+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Kita

remark9a2010-01-08
Ar galima isigyti Lumix DMC38 modelio LCD apsauga? Ar Apskritai toks dalykas numatytas siam fotoaparatui? Aciu.
Gintautas Drakšas atsakė2010-01-25 00:00:00
Sveiki, ekrano apsauginės plėvelės - http://www.fotofabrikas.lt/katalogas/Fotoparduotuve/Priedai/l178828.2-Prieziura.html . Pasirenkate tinkamą dydį ir galite užklijuoti.
irinele2010-01-04
Sveiki, Norėčiau įsigyti kompaktini fotoaparatą, tačiau visiškai nenusimanau, kuris geriausiai tenkintų mano poreikius. Svarbiausia - gera nuotraukų kokybė, filmavimas beveik nesvarbu. Daug fotografuojama bus patalpose, kur greičiausiai prastas apšvietimas. Norėčiau, kad gerai veiktų red-eye reduction funkcija. Kaina 500 - 800Lt. Iš anksto dėkoju už atsakymą.
Gintautas Drakšas atsakė2010-01-15 00:00:00
Sveiki, pagal kokybę ir objektyvo šviesumą sunkiai analogų rasite Canon S90 modeliui, na nebent Panasonic DMC-LX3. Dar galima paminėti Canon G11. Aišku, jų kaina didesnė , neoi pageidaujate, o už pageidaujamą sumą - aparatas buas kuklesnis. Patalpose puikiai dirbs Fujifilm F70, gana gerai Canon SX120, ir dar išskirčiau Fujifilm S2000HD - tikrai modelis puikus darbui patalpose ir prastame apšvietime, tik jei aparato dydžio nebijote.
dziugasbmx2010-01-01
Ar fotoparatas Pentax x70 turi Macro rezima? aciu
Gintautas Drakšas atsakė2010-01-15 00:00:00
Sveiki, Makro režimas yra, tarp kitko - labai neblogas kokybės atžvilgiu. Bet kaip ir su kiekvienu Makro režimu dirbant reikia kantrybės ir stabilumo.
Darkman2009-12-18
Sveiki. Ar Fujifilm FinePix S2000 HD tinka naujokui? Fotografijoje esu naujokas, iki šiol esu fotografavęs tik mobiliuoju. Nusprendžiau pirkt fotoaparatą (ne muilinį, bet žinoma ir ne veidrodinį) mėgėjiškam fotografavimui. Ketinu fotografuoti: sporto varžybos, renginiai, vakarėliai, klubai, gamta, kelionės, buitis ir pan. Filmavimas man irgi svarbu. Išnaršęs forumą išsirinkau Fujifilm FinePix S2000 HD ,mane tenkina jo galimybės ir kaina, manau kaip pirmam fotoaparatui tokia kaina yra tinkama, norint įsigyti gana universalų ir kokybišką aparatą. Pagrindinis klausimas butų toks: Ar Fujifilm FinePix S2000 HD tinka naujokui? Jei ne, pasiūlykite ką nors panašaus, tinkamesnio. Nesu prieš rankinius nustatymus, pasidomėjęs išmoksiu jais naudotis, bet ar užteks automatinių nustatymų kaip naujokui? Kadangi ketinu pasidomėti fotografavimu iškyla klausimas: ar ilgam užteks esamų rankinių nustatymų?(turint omenyje, kad fotografuosiu savo malonumui) Diafragma nuo f 3.5, ar dėl to nekils problemų fotografuojant tamsioje aplinkoje ar prie dirbtinio apšvietimo? Ar šis aparatas turi funkciją Diafragmos išlaikymo prioritetas? Kam ši funkcija reikalinga? Ar šis modelis artina filmuojant? Su pagarba Darius K. Ačiū.
