+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Fujifilm GF 20-35mm f/4 R WR Lens

Fujifilm
Fujifilm GF 20-35mm f/4 R WR Lens
2799.99
Заказанный продуктВ продаже Есть
Доставка 5-19 р.д.
осталось 10 шт

Fujifilm GF 20-35mm f/4 R WR Lens описание

Sukurtas FUJIFILM G-mount GFX fotoaparatų sistemai, GF 20–35 mm f/4 R WR objektyvas yra plataus kampo priartinimas, siūlantis 16–28 mm ekvivalentinį židinio nuotolio diapazoną. Šis priartinimas, apimantis itin platų kampą, ypač gerai tinka kraštovaizdžio, kelionės ir architektūros fotografijai, o pastovi f/4 maksimali diafragma palaiko nuoseklų veikimą visame priartinimo diapazone. Sudėtingas optinis dizainas suporuoja tris asferinius elementus su vienu asferiniu ED elementu ir trimis ED elementais, kad būtų galima valdyti tiek sferines, tiek chromatines aberacijas, kad būtų pagerintas ryškumas, aiškumas ir spalvų tikslumas. Ant priekinio elemento taip pat buvo pridėta fluoro danga, kad atstumtų drėgmę, o objektyvas taip pat turi dulkėms, šalčiui ir oro sąlygoms atsparią konstrukciją, skirtą naudoti nepalankiomis sąlygomis. Be to, yra rankinis diafragmos žiedas, skirtas intuityviai, lytėjimu reguliuoti ekspozicijos nustatymus, o taip pat galima nustatyti komandų padėtį, kad būtų galima valdyti diafragmą fotoaparatu.
 
 
 
Fujifilm GF 20-35mm f/4 R WR Lens  
 
 
 

Pagrindinės savybės 

- Itin platus ir plataus kampo priartinimas suteikia 16–28 mm ekvivalentinį židinio nuotolį, kad tiktų dirbant įvairiose situacijose.
- Nuolatinė f/4 maksimali diafragma užtikrina nuoseklų veikimą visame priartinimo diapazone.
- Optinėje konstrukcijoje yra trys asferiniai elementai, skirti kontroliuoti sferines aberacijas, kad būtų pagerintas ryškumas ir tikslumas. Be to, trys ypač mažos dispersijos elementai ir vienas asferinis ED elementas taip pat naudojami siekiant sumažinti spalvų pakraščius ir chromatines aberacijas visame priartinimo diapazone, kad būtų padidintas aiškumas.
- Vidinį fokusavimo mechanizmą valdo linijinis AF variklis, užtikrinantis sklandų, tylų ir greitą fokusavimą.
- Priekiniame elemente yra hidrofobinė fluoro danga, kuri atstumia drėgmę.
- Dulkėms ir oro sąlygoms atspari fizinė konstrukcija leidžia dirbti atšiauraus klimato sąlygomis ir net -10 laipsnių temperatūroje.
- Suapvalinta devynių ašmenų diafragma prisideda prie malonios „bokeh“ kokybės.

 

Время доставки 5-19 w.d.

Fujifilm
Спецификация
Производитель Fujifilm
Время доставки 5-19 w.d.
Коды продуктa

10126KVG

Отзывы

0 средний рейтинг (0 рейтинги)

 0
 0
 0
 0
 0

Оставить отзыв

Только зарегистрированные пользователи могут оценить.

Оставленные отзывы клиентов (0)

Отзывов пока нет. Быть первым!