+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Leica Elmarit-S 45mm f/2.8 ASPH

Leica Elmarit-S 45mm f/2.8 ASPH
7299.99
Заказанный продуктВ продаже Есть
Доставка 5-19 р.д.
осталось 10 шт
У вас есть вопросы? +370 604 01010 Отправить запрос

Leica Elmarit-S 45mm f/2.8 ASPH описание

Leica Elmarit-S 45 mm f/2.8 ASPH objektyvas yra plataus kampo objektyvas, skirtas Leica S serijos vidutinio formato skaitmeniniams fotoaparatams. Jis užtikrina 35 mm ekvivalentą 36 mm židinio nuotolį, suteikiantį vidutiniškai plačią perspektyvą, kuri idealiai tinka fotožurnalistikai, architektūrai, kraštovaizdžiui ir mados fotografijai. Didžiausia f/2.8 diafragma idealiai tinka mažo lauko gylio vaizdams ir taip pat efektyvi esant silpnam apšvietimui, kai dirbama su esama šviesa.
 
 
 
 
 
 

Leica Elmarit-S optinis dizainas

Sudėtingas šio objektyvo optinis dizainas turi tris elementus su anomaliu dalinės dispersijos stiklu ir du itin mažos lūžio dispersijos elementus, mažinančius chromatines aberacijas. Be to, vienas asferinio paviršiaus elementas sumažina monochromatines aberacijas ir pagerina bendrą vaizdo ryškumą. Galinės grupės fokusavimas ir vienas nepriklausomas slankiojantis optinis elementas palaiko pastovų objektyvo ilgį ir užtikrina ryškų fokusavimą nuo begalybės iki minimalaus 23,6 colio židinio nuotolio. Atsparumas oro sąlygoms apsaugo objektyvą nuo dulkių ir vandens purslų, o įtrauktas ištraukiamas objektyvo gaubtas nukreipia išsklaidytą šviesą, kad sumažintų blyksnius ir padėtų sukurti didelio kontrasto vaizdus net esant foniniam apšvietimui.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pagrindinės savybės

- Plačiakampis objektyvas, skirtas Leica S vidutinio formato skaitmeniniams fotoaparatams.
- 35 mm ekvivalentas 36 mm židinio nuotolis suteikia vidutiniškai plačią perspektyvą, kuri puikiai tinka architektūros, mados, kraštovaizdžio ir gatvės fotografijai bei fotožurnalistikai.
- Didžiausia f/2,8 diafragma idealiai tinka fotografuojant esant prastam apšvietimui, taip pat itin tinka geriau valdyti mažo lauko gylio fokusavimą. Elektroniniu būdu valdoma rainelė siūlo pasirenkamus f-stop žingsniais, naudojant fotoaparato spustelėjimo ratuką.
- Galinės grupės tipo vidinis fokusavimas išlaiko bendrą objektyvo ilgį ir siūlo greitesnį bei labiau kontroliuojamą automatinį fokusavimą.
- Slankiojantis objektyvo elementas juda nepriklausomai, kad būtų ryškus fokusavimas nuo begalybės iki minimalaus 23,6 colio židinio nuotolio.
- Atsparumas oro sąlygoms apsaugo objektyvą nuo dulkių ir vandens purslų, o objektyvo korpusas yra anoduotas.
- Pridedamas objektyvo gaubtas atitinka objektyvo šviesos spindulių kelią ir yra įtraukiamas, kad būtų lengva transportuoti ir laikyti.
 
 
 
 
 

Тип сенсорa Medium format

Фокальная длина 45 мм

Стабилизатор Nėra

Спецификация
Производитель Leica
Тип
Тип сенсорa Medium format
Фокальная длина 45 мм
Focus
Стабилизатор Nėra
Стабилизации
Frame size
  Вес 1030 гр
Время доставки 5-19 р.д.
Коды продуктa

10122KVG

Отзывы

0 средний рейтинг (0 рейтинги)

 0
 0
 0
 0
 0

Оставить отзыв

Только зарегистрированные пользователи могут оценить.

Оставленные отзывы клиентов (0)

Отзывов пока нет. Быть первым!