+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-15:00

Vaizdo kamera Panasonic HC-VX980

2 votes
Panasonic
Vaizdo kamera Panasonic HC-VX980
447.99
Гарантия+
Orderable productВ продаже Есть
Pristatymas 5-19 d.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Send request

Vaizdo kamera Panasonic HC-VX980 description

Nemirštantys prisiminimai 4K formatu

Užfiksuokite įsimintinas akimirkas 4K vaizdo įrašuose ar nuotraukose - „LEICA Dicomar" objektyvas užtikrina aukštą vaizdų kokybę - o belaidžio filmavimo keliomis kameromis funkcija leidžia kurti išskirtinius vaizdo įrašus. Nepaisant aplinkybių HDR filmų funkcija padeda aiškiai užfiksuoti detales šviesiose ir tamsiose filmo vietose.

4K vaizdo įrašymas

Išsaugokite gražius atsiminimus

Šia kompaktiška „Panasonic" vaizdo kamera galima filmuoti 4K raiška, kuri yra keturis kartus didesnė nei „Full-HD". Tai reiškia, kad bet kokiomis fiksavimo aplinkybėmis vaizdai bus detalūs ir tikroviški. Be to, ypatingų ar unikalių akimirkų vaizdus galite užfiksuoti 4K nuotraukose naudodami 4K nuotraukų režimą. „Panasonic" itin spartaus ir tikslaus automatinio fokusavimo technologija suteikia galimybę 4K filmus fiksuoti kiekvienam.

 

4K karpymas
Sklandus priartinimas
Sklandaus priartinimo funkcija leidžia priartinti vaizdą išvengiant liejimo. Galite lengvai priartinti objektus ne kadro centre - visai nereikia pakeisti kameros kampo.

Tiksli panorama
Sklandžiai ir tiksliai kurkite panoraminius vaizdus - tiesiog pasirinkite pradinį ir galutinį taškus.

Lengvas sekimas
Galite pasirinkti žmogų, kurį norite sekti vaizdo įraše, o vaizdo kamera automatiškai išlaikys šį objektą iškirptoje srityje.

Patogus stabilizavimas
Automatinis karpymo padėties reguliavimas leidžia sujudinimus pašalinti net nufilmavus. Taigi vaizdo įrašai tampa stabilesni ir aiškesni.

Pastaba: filmuojama MP4 1080/25p režimu.

  

  

  

Pakreipiamas vaizdo ieškiklis

Mėgėjams ir profesionalams

Užfiksuokite įsimintinas akimirkas bet kokiomis sąlygomis ir mėgaukitės aukščiausios kokybės vaizdais. Naudodamiesi elektroniniu vaizdo ieškikliu (EVF) galite lengvai filmuoti esant ryškiai dienos šviesai, kai reikia aiškiai stebėti filmuojamą vaizdą. Stumdomas ir pakreipiamas mechanizmas suteikia lankstumo filmuojant įvairiomis padėtimis, o okuliaro antgalį galima nuimti, kad būtų patogu žiūrėti bet kuria akimi.

 

 

 

 

Išlygintas vaizdas visuose įrašuose

 

Kadro išlyginimo funkcija automatiškai aptinka ir ištaiso fotografuojamų vaizdų pasvirimą, todėl galite filmuoti laisvai. Atsižvelgiant į fotografavimo sąlygas nustatymą galima naudoti pasirinkus vieną iš trijų lygių (išjungta, įprastinis, stiprus*).
* Negalima naudoti su 4K režimu.

 

 

Aiškus, nesusilieję vaizdai

Patobulintajam hibridiniam optiniam vaizdo stabilizavimui naudojamas penkių ašių taisymo mechanizmas, kuris tiksliai pašalina dėl sujudinimų atsiradusį liejimą - nesvarbu, ar filmuoti plačiakampiu režimu, ar pasirinkę didelį priartinimo nustatymą. Tai leis užfiksuoti ryškius, aiškius vaizdus 4K ir kitais formatais beveik bet kokiomis sąlygomis.

 

 

Aukštos kokybės pagrindinė technologijaAiškų vaizdą užtikrinanti optinė įranga

Be aiškių vaizdų fiksavimo, žymusis „LEICA Dicomar" objektyvas padeda sukurti subtilius atspalvius, kuriais ir garsėja LEICA objektyvai - ir nėra jokių šešėlių ir atspindžių.

Tiksliai užfiksuoti vaizdai

Padidinus įrašų nuskaitymo greitį pažangusis BSI jutiklis su maždaug 8 efektyviaisiais megapikseliais padeda apsisaugoti nuo iškraipymų, todėl vaizdai užfiksuojami itin tiksliai.

Crystal Engine 4K

Itin sparčiai veikiantis didžiulis „Crystal Engine 4K" integruotasis kontūras greitai ir tiksliai apdoroja daugybę 4K duomenų ir pašalina triukšmus.

 Belaidis filmavimas keliomis kameromis

Užfiksuokite daugiau emocijų vaizdo įraše


Išbandykite naują filmavimo stilių, kuris leidžia filmuose užfiksuoti daugiau emocijų. Naudodamiesi „Wi-Fi" funkcija galite susieti net tris išmaniuosius telefonus ir dvejais iš jų filmuoti matydami vaizdą atskiruose polangiuose. Galite įjungti vieną arba kitą vaizdo polangį bei keisti jų rodymo vietą. Ši funkcija suteikia galimybę filmuoti įvairiais kampais ir skirtingais matymo taškais norint užfiksuoti daugiau objektų emocijų.

Pastaba: Šia funkcija negalima naudotis 4K arba 24p režimu.

HDR (didelio dinaminio diapazono) filmų funkcija

Mėgaukitės ryškesniais, aiškesniais vaizdo įrašais - HDR filmų funkcija. Pasitelkus šią funkcija sujungiami du skirtingų ekspozicijų vaizdai, kad būtų panaikintos itin ryškiai apšviestos sritys ir užblokuoti šešėliai. Net esant sudėtingoms filmavimo sąlygoms, pvz., foniniam apšvietimui, galite filmuoti natūraliai atrodančius vaizdo įrašus su tolygiu tonų perėjimu. Paspaudę specialų HDR mygtuką galite greitai prireikus perjungti režimą.

Pastaba: Šia funkcija negalima naudotis 4K arba 24p režimu.

 

Гарантия 24 мес.

Вес 351 гр

Время доставки 5-19 days

Panasonic
Спецификация
Производитель Panasonic
  Тип
  Гарантия 24 мес.
  Цвет
  Вес 351 гр
Время доставки 5-19 days
Коды продуктa

01597KVG HC-VX980EP-K 5025232837205 502523283717

Reviews

4.5 average rating (2 votes)

 1
 1
 0
 0
 0

Leave comment

Только зарегистрированные пользователи могут оценить.

User reviews (0)

There are no reviews. Be first!