+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Leica Summarit-S 35mm f/2.5 ASPH CS Lens

Leica Summarit-S 35mm f/2.5 ASPH CS Lens
7999.99
Заказанный продуктВ продаже Есть
Доставка 5-19 р.д.
осталось 10 шт
У вас есть вопросы? +370 604 01010 Отправить запрос

Leica Summarit-S 35mm f/2.5 ASPH CS Lens описание

Leica Summarit-S 35 mm f/2.5 ASPH CS objektyvas yra klasikinis plataus kampo objektyvas, pasižymintis aukštomis optinėmis savybėmis. Du asferiniai lęšiai kartu su specialiu stiklu su netipiška daline dispersija užtikrina puikų ryškumą ir kontrastą visame vaizdo lauke. Šis aukštos klasės objektyvas turi nuolatinį aukštą vaizdo našumą, naudojant vidinę fokusavimo sistemą su slankiuoju elementu.
 
Leica Summarit-S 35mm f/2.5 ASPH CS Lens  

Užraktas  

Summarit-S 35mm f/2.5 ASPH CS turi integruotą centrinį užraktą. Fotografai gali suaktyvinti užraktą naudodami pagrindinį fotoaparato jungiklį. Tai leidžia naudoti blykstės įrenginius esant 1/500 sekundės užrakto greičiui ir efektyviai veikia su studijinėmis blykstėmis. Užraktas taip pat turi elektroniniu būdu valdomą pavarą, užtikrinančią patikimą, greitą ekspozicijos laiką ir mažas energijos sąnaudas.
 
 
 
Leica Summarit-S 35mm f/2.5 ASPH CS Lens  
 
 
 

Maksimalus našumas 

Šis objektyvas rodo maksimalų našumą visame vaizdo lauke su visomis diafragmomis. Naudojant platų efektyvų fokusavimo diapazoną (minimalus 21,65 colio (55 cm) atstumas), galima sukurti neįprastas ir patrauklias kompozicijas. Dėl didelio Leica objektyvo tikslumo beveik nėra pastebimų vinječių, iškraipymų ir chromatinių aberacijų. Taigi vaizdai nereikalauja daug pataisymų po gamybos.
 

Mikroprocesorius 

Summarit-S 35 mm f/2.5 ASPH CS turi „Leica“ suprojektuotą mikroprocesorių, skirtą tiksliam automatiniam fokusavimui ir rainelės diafragmos valdymui su tyliu pavarų perjungimu, ir fokusavimo žiedą, turintį pakankamai tempimo, kad vartotojas galėtų bet kada pakeisti automatinį fokusavimą.
 
 
 
Leica Summarit-S 35mm f/2.5 ASPH CS Lens  
 
 

Kitos savybės 

- S-bajoneto laikiklis užtikrina greitą ir tikslų skaitmeninį duomenų ir komandų apsikeitimą tarp fotoaparato ir objektyvo.
- Objektyvas turi savo Leica sukurtą mikroprocesorių, skirtą tiksliam automatiniam fokusavimui ir rainelės diafragmos valdymui.
- Didelis fokusavimo žiedas su reikiamu tempimu, leidžiantis fotografui bet kuriuo metu pakeisti automatinį fokusavimą.
 
 

Время доставки 5-19 w.d.

Спецификация
Производитель Leica
Время доставки 5-19 w.d.
Коды продуктa

10044KVG

Отзывы

0 средний рейтинг (0 рейтинги)

 0
 0
 0
 0
 0

Оставить отзыв

Только зарегистрированные пользователи могут оценить.

Оставленные отзывы клиентов (0)

Отзывов пока нет. Быть первым!