buvau nusprendes pirkt kamera panasonic gs320 bet siek tiek pinigu truksta ir pamaciau gs80 . ar labai skirsis ju kokybe? ar daug lemia tasku skaicius ir kas geriau pas gs320 del tasku skaiciaus ar apsimoka tiek moket tik uz didesny kieky tasku?
Taškų skaičius nufilmuoto vaizdo kokybei neturi jokios įtakos. Papildomi taškai naudojami fotonuotraukoms, kurios bet kokiu atveju yra nekokybiškos. Panasonic NV-GS80 turi vieną matricą, todėl ji ir pigesnė. Jei turite išlavintą akį, tai pastebėsite, kad spalvos ne tokios kokybiškos kaip Panasonic NV-GS320, kuri turi tris matricas (3CCD).
Ar verta pataupyti/pasiskolinti priklauso nuo jūsų reiklumo. Nors skirtumą tarp vienos ir trijų matricų vaizdo kokybės ne visi atskiria.
Čia yra keletas vienos ir trijų matricų sukuriamų vaizdų palyginimų:
1.
2.
Sveiki.Neseniai isigyjau panasonic NV-GS80.Filmojant tylumoj gana ryskiai,jau irasytoj medziagoj,girdysi triuksmai nuo juostos traukymo mechanizmo.cia normalu ar koks defektas?jej normalu,tai gal yra kokiu gudrybiu kad sumazint toki nepageidaujama efekta.Dekui
Mažesnis ar didesnis kameros mechanizmo triukšmas įsirašantis į juostelę ir girdimas tik filmuojant tyloje yra normalus reiškinys. Net ir pusiau profesionalios kameros naudojančios vidinius mikrofonus to neišvengia. Yra du būdai šio triukšmo atsikratyti:
1. to išvengti (neįrašyti), naudojant išorinį mikrofoną;
2. programiškai, t.y., vaizdo redagavimo programoje, surasti tą dažnį ar jo intervalą, kuris kelia daugiausiai triukšmo ir jį nufiltruoti (sumažinti jo amplitudę).
Kitokio būdo nėra, nebent mažinti bendrą garso lygį.
Sveiki. Daug skaiciau kas parasyta cia apie kameras, bet noriu pklausti vistiek jusu.
Noriu pakeisti kamera i kokybiskesne sakykite sios kameros ''DCR-VX2100E Sony HDR-FX1 Sony HDR -FX7 HVR-A1E''
gali filmuoti 'DV' formatu? nes daug kur raso kad tik 'HDV'
Kuri is ju verta filmuojant' DV' kuria patartumete, kodel nekitos?
Dar noreciau suzinoti del parametru montuojant su Sony Vegas7 ir DVD Architect 4 kokie jie turetu buti norit labai neprarasti kokybes?
Aciu jums labai .
Visos HDV kameros gali filmuoti DV formatu. Dažnai lakoniškuose kamerų aprašymuose apie tai nutylima, nes koncentruojamasi į HDV, be to manoma, kad ši tiesa visiems yra žinoma.
Kol nebuvo HDV, tai Sony DCR-VX2100 buvo geriausia iš pusiauprofesionaliu kamerų, kuri konkuravo su keletu Canon modelių. Tačiau šiandien aš ir pats neikaip negaunu atsakymo, pvz., kuri kamera geriau filmuoja DV formatu Sony DCR-VX2100, ar Sony HDR-FX1. Tačiau mano asmenine nuomone, šiomis dienomis neverta investuoti į brangią DV formato kamerą, nebent planuojama ją per kelis metus sudrožti.
