+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00
grazvydas2008-03-20
keik siandien dar skaitinejau forumus daug kas peikia panasonic kameras.ar tai tiesa kad jos blogos? o gal vertetu pirkti sony ar is kokios kitos firmos... (O TARKIM SU PANSONIC BUS GERA KOKYBE FILMOJANT VAKARE,KAMBARYJE (PER GIMSA AR SEIP)JUK DAZNIAUSIAI BALIAI VYKSTA VAKARE PATALPOSE TAI MANAU SWARBU BUTU GERA KOKYBE) AR WAIZDAS BUS TOKIOS KOKYBES KAIP DIENA LAUKE?
Linas Miknius atsakė2008-03-20 00:00:00
Jei koncentruotis vien tik į filmavimą esant nepakankamam apšviestumui, tada žinoma galima kritikuoti Panasonic kameras, tačiau dienos metu, jas galima iškelti aukščiau už Sony. Jei labai svarbu kažkiek kokybiškiau nufilmuoti "gimsą" ar šiaip ką prietemoje, tada siūlyčiau rinktis ką nors iš Sony, tik iškart pasakau, kad vaizdo kokybė ir su šio gamintojo kamera bus žymiai prastesnė, nei filmuojant dieną.
grazvydas2008-03-20
kokiu problemu gali iskilti suseip visomis panasonic vaizdo kameromis ir kokios problemos gali iskilti su panasonic nv gs 320ep-s? aciu uz atsakyma.
Linas Miknius atsakė2008-03-20 00:00:00
Absoliučiai visos kameros gali sugesti. Tačiau tam yra skiriamas garantinio aptarnavimo laikotarpis. Panasonic prasčiau filmuoja prietemoje, tačiau beveik visos jos turi tris matricas ir optinę vaizdo stabilizavimo sistemą. Panasonic NV-GS320EP-S galioja tos pačios charakteristikos.
linasp2008-03-20
Norėčiau paklausti su kokia programa geriausia apdoroti filmuota vaizda skaitmeniniu fotoaparatu
Linas Miknius atsakė2008-03-20 00:00:00
Iš pradžių bandykite su Windows Movie Maker. Jei nepatiks, tada: Ulead Video Studio 11, Pinnacle Studio 11, ar Sony Vegas 8.
Gintaras72008-03-19
Kuo skiriasi formatai AVCHD ir MPEG 2.Kuriuo formatu nufilmuota medziaga bus geresnes kokybes?
Linas Miknius atsakė2008-03-19 00:00:00
AVCHD yra Mpeg-4, kuris yra labiau suglaudintas už Mpeg-2. Vadinasi, Mpeg-2 vaizdo kokybė yra geresnė, be to šis formatas ir montažui yra tinkamesnis.
eserys2008-03-19
Sveiki gal galite patarti kaip apsaugoti mikrofona nuo vejo nuo vejo kelemobtriuksmo? paraloniniai nepadeda Aciu.
Linas Miknius atsakė2008-03-19 00:00:00
Geriau už porolonines veikia plaukuotos kepurės - cepelinai. Jei nepavyks įsigyti, tai čia parodyta, kaip pačiam pasidaryti.
aeg12008-03-18
Sveiki. turiu kelis klausimus: 1. kuom skiriasi panasonic HDC-SD5EG-K ir panasonic HDC-SD5EG-S ? 2. sio tipo kameros gli irasyti tik iki 8 GB talpos kortelese? ar galima i didesnio talpumo PVZ. 32 GB? 3. kada pasirodys prekyboje panasonic HDC-SD9? Preliminaria kaina, jei zinoma.
Linas Miknius atsakė2008-03-18 00:00:00
1. Tik spalva: panasonic HDC-SD5EG-K - juoda, panasonic HDC-SD5EG-S - pilka. 2. Paprastai, šiuolaikiniuose modeliuose laikmenos talpos apribojimų nebūna. Jokiose specifikacijose apie tai neužsimenama, tačiau jei tai jums yra aktualu, reikia kreiptis į Panasonic atstovus, kad jie tai patvirtintų. 3. Šito reikia teirautis "Fotofabriko" pardavimų vadybininko.
arvidas2008-03-18
Sveiki.Turiu kamera Sony fx7.Viskas OK,bet įrašo mano šnopavimą. Reiktų mikrofono.Lygtai tiktų Rode VideoMic arba Sennheiser MKE 300.Bandžiau ieškoti Lietuvoje interneto pagalba.Nepavyko.Gal galite padėti?
Linas Miknius atsakė2008-03-18 00:00:00
Kreipkitės tiesiog į "Fotofabriko" vadybininkus. Jei tokio mikrofono nebus, tada bandykite UAB “Televizijos ir ryšio sistemos”. Mikrofonų pasiūla pas juos nemaža.
eserys2008-03-16
Aciu uz atsakyma. O sakykite kaip tada su DVD formatu po montazo raiska 1440x1080 o gaminant DVD su DVD Architect galimi varijantai tokie : http://photos.streamphoto.ru/4/c/1/a945335dd64abf44c04302cc052c41c4.jpg Aciu jums.
Linas Miknius atsakė2008-03-17 00:00:00
Todėl, kad DVD yra standartinė raiška (jei PAL, tai 720x576). Aukštoji raiška yra Blu-ray Disc, arba HD DVD. Jei neklystu DVD Architect negali ruošti aukštos raiškos DVD. Tai gali padaryti šios programos. Tačiau šiam tikslui reikalingas ir nepigus aukštos raiškos rašantis diskasukis ir taip pat nepigios tuščios laikmenos. Nors teko girdėti, kad kai kurie mėgėjai bando trumpus, iki 20 min. filmukus įrašinėti ir į standartinės raiškos DVD diskus.
eserys2008-03-16
Sveiki, Gal galite patarti . Filmuoju HDV formatu ,sumontavus filma migame 'reder As' koki varijantu reik rinktis telikui 16:9 ? varijantai paziurekite cia: http://photos.streamphoto.ru/0/3/4/c21861e233b4fbd122177340d1936430.jpg Ir pries pradedant montaza varijantai cia: http://photos.streamphoto.ru/0/1/7/50fd50833022e704cb4e063ae520f710.jpg
Linas Miknius atsakė2008-03-16 00:00:00
Jei jūs filmavote pakaitine skleistine (interlaced) tada prieš montažą Poject Properties reikia rinktis HDV 1080-50i (1440x1080; 25,00 fps), o po montažo HDV 1080-50i intermediate. Jei filmavote progresyvine skleistine (progressive), tada atitinkamai: 720-25p (1280x720; 25,00 fps) ir HDV 720-25p intermediate.
Gintaras72008-03-16
Ar galima kamera SONY HDR CX6EK nufilmuota medziaga redaguoti kompiuteryje esancia programa Pinacle studio 9?Kokia geriau vertetu pirkti kamera,HDR CX6EK ar HDR HC7E ar kitokia?
Linas Miknius atsakė2008-03-16 00:00:00
SONY HDR CX6EK kamera saugo nufilmuotą medžiagą AVCHD formatu, kurį pripažįsta tik programos Pinnacle Studio Plus 11 versija. Jei planuojate daug filmuoti ir montuoti, tada geresnė ir patogesnė būtų Sony HDR-HC7E filmuojanti Mpeg-2 (HDV) formatu ir sauganti medžiagą į miniDV kasetes.
Puslapis 106 iš 139(Rezultatų: 1388)
  1. «
  2. 1
  3. ...
  4. 104
  5. 105
  6. 106
  7. 107
  8. 108
  9. ...
  10. 139
  11. »