+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Sennheiser Micro MKE 400 mikrofonas

Sennheiser Micro MKE 400 mikrofonas
199.99
Гарантия+
Заказанный продуктВ продаже Есть
Доставка 5-19 р.д.
осталось 10 шт

Sennheiser Micro MKE 400 mikrofonas описание

MKE 400 yra kompaktiškas, labai kryptingas kameroje esantis "shotgun" tipo mikrofonas, skirtas atskirti ir sustiprinti vaizdo įrašo garsą. Kaip ir MKE 200, MKE 400 turi integruotą apsaugą nuo vėjo ir integruotą smūgio amortizaciją, tuo pačiu siūlo dar daugiau funkcijų, užtikrinančių geriausius įmanomus įrašus.
 
Trijų pakopų jautrumo jungiklis suteikia MKE 400 galimybę skleisti garsą be iškraipymų bet kokioje aplinkoje, o perjungiamas žemo dažnio filtras sutelkia garsą į svarbiausius dažnius, kad būtų aiški ir suprantamaa kalba. Keičiami 3,5 mm užrakinami suvynioti laidai yra suderinami su DSLR/M kameromis arba mobiliaisiais įrenginiais, o patogi ausinių išvestis leidžia stebėti savo lygį įrašymo metu.
k

Sufokusuokite savo garsą

 
MKE 400 pasižymi itin kardioidiniu poliariniu modeliu, kurį sukuria akustinių trukdžių vamzdis, suteikiantis fokusavimą ir detales, tuo pačiu atmetantis nepageidaujamą foninį triukšmą. Šis labai kryptingas mikrofonas, puikiai tinkantis ir vaizdo įrašų kūrėjams, ir vaizdo įrašų kūrėjams, pagerins jūsų garsą ir suteiks jūsų įrašams ryškumo bei aiškumo.
 

Įrašykite su pasitikėjimu

 
Visos rankinės kameros yra jautrios triukšmui, todėl MKE 400 turi integruotą apsaugą nuo vėjo ir amortizaciją. Šis derinys užtikrina švariausius garso įrašus filmuojant judant. Pritvirtinkite komplekte esanią kailinę apsaugą, kad maksimaliai apsaugotumėte nuo vėjo lauko aplinkoje.
 
 
k
 

Universalus pagal dizainą

 
Šiandieniniame pasaulyje jūsų vaizdo įrašas greičiausiai neapsiriboja vienu įrenginiu, o mikrofonas taip pat neturi būti. Kiekviename MKE 400 yra 3,5 mm TRS ir TRRS fiksavimo kabeliai, skirti naudoti su DSLR/M fotoaparatais arba mobiliaisiais įrenginiais.
 

Prisitaikykite prie situacijos

 
Pripažinkime, gera akustinė aplinka keliaujant ar fotografuojant vietoje praktiškai neišvengiama. Štai kodėl MKE 400 yra aprūpintas žemo pjovimo filtru ir 3 pakopų stiprinimo jautrumo jungikliu. Naudokite žemo dažnio filtrą, kad pašalintumėte probleminį žemo dažnio triukšmą ar vėjo triukšmą ir sureguliuokite stiprinimo jautrumą, kad optimizuotumėte įrašymo lygį bet kokioje aplinkoje.
 
k

Funkcijos

- Kompaktiškas, labai kryptingas, super-kardioidinis šautuvo mikrofonas, skirtas izoliuotam ir patobulintam kameros garsui
 
- Integruota apsauga nuo vėjo ir vidinė pakabos laikiklis sumažina valdymo triukšmą
 
- Integruotas žemo pjūvio filtras ir 3 pakopų jautrumo jungiklis suteikia papildomo lankstumo ir valdymo bet kokioje aplinkoje
 
- Integruotas ausinių išvesties lizdas su garsumo reguliavimu garso stebėjimui
 
- Keičiamas 3,5 mm TRS ir TRRS jungtis DSLR/M fotoaparatams arba mobiliesiems įrenginiams
 
- Automatiškai įsijungia/išsijungia, kai prijungiamas prie DSLR/M fotoaparatų
 
 

Вес 93.5 гр

Время доставки 5-19 w.d.

Спецификация
Производитель Sennheiser
Вес 93.5 гр
Oбщий
  Время доставки 5-19 w.d.
Коды продуктa

09486KVG 615104128057

Отзывы

0 средний рейтинг (0 рейтинги)

 0
 0
 0
 0
 0

Оставить отзыв

Только зарегистрированные пользователи могут оценить.

Оставленные отзывы клиентов (0)

Отзывов пока нет. Быть первым!