Dėl Sony Vegas 7 ir DVD Architect 4 negaliu patarti konkrečiai, nes nesu jų čiupinėjęs, tačiau vadovaujantis analogija su kitomis redagavimo porgramomis, reikia rinktis DV, PAL, 4:3 arba 16:9 priklausomai nuo filmavimo platumo nustatymo pačioje kameroje. Garsas PCM 48 kHz, jei buvo filmuota SP režime. Jei yra keletas panašių išankstinių nustatymų, surašykite jų parametrus čia ir aš išrinksiu tinkamą.
sveiki noriu suzinoti apie dvi kameras panasonic gs230 gs320 ar labai skirsis jomisfilmuota medziaga tiek sviesoj tiek prietemoj? Ar apsimoka uz gs320 moket 400lt daugiau nes tik taip gaunu?ir gal zinot kur galeciau paziuret video pavyzdziu darytu jomis?
Verta mokėti už optinį stabilizatorių, o vaizdo kokybė abiejų kamerų bus identiška.
Dėl filmuotos medžiagos peržiūros negaliu patarti, tačiau Panasonic PV-GS320 kameros bandymų rezultatus jūs rasite
čia.
Sveiki. Ka manote apie Sony HDR SR10E? Kiek žinau, Lietuvoje jos kol kas lyg ir nėra, o kaina turėtų būti apie 3000 su trupučiu litų. Dėkoju už atsakymą.
Parametrai įspūdingi, pranašesni už jau esančius HDR SR modelius. Jei AVCHD formatas jus tenkina, tada reiktų rimtai apie ją ir galvoti.
Tačiau besimėgaujantiems montažu, tinkamesnė būtų HDV formato kamera.
Laba diena. Renkuosi kamera megejiskiems bandymams ir mane labiausiai domina elementarus dalykai - baterijos laikas, filmavimas tamsoje, montavimo galimybe, rankinis fokusavimas, na, geresne matrica ir tt:) Ieskau geriausio varianto uz normaliausia kaina. Siaip esu tarp Sony DCR HC96E ir Sony DCR SR52E. Kokie kiekvienos is jus pranasumai? O galbut rekomenduotumete ka nors kitka uz panasia kaina?
Jūsų nupasakojimus geriausiai atitinka Sony DCR HC96E. Ji turi vieną tačiau didelę matricą (dvigubai didesnę už Sony DCR SR52E), o tai duoda geresnius rezultatus prietemoje, be to absoliučioje tamsoje jums padės infraraudonųjų spindulių prožektorius. Tik ką jūs vadinate rankiniu fokusavimu? Visos kameros turi rankinio fokusavimo galimybę (mygtukais, o tai gan nepatogu), tačiau ne visos fokusavimo žiedą. Būtent tokio žiedo ši kamera ir neturi. Fokusavimo žiedą turi Panasonic NV-GS500 EP-S, tačiau jos vaizdo rezultatai gauti prietemoje, nusileis Sony DCR HC96E kamerai. Nusipirkę kamerą, bateriją gausite palyginti mažos talpos (tas galioja visiems modeliais, nes taip sumažinama prekės kaina), jei bus poreikis talpesnei baterijai, tada teks pirkti ją atskirai.
Pastaba:
Sony DCR HC96E saugo medžiagą į miniDV kasetę DV formatu.
Sony DCR SR52E saugo medžiagą į savo vidinį diską (HDD) Mpeg-2 formatu.
Tai yra esminis skirtumas tarp šių modelių. Todėl dar neatkrenta ir jums patogesnio modelio klausimas.
Tai manau kamera pirksiu su kietuoju disku. nes jei kokybe yra visur vienoda tiek kasetese, tiek dvd kompakte. o su kietuoju disku patogiau ir paprasciau filmuota vaizdo medziaga perkelt i kompa. ir galima visai ilgai filmuoti.
o kiek zinau su miniDv tik 60 arba 90 min.
o su miniDvd apie valndike.
kaip manote ar as teisus??? kad kamera reikia pirkt su kietuoju disku???
Kameros tipas yra žmogaus pasirinkimo pagal savo poreikius klausimas. Kiekvienai kamerai galima surasti teigiamų argumentų ir pateisinti jos įsigijimą.
