turėsite penkis kanalus, o montažo metu uždėsite bosinį kanalą ir gausite 5.1 garso sistemą. Tačiau, neverta pirkti kameros vien tik dėl erdvinio garso sistemos, nes ne tai yra pagrindinis brangios kameros pasirinkimo kriterijus. Dėl garso atkrūrimo, tai per kamerą, ar televizorių tikrai to nepajusite, nes tai fiziškai neįmanoma, juose nėra tiek garsiakalbių/kanalų. Tačiau, "šimtinė" (nežinau kaip dėl "90-nės") kamera turi tiesiai į DVD perrašymo galimybę, tada, per namų kiną galėsite mėgautis erdviniu garsu. Tačiau dar kartą perspėju, kad su tokia kamera negausite tokio kokybiško ir stipraus erdvinio efekto, kaip žiūrėdamas holivudinius filmus.
Kestutis112006-07-31
Patarkite, kokią vaizdo kamerą man vertėtų įsigyti, kad ji būtų nebrangi, gerai filmuotų esant prastam apšvietimui, normaliai atkurtų spalvas ir kt. (fotografavimo funkcija nebūtina, nes turiu fotoaparatą)? O gal verta netaupyti pinigų ir įsigyti naujausios technologijos vaizdo kamerą, pvz., SONY DCR-SR90E?
Linas Miknius ответил2006-08-12 00:00:00
Jei labai taupote, pirkite pačią pigiausią kamerą, tik tinkamo gamintojo (Sony, Panasonic, JVC, Canon), nes taip sumažinsite jos gedimo tikimybę. Esant blogam apšvietimui, gerai nefilmuoja net profesionalios kameros. Jei norite išspausti kokybišką vaizdą ir geras (natūralias) spalvas, pasistenkite, kad apšvietimas būtų pakankamas. Trijų matricų (3CCD) kameros spalvas atkuria geriau nei vienmatricinės. Tačiau, jei jums aktualu naktinis šnipinėjimas, pirkite kamerą su naktinio filmavimo galimybe (0 lux). Jos būna dviejų tipų: vienos turi infraraudonųjų spindulių prožektorių, kuris vis tiek matomas kameroje kaip raudonas šviesos šaltinis, kitoms, filmuojant naktį, reikia apsukti skystųjų kristalų monitorių (LCD), kuris baltai apšviečia filmuojamą objektą. Tačiau perspėju, kad taip galėsite filmuoti objektus, esančius ne toliau kaip 2 m nuo kameros ir vaizdas pirmuoju atveju bus monochormatinis (žalsvas, arba juodai baltas), antruoju, gausite ryškų išplaukimą, nes sklendės greitis (shutter speed) tokio filmavimo metu bus tik ¼ s ar pan. Kad atsakyti į paskutiniąją jūsų klausimo dalį, reikia žinoti, ką jūs ketinate su nufilmuota medžiaga veikti. Jei jus domina video montažas, reikėtų pirkti kamerą, kuri filmuotu DV formatu (tai daro brangesnės HDD kameros ir į kurias prifilmuoti galite gerokai mažiau, nei teigia jų reklama, nes 1 val. DV medžiagos užima apytiksliai 13 GB), nes mpeg2 formatas, kuriuo vaizdą saugo pigesnės hdd kameros, montažui netinka, jis yra per daug suglaudintas ir tolesnio apdorojimo metu prarasite vaizdo kokybę. Jei nufilmavęs neketinate nieko daryti su žaliavine medžiaga, netgi karpyti, tada patogesnis variantas butų DVD kamera, kurios įrašo vaizdą tiesiog į diską, kurį prifilmavus reikia dėt į DVD grotuvą ir mėgautis savo, kaip operatoriaus, meistriškumu. Na, o jei nenorite visai taupyti ir turėti ypač aukštą kokybę, pirkite aukštos rezoliucijos (high definition) HDV kameras. Sony firma šiuo metu siūlo tris modelius: SONY HDR HC3; SONY HDR-HC1E ir SONY HDR-FX1.
romas2006-07-27
Kokia skaitmenine kamera patartumet pirkti uz 1500-1800lt megejui. Aciu.