Gintautas Drakšas atsakė2009-12-21 00:00:00
Sveiki, Fujifilm S2000 HD - ne veidrodinis fotoaparatas, bet po mobilaus ... atrodys tarsi stebuklas. Aišku, fotoaparatas pats savaime nedaro meno, jį daro žmogus, o aparatas tik įamžina kas jam liepiama. Išanalizavus jo galimybes, tenka pripažinti, kad savo kainos kategorijoje jis yra vienas parankiausių pirkinių pradedančiam domėtis fotografija. Ir ne tik: geras jautris patalpose, palyginti maža dalis nekokybiškų kadrų (tai priklauso tik nuo Jūsų), puikus HD filmavimas, rankiniai nustatymai. Diafragmos prioriteto - neturi. Bet yra M režimas, kuriame reguliuojama ir diafragma, ir išlaikymas. Diafragmos prioritetas - norint išlaikyti pastovų šviesos praleidimą į jutiklį, leidžiant kisti išlaikymui, kurį parenka pats fotoaparatas. Diafragma reguliouti naudinga tada, kei reikia ryškaus, arba atvirkščiai, neryškaus fono. Kadangi yra pilnas M režimas, tai nežinau, ar tai naudinga vartotojui, ar kaip tik palengvins jam gyvenimą paprastesniu naudojimu (kiekvienam savi reikalavimai). Man - naudingiau, kad būtų, nors ir prireikia ne taip jau dažnai. Filmavimo metu artinimas galimas. Tai vienas geriausių fotoaparatų savo klasėje už panašią pinigų sumą.
Shiuga2009-12-13
Sveiki, noriu skaitmeninio fotoaparato kokybiskoms nuotraukoms, kuri fotokamera geresne, kokybiskesne samsung st550 ar canon ixus 200 IS? Kodel? o gal patartumet koki kita dar geresni fotoaparata? Aciu jums laabai uz atsakyma..
Gintautas Drakšas atsakė2009-12-18 00:00:00
Sveiki, renkantis tarp Canon Ixus 200 ir Samsung ST550 rinkčiausi pirmąjį - dėl geresnio automatikos suderinimo fotografuojant prieblandoje ir patalpose - aparatas padeda išvengti suliejimų nuotraukose esant nepakankamam apšvietimui. Nors ir ST550 taip pat yra neblogas pasirinkimas: pakankamai mažas korpusas, stilingas, du ekranai, kokybė nuotraukoje puiki, tik kai prieblanda dirbs kukliau už Ixus 200.
dovvi2009-12-12
Laba diena, noreciau paklausti, turiu fotoaparata olympus miu 760 zinau, kad jame turetu buti automatinis suveikimas, taciau niekaip neiseina jo nustatyti, gal galetumete padeti? labai aciu!
Gintautas Drakšas atsakė2009-12-14 00:00:00
Laba diena, fotografavimo metu reikėtų paspausti mygtuką, kuris yra kaip rodyklėlė žemym o prie jo (ant jo) yra nupieštas laikrodukas, iš pasirodžiusių užrašų parenkate ON, patvirtinate OK mygtuku, automatinio suveikimo funkcija yra įjungta. Automatinis suveikimas - po 10 sekundžių.
Laba diena, labai prasau patarti koki fotoaparata pirkti iki900lt,noreciau,kad nuotraukos butu kokybiskos tiek lauke,tiek patalpoje,tiek tamsiu paros metu...taip pat,kad filmuotu normaliai...esu zalia sitoj srity,todel prasau nuosirdziai patarti,varianta kuris butu vertas demesio,ir,kad negadintu nuotaikos prastos kokybes nuotraukos... p.s pasiulykit kelis variantus jusu nuomone geriausius sios kainos atzvilgiu,taip pat labiau linkus esu i nedideli fotoaparata,nors jeigu variantas geras gali but ir didesnis,taip pat zoomas noretusi,kad didesnis butu... labai aciu uz atsakyma
Gintautas Drakšas atsakė2009-12-10 00:00:00
Sveiki, vienas iš pasiūlymų - Fujifilm FinePix S2000HD, tikrai puikus modelis norinčiam ne tik turėti geras nuotraukas lauke, bet ir puikiai fotografuojantis prieblandoje, patalpose. Kitas - Nikon L100, funkciniu požiūriu nežymiai turi daugiau funkcijų, bet labiau prietemoje patrauklesnis S2000. Iš nedidelių - Fujifilm F70, taip pat geros savybės prietemai, bet nėra rankinio diafragmos ir išlaikymo reguliavimo, o to norisi gaudant meniškesnius kadrus. Su rankiniais nustatymais dar yra Canon SX120, jis yra kiek kompaktiškesnis už didžiuosius, bet irgi nemažas. Jei norite visiškai automatinio ir nedidelio, galima dairytis į Canon Ixus serijos aparatus - be rankinio išlaikymo / diafragmos reguliavimo, bet fotografuoja gerai daugumoje situacijų.
kestfotas2009-12-03
Noorėčiau vėl paklausti dėl Fuji S100fs. Tema vaizdo stabilizatorius. Gal ką patartumėte kaip patikrinti vaizdo stabilizatoriaus (nuo sujudinimo) darbo efektyvumą.Įjungiu 1 ar 2 nustatymą, bet efekto beveik nejaučiu. Nuo štatyvo patenkintas kokybe, tačiau nuo rankos stabilizatorius ne ką padeda. Gal jis ten neveikia ? Kaip jį pratestuot praktikoj ?