Tik vienoje vietoje jūs nelabai tesius. miniDV kameros vaizdo kokybė yra geresnė už HDD ir miniDVD (bent jau teoriškai), nes jos saugoma medžiaga yra mažiausiai suglaudinta. Tačiau galutiniame variante, po montažo, beveik visais atvejais ši medžiaga perskaičiuojama į Mpeg-2, kuri perrašoma į DVD. Taigi, jei nesiruošiate užsiimti montažu, tai HDD būtų jums, kaip sakėte, patogiausias variantas.
Labadiena.Noreciau paklausti apie skaitmenines kameras.Noriu nusipirkti kamera iki 2000 lt. Taciau kuria rekomenduotumete. Kuria butu geriau pirkti miniDV DVD t,t . Kuri tinka labiau montavimui?PVZ: VAIZDO KAMERA PANASONIC NV-GS300EP-S , yra komplekte programine iranga.AR is juostos bus galima i kompa perkelti irasa. O kaip sita kamera : VAIZDO KAMERA JVC GZ-MG155 . kokias dar pasiulytumete? dekui jums.
Tinkamiausios montažui yra miniDV kameros. Už tokią sumą aš rekomenduočiau Sony DCR-HC96E, nes ji duoda geresnius rezultatus prietemoje nei Panasonic, o taip pat turi ir skaitmeninius bei analoginius įėjimus, ko neturi daugelis kitų tokios kainos kamerų.
Jos trūkumai būtų viena matrica, kas duoda ne tokį tikslų spalvų atkūrimą ir nėra lizdo išorinio mikrofono prijungimui.
Jūsų paminėta JVC GZ-MG155, yra kamera su kietuoju disku, į kurį saugo filmuotą medžiagą Mpeg-2 formatu, kuris ne taip lengvai pasiduoda montažui kaip DV.
Laba diena. Sakykit ka reiskia sie uzrasai: MiniDV DVC rėžimai SP /LP ? Kokie yra miniDV kameros minusai?
SP - Standard Play. Į miniDV kasetę, priklausomai nuo joje esančios juostelės ilgio (o tai parašyta ant kasetės įpakavimo) jūs galite prifilmuoti 60 arba 80 min.
LP - Long Play. Juostelės traukimo greitis pusantro karto lėtesnis, todėl į tą pačią kasetę jūs atitinkamai galėsite prifilmuoti 90 arba 120 min.
Abiem režimais vaizdo kokybė bus identiška. Garso kokybė šiek tiek prastesnė (32 kHz, 12 bit vietoj 48 kHz 16 bit - SP režime). Rekomenduojama netaupyti ir filmuoti SP režime nes LP režime atstumas tarp vaizdo įrašo takelių yra siauresnis, todėl ir atkuriamo vaizdo broko tikimybė yra didesnė. O LP režime filmuotą medžiagą su kita kamera apskritai gali būti neįmanoma žiūrėti.
miniDV kameros turi daug pliusų, o minusai būtų ribota ištisinio įrašo trukmė, lėtesnis duomenų perkėlimas į kompiuterį, taip pat žaliavinė medžiaga kompiuteryje užima daugiau vietos, daugiau rūpesčių sukelia tiems vartotojams, kurie nenori gilintis į smulkmenas ir montažą, o tik kuo greičiau perkelti nufilmuotą medžiagą į DVD ir panašūs smulkūs minusiukai.
Sveiki, ketinu pirkti kamera, bet ne is parduotuves, o "per skelbima". Noreciau paklausti i ka deretu atkreipti demesi, kad nenusipirkti "sudevetos" kameros.
Išorinis vaizdas ne visiškai atspindės kameros būklės. Jei ji atrodys kaip nauja, tai dar nereiškia, kad jos vidus bus toks. Nepabandę nepasakysit. Reikia pafilmuoti, nufilmuotą medžiagą pasižiūrėti per televizorių, įvertinti vaizdą ir garsą, ar vaizdas be broko, ar labai triukšmauja priartinimo metu ir pan. Geriau aišku būbų ją pakankinti ilgesnį laiką, jei, žinoma, pardavėjas su tuo sutiks, nes brokas gali išlysti ir ne iš karto.