Linas Miknius ответил2006-08-12 00:00:00
Jei ketinate montuoti medžiaga kompiuteriu, pirkite garsesnių firmų miniDV formato kamerą. Jos įrašo filmuotą medžiagą į miniDV kasetes. Jose žaliavinė medžiaga saugoma (archyvuojama) patikimiau, nei kitose laikmenose. Jei TIKRAI neketinate užsiimti montažu, tada pirkite DVD kamerą, su kuria nufilmuotą medžiagą iškart galėsite žiūrėti per DVD grotuvą. Jei norite nufilmuotą medžiagą kaupti kaip mpeg failus, tada galite pirkti kamerą su kietuoju disku (HDD). Jų privalumas, kad nufilmuotą medžiaga galite perkelti į kompiuterį žymiai greičiau nei, pvz., iš miniDV kameros. (Žinoma jei jums tas greitis yra labai svarbus.) Digital8 formato kamerą siūlyčiau pirkti tik tuo atveju, jei turite labai daug kasečių, prifilmuotų analoginėmis 8mm (Video8), arba HI-8 kameromis. Tada jas galėsite peržiūrėti tiesiog iš naujosios skaitmeninės kameros. Papildomi naudingi patarimai. Jei norite turėti ir fotoaparatą, tai jį ir nusipirkite, tada sutaupysite kelis šimtus pirkdami kamerą be kortelės. Net brangiausia kamera nefotografuoja taip gerai, kaip pigiausias skaitmeninis fotoaparatas. Nekreipkite dėmesio į skaitmeninį didinimą (digital zoom), o tik į optinį. Kuo didesnis, tuo kai kuriems vartotojams geriau, nors iki filmuojamo objekto galima ir prieiti. Kameros kainą labai padidina visokie skaitmeniniai efektai, kurių kaip taisyklė, niekas nenaudoja, nebent pabandymui. Todėl gerai pagalvokite, ar tikrai norite už juos mokėti.
Tomas2006-07-26
as apie kamera PANASONIC NV GS 180 EP S ....ka daro tie efektywus taskai ir bendras tasku skaicius? ... kamera kraunama per kompa?....o yra galimybe dar wiena sios kameros akumuliatoriu nusipirkt,kokia kaina ju? ..... kiek girdejau jos silpnoji wieta filmawimas prietemoj....ka dar blogesnio apie ja galit pasakyt, pries tai kol dar nenusipirkau jos?=D Jus parduodat isimoketinai?
Linas Miknius ответил
Skaitmeninio PAL standarto kadriuko išmatavimai yra : 720x576=414720. Tiek taškų turi turėti matrica, kad vaizdas būtų užfiksuotas DV formate. Jei kamera turi tris matricas (3CCD), tada kiekviena iš jų fiksuoja tokiu pat taškų skaičiumi, vaizdo raudoną, žalią ir mėlyną spalvas: 3x414720=1244160 taškų. Čia ir bus tas minimalus efektyvusis taškų skaičius, kuriuos kamera naudoja, kai filmavimas yra “normalus” t.y. kamera visiškai nejuda (pvz., ant stovo). Daugelis šiuolaikinių kamerų turi vaizdo stabilizavimo sistemą. Jos būna optinės (brangesnėse kamerose) ir elektroninės. Būtent pastarosios ir reikalauja didesnio taškų skaičiaus matricoje, kad kompensuoti mažos amplitudės virpesius. Taip pat, šie papildomi matricos taškai naudojami fotografuojant su kamera, taip gaunamas kokybiškesnis vaizdas, nei iškirpus iš filmuotos medžiagos vieną kadriuką. Tačiau, tokių nuotraukų kokybė nė iš tolo neprilygsta nuotraukoms, gautoms net su pačiu pigiausiu skaitmeniniu fotoaparatu. Taigi, bendras taškų skaičius, kaip jau ir supratote, bus: efektyvūs taškai + papildomi taškai. Jei aš teisingai supratau išsireiškimą “kraunama per kompa”, tai kamera gali būti tik valdoma per kompiuteri, prijungus ją per IEEE-1394 (kitaip firewire, dar kitaip, iLink) sąsają. Kameros maitinimas tuo metu turi būti nuo akumuliatoriaus, ar elektros tinklo adapterio. O papildomą akumuliatorių turėti netgi labai patartina, kadangi vienintelis turimas akumuliatorius, kaip taisyklė, nusibaigia filmuojant patį svarbiausią momentą. Originalūs akumuliatoriai yra pakankamai brangūs, jų kaina gali siekti iki 400-500 lt, tačiau yra gaminami ir jų atitikmenys, kurių kainos gali būti net tris kart mažesnės. Visos kameros prietemoj filmuoja blogiau, nei esant geram apšvietimui, nes kameroje įsijungia skaitmeninė vaizdo pašviesinimo sistema (gain), o tai labai padidina vaizdo grūdėtumą. Kita problema, esant prietemai, tai autofokusavimas. Kamera nesugeba susifokusuoti ties filmuojamu objektu. Tokiu atveju kamerą reikėtų perjungti į rankinio fokusavimo režimą, bet tam tikslui patogesnės yra kameros, ant objektyvo turinčios fokusavimo žiedą. Taip, UAB "Fotofabrikas" kamerą galima įsigyti išsimokėtinai
45 из 45 pages
  1. Назад
  2. 1
  3. ...
  4. 43
  5. 44
  6. 45
10 из 449 questions

Задайте вопрос