Gintautas Drakšas atsakė2009-12-04 00:00:00
Sveiki, vaizdo stabilizavimo sistema didelių judesio netikslumų neištaiso. Ji tik palengvina fotografavimą, kai apšvietimo sąlygos yra ribinės. Pavyzdžiui, temsta, buvo galima fotografuoti be nuotraukos suliejimo, tarkime su 1/60 s išlaikymu, o įjungus stabilizavimo sistemą toks pat fotografavimas galimas tarkime jau su 1/20 s išlaikymu prie to pačio ISO, bet čia tik teorinė prielaida, nes viskas priklauso nuo pačio stabilizatoriaus efektyvumo. Veidrodiniuose fotoaparatuose stabilizavimo sistema maždaug taip ir veikia, o neveidrodiniuose stabilizavimo sistema nėra tokia efektyvi, bet fotografavimui kiek padeda. Naivu būtų tikėtis, kad stabilizavimo sistema visas klaidas ištaisys, tačiau ji padeda fotografuoti. Geriausia yra įprasti dirbti be stabilizatoriaus (taupoma baterija), o tais momentais, kai šviesa kritinė, jį įjungti. Įpratus dirbti be stabilizavimo, jo retai kada prireikia, o prireikus neverta daug vilčių į jį dėti, jei per tamsu, jokia stabilizavimo sistema nepadeda. Ji tik vos juntamiems virpesiams išlyginti. Gamintojai dažniau šią sistemą labiau naudoja marketinginiams triukams, nei ji iš tikrųjų gali padėti fotografavimui. Nesakau, kad nereikalinga, bet ir iliuzijų nereikia turėti. Vaizdo stabilizatoriaus veikimo principą galima pažiūrėti čia. Gal tai kiek padės įsivaizduoti, kaip jis veikia ir tai pritaikyti praktikoje. O testuoti reikia tam tikrų sąlygų, bet galima ir pačiam. Pavyzdžiui, primityviam vertinimui pakanka to, kad nustatytumėte tam tikrą ISO, daryti seriją kadrų be stabilizavimo sistemos didinant išlaikymą (1/250, 1/125, 1/100, 1/60, 1/30, 1/20, 1/10, 1/3, 1/2, 1, 2 sek ir panašiai), kol nuotraukos ims lietis, po to tą pačią seriją atlikti su įjungtu stabilizatoriumi ir sulyginti, kokiam išlaikymui esant stabilizatorius padeda išvengti suliejimo. Būtina sąlyga, turi nesikeisti apšvietimas ir virpesiai turi būti panašūs ar vienodi. Tada galėsite spręsti, ar stabilizavimo sistema yra efektyvi. Nesinori tikėti, kad ji neveikia, nors visko pasitaiko. Jei stabilizavimo sistema veikia, ji turi padėti suliejimo išvengti tarkime per du žingsnius, t.y. suliejimas be stabilizatoriaus, tarkime, prasidės prie 1/30 s, o su juo, prie 1/10. Kaip bus praktikoje, nežinia, tai tik teorinė prielaida.
egle10232009-12-03
O naudodamasi HYBRIO kuri fotoparato nustatymuose elementu tipa tureciau rinktis: alkaline/lithium ar Nimh?
Gintautas Drakšas atsakė2009-12-04 00:00:00
Sveiki, Hybrio tipo baterijos yra Ni-Mh tipo, tad ir nustatymuose reikėtų parinkti taip pat Ni-Mh.
mada2009-12-03
laba diena, noreciau paprasyti, gal galima butu gauti nuoroda i lietuviska fotoaparato Canon Digital IXUS 90 IS instrukcija? dekoju
Gintautas Drakšas atsakė2009-12-03 00:00:00
Sveiki, Canon vartotojo vadovai visi panašūs, ypač Ixus serijos (valdymas labai panašus). Ixus 90 jau negaminamas. Tad galite pabandyti pasinaudoti Canon Digital IXUS 100 IS instrukcija. Ją rasite specifikacijos gale.
29 iš 74 puslapių
  1. Atgal
  2. 1
  3. ...
  4. 27
  5. 28
  6. 29
  7. 30
  8. 31
  9. ...
  10. 74
  11. Pirmyn
10 737 klausimų

Užduoti klausimą