+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00
warliuks2008-02-03
Sveiki, gan seniai ruošiausi pirkti fotoaparatą, bet taip ir neprisiruošiau :) Nesu profesonalas, tad nereik kažko įpatingo, tačiau nevienai diena perkamas daigtas. Paskaitinėjęs forume pastebėjaa kad dauglur siūlomas Canon a560, na pagal kainą galbūt ir daugiau galėčia uskirti bet gal ir toks pakankamai geras? Ar ką dar galit patarti.. ir taip pat įdomu ar jam tinka tos sdhc kortos, jų kaina nedidelė, o talpa didelė.. koki privalumai/trukumai? Ačiū
atsakė2008-02-07 00:00:00
Sveiki, šiuo metu yra ir naujesnių šios serijos modelių. Parašykite, kiek maždaug planuojate išleisti fotoaparatui, bei ką dažniausiai planuojate fotografuoti?
bangzuvinis2008-02-03
Ar tiesa, kad su SONY DSC H9 negalima fotografuoti šaltyje, su juo galima dirbti tik iki 0C
atsakė2008-02-07 00:00:00
Tai nėra visiška tiesa. Beveik visų fotoaparatų darbinė temperatūra yra 0-40 laipsnių pagal Celsijų, bet tikrai nieko baisaus nenutiks, jei išsitraukę fotoaparatą iš šilto dėklo padarysite kelis kadrus. Esmė tame, kad šaltyje fotoaparatus reikia saugoti po rūbais ar šiltuose dėkluose, kad neišsikrautų elementai. Kitas patarimas, iš šalčio įnešę fotoaparatą į šiltą patalpą, niekada iškart jo nejunkite, leiskite prisitaikyti prie kambario temperatūros (1val.).
kojotas2008-02-03
sveiki gal kas zinot kur galima gauti canon powershot S2IS obijektyvo linze?
atsakė2008-02-22 00:00:00
Sveiki, pasitikslinsiu, jums reikia pačio stikliuko/lęšiuko ar tiesiog filtro?
ramonis2008-02-02
sveiki, ką daryti jei kompas neranda foaparato canon PowerShot A450? sujungiu ir jokių emocijų
atsakė2008-02-05 00:00:00
Sveiki, pabandykite fotoaparatą prijungti prie kito kompiuterio, ir jei veiks, vadinasi problema jūsų kompiuteryje. Taip pat gali būti pažeistas USB laidas, ar kištukai. Paprastas sprendimas - nusipirkite kortelių skaitytuvą.
audrius_xx2008-02-01
Sveiki.Norejau paklausti ir gauti patarima,koki fotoaparata pirkti,nes mano fotikas numire ir nezinau ka pirkti.Turejau OLYMPUS C-770 ir numire kazko,o atlaike 6 men.po garantijos. Ziurejau OLYMPUS Olympus SP-550 UltraZoom ir PANASONIC Lumix,bet Panasonic maciau turi minusa,kad akumuliatorius,o ne AA elementai,su kuo susidurdavau daznai,kai turejau Olympus 770.Ka galetumet patarti isigyti ir kad tarnautu ilgiau uz garantinius.Aciu
atsakė2008-02-07 00:00:00

Sveiki,
negalima teigti, kad dėl patikimumo Olympus yra blogiau už Panasonic ar Fuji bei Sony fotoaparatus. Tarnavimo trukmė priklauso ir nuo pačio fotografo :) Šiuo metu yra keturi bene pagrindiniai konkurentai - tai Panasonic DMC-FZ18, Olympus SP-560, Fujifilm FinePix S8000 bei Sony CyberShot H9. Plačiau apie juos diskutavome ankstesniuose patarimuose. Dėl elementų tipo taip pat daug kalbėta, AA baterijas galima bet kada pakeist kitomis, o akumuliatoriai tiesiog ilgiau išlaiko.

Danas892008-02-01
Sveiki. noreciau suzinoti kokia tinkamiausia atminties kortele yra fotoaparatui.. Pansonic tz3. .
atsakė2008-02-07 00:00:00
Sveiki, šiam fotoaparatui tinka SD arba SDHC tipo kortelės. Pastarosios greitesnės ir didesnės talpos. Jums tereikia nuspręsti, kokios talpos norite. Galima imti 2vnt po 2GB arba viena 4GB, tada bent nereiks bijot, kad kortelė reikiamiausiu momentu bus pilna :)
raimosius2008-02-01
Sveiki! Gyvenu Klaipėdoje, planuoju iš jūsų pirkti Panasonic lumix dmc FX55. Norejau pasiteirauti, kaip del garantinio? Jei kas nors atstiktu , sugestu etc. reiktu paciam vezti i Vilniu ar Kauna taisyt?Ar yra kokia galimybe susitvarkyti Klaipėdoje?
atsakė2008-02-05 00:00:00
Sveiki, jei kiltu kokių problemų su garantiniu, tai tiesiog atsiustumėte mums arba nurodytume artimiausią garantinį servisą.
iliona2008-02-01
Turiu nusipirkus as ta Panasonic DMC FZ-8, ir man klausimas iskylo, kiek bandziau visokiais rezimais, niekaip nerandu as tokio kur galima butu viena daikta isryskint, o kas uz jo arba sone butu isplauke. Na nezinau ar aiskiai uzklausiau Gal sitam fotoaparate tokios funkcijos nera? Aciu.
atsakė2008-02-05 00:00:00
Sveiki, šiaip rankinis fokusavimas šiame fotoaparate yra, bet aišku jis nebus toks kaip veidrodinio tipo fotoaparatuose. Tiesiog reikia įjungti "manual" valdymą ir bandyt pagaut fokusuojamą objektą. Apie rankinius nustatymus plačiau pasiskaitykite vartotojo instrukcijoje.
gasas2008-01-30
sveiki.turiu dsc p200 sony fotoaparata,noriu nufotografuoti zuvytes plaukiojancias akvariume,bet nerandu fukcijos,kad be blico fotkintusi ir nesusilietu,gal galite padeti?:)
atsakė2008-02-07 00:00:00
Sveiki, blykstės įjungimas/išjungimas turi būti prie fotoaparato nustatymų. Jei neišsijungia - tiesiog išjunkite "auto" rėžimą ir pasirinkite daugiau rankinių nustatymų. Fotografuoti reikėtų padėjus fotoaparatą kuo stabiliau (geriausia ant stovo).
almijo2008-01-30
Sveiki, Avai dar karta. Dekoju uz pastangas man patarti. Kad lengviau galetumete isivaizduoti, galeciau jums atsiusti pora nuotrauku (jose atsispindes mano eksperimentas), tas pats kadras vienoje pries dirbtinai sukeliant dulkes, o antroje - po. Rankinio nustatymo sis zaisliukas neturi, o meistru atsakymas mazdaug toks - " labai geras aparatas, net dulkes fotografuoja"!!!? :)
atsakė2008-02-07 00:00:00
Sveiki, atsiuskite pavyzdžius el. paštu: [email protected] (geriau būtų jei neapkarpytumėte nuotraukų).
Puslapis 220 iš 271(Rezultatų: 2701)
  1. «
  2. 1
  3. ...
  4. 218
  5. 219
  6. 220
  7. 221
  8. 222
  9. ...
  10. 271
  11. »