+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Blackmagic Design Web Presenter 4K

Blackmagic Design Web Presenter 4K
Код: 09563KVG
Смотреть цену Сравнивать
Код производителя: BDLKWEBPTR4K
655.99
У нас есть в наличииВ продаже Есть
Доставка 0-2 р.д.Самовывоз из магазина бесплатно!
осталось 1 шт

Blackmagic Design Web Presenter 4K описание

Pridėkite tiesioginę transliaciją į internetą prie savo vaizdo įrašų gamybos sąrankos naudodami „Blackmagic Design“ Web Presenter 4K. „Web Presenter 4K“ yra kompaktiškas stalinis įrenginys, leidžiantis prijungti bet kokią SDI vaizdo įvestį ir tiesiogiai transliuoti ją į internetą naudojant eternetą arba per USB jungiant prie išmaniojo telefono naudojant 5G arba 4G ryšį. Naudodami SDI ir HDMI monitoriaus išvestis kartu su transliacija galite matyti įvairias tiesioginės būsenos informaciją.
 
C tipo USB prievadas leidžia prijungti bet kurį USB vaizdo šaltinį, pvz., Internetinę kamerą ar kompiuterį, todėl jis gali transliuoti vaizdo įrašus ir garsą bet kurioje platformoje, suderinamoje su internetine kamera ir programine įranga, pvz., „Skype“, „YouTube Live“, „Facebook Live“, „Twitch“, „Periscope“. , „Teams“ ir dar daugiau „Mac“, „Windows“, „Linux“ ir „Chrome“ OS sistemose. Jis palaiko H.264 kodeką ir srautus per RTMP ir gali perduoti srautą iki 2160p60.
 
SDI ir HDMI monitoriaus prievadai pateikia išsamią informacijos santraukos būsenos informaciją, kad galėtumėte stebėti, ar esate „ON AIR“, ir įvesties būseną, pvz., Bitų gylį ir srauto kokybę, įterpto garso įvesties būseną, vaizdo ir garso istoriją, tendencijų diagramas ir vaizdo ir garso matuokliai. Pagrindinę būsenos informaciją taip pat galite matyti ryškiame skystųjų kristalų ekrane įrenginio priekyje. Taip pat yra SDI kilpos išvestis, skirta originaliam vaizdui stebėti ir siųsti į komutatorių arba maršrutizatorių.
 
Kompaktiška forma leidžia ją pritaikyti transliacijos sąrankai ir yra suderinama su papildoma „Teranex“ mini stovo lentyna, jei norite ją įdiegti į 1 RU stovą. Jo dvigubas kintamosios/nuolatinės srovės perteklinis maitinimas yra naudingas, jei prarasite maitinimą ir galėsite naudoti 4 kontaktų XLR įvestį nuolatinei energijai. „Web Presenter HD“ taip pat suderinamas su „Blackmagic ATEM Streaming Bridge“, kad būtų galima iššifruoti srautus atgal į HDMI arba SDI signalus, kad būtų gautos papildomos maršruto parinktys.
 
l
 

Įveskite bet kokį SDI signalą

„Web Presenter“ leidžia įvesti bet kurį 12G/6G/3G/HD-SDI vaizdo šaltinį iki UHD 4K.
 

Tiesioginio srauto parinktys

Jei norite naudoti mobiliuosius duomenis, galite transliuoti H.264 vaizdo įrašą per RTMP srautinio perdavimo protokolus į internetą arba pririšti 5G arba 4G telefoną.
 

USB šaltinis kaip internetinė kamera

Įmontuota C tipo USB įvestis veikia kaip žiniatinklio kamera, todėl galite prijungti kompiuterį ir naudoti bet kokią transliacijos programinę įrangą ar net „Skype“ ar „Zoom“.
 

Monitoriaus išėjimai

Siųskite programos išvestį 2160p į HDMI arba SDI monitorių arba originalų vaizdo įrašą per SDI kilpos išvestį į monitorių arba perjungiklį.
 

Daug funkcijų turinti programos būsena

Grafika pagrįstą stebėjimo išvestį sudaro vaizdo peržiūra, garso matuokliai su tikslia balistika, kodekų duomenų greičio ir talpyklos užpildymo tendencijų diagramos, taip pat srautinio perdavimo nustatymų santrauka ir išsami SDI techninė informacija.
 
k 

Srauto būsena

Viršutiniame kairiajame monitoriaus išvesties kampe yra labai didelis ON AIR indikatorius, todėl visada aišku, kai esate prisijungę ir transliuojate. Be to, visi dabartiniai srautinio perdavimo nustatymai rodomi aiškiai.
 

Vaizdo įvesties būsena

Rodoma SDI įvesties techninė informacija, pvz., Vaizdo standartas ir pagalbiniai duomenys. Bitų veiklos indikatoriai leidžia pamatyti vaizdo kokybę ir bitų gylį prieš H.264 kodavimą.
 

Garso įvesties būsena

Garsas pašalinamas iš SDI įvesties ir rodoma kanalo būsena. Bitų veiklos indikatorius leidžia patikrinti 16, 20 arba 24 bitų garsą. Jūs netgi galite pamatyti, kurie garso kanalai yra.
 

Vaizdo ir garso istorija

Garso ir vaizdo techniniuose ekranuose taip pat yra 6 sekundžių istorijos ekranas, todėl galite matyti naujausią vaizdo įvesties istoriją. Tai užtikrina, kad galite akimirksniu pamatyti, kas vyksta.
 

Tendencijų grafikai

Tendencijų diagramos po vaizdo ekranu leidžia matyti paskutines 60 sekundžių kodeko duomenų perdavimo spartą ir talpyklos užpildymą. Plius kodeko duomenų perdavimo sparta yra labai svarbi norint užtikrinti, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas turėtų pakankamai interneto greičio.
 

Vaizdo ir garso matuokliai

Didelis plotas skirtas vaizdo įvesties ekranui ir dideliam kelių segmentų garso matuokliui su tikslia balistika. Jūs netgi galite pakeisti garso matuoklio tipą iš VU, PPM ir kt.
 

Время доставки 0-2 р.д.

В наших магазинах

Klaipėda Адрес: Taikos pr. 17 Рабочее время: I-V 10:00 - 19:00 VI 10:00 - 15:00 VII не работает Телефон: +370 800 71010
Спецификация
Производитель Blackmagic Design
Время доставки 0-2 р.д.
Коды продуктa

09563KVG BDLKWEBPTR4K 9338716007633 933871600763

Отзывы

0 средний рейтинг (0 рейтинги)

 0
 0
 0
 0
 0

Оставить отзыв

Только зарегистрированные пользователи могут оценить.

Оставленные отзывы клиентов (0)

Отзывов пока нет. Быть первым!