+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Laowa 24mm f/14 Macro Probe - Canon EF

Laowa 24mm f/14 Macro Probe - Canon EF
2099.99
Гарантия+
Orderable productВ продаже Есть
Pristatymas 5-19 w.d.
Liko 10 vnt.
Turite klausimų? +370 604 01010 Send request

Laowa 24mm f/14 Macro Probe - Canon EF description

„Canon EF-mount Laowa 24mm f/14 Probe“ iš „Venus Optics“ vadinamas „keistu, bet genialiu“, yra tikrai unikalus objektyvas, skirtas fotografuoti iš arti. Šis makroobjektyvas, išsiskiriantis ilgu, plonu objektyvo vamzdeliu, užtikrina maksimalų padidinimą santykiu 2:1 su 1,5 colio minimaliu fokusavimo atstumu ir artimu 0,8 colio minimaliu darbiniu atstumu. Net ir esant tokiam artimam darbiniam atstumui, objektyvas yra 1,3 colio ilgio, todėl galite atsistoti patogiu atstumu, kad galėtumėte fotografuoti netoliese esančius objektus. Be to, naudojant plataus kampo objektyvą, suteikiamas didesnis lauko gylis, palyginti su tradiciniais teleobjektyvų makroobjektyvais, todėl fone galima gauti daugiau detalių ir mažiau izoliuoti objektą.
 
 
 

Itin ryškus ir tikslus vaizdas 

Optinis dizainas apima ir ypač mažos dispersijos, ir papildomo lūžio rodiklio elementus, kurie padeda slopinti chromatines ir sferines aberacijas, kad būtų užtikrintas didelis aiškumas, spalvų tikslumas ir ryškumas. Rankinis fokusavimo valdymas leidžia fokusuoti nuo 1,5 colio iki begalybės, o objektyvo priekyje yra įmontuota LED žiedinė lemputė, padedanti fokusuoti artimu atstumu. Plonas 0,8 colio priekinės objektyvo cilindro dalies skersmuo taip pat suteikia daugiau galimybių apšviesti objektus iš priekio. Be to, priekinė objektyvo dalis yra atspari vandeniui ir leidžia dirbti su objektais, esančiais tiesiai po vandens paviršiumi arba kitoje dulkėtoje ar bandanti aplinka.
 

Suderinamumas 

Plačiakampis prime sukurtas viso kadro „Canon EF-mount“ fotoaparatams, tačiau taip pat gali būti naudojamas su APS-C modeliais, kur jis užtikrins 38,4 mm ekvivalentinį židinio nuotolį.

 
Galingas vaizdo padidinimas

Unikali makro objektyvo konstrukcija suteikia didesnį nei tikroviško dydžio 2:1 maksimalų padidinimą, minimalų 1,5 colio fokusavimo atstumą ir tik 0,8 colio darbinį atstumą. Ilgas vamzdinis objektyvo vamzdelis padeda sukurti ryškų „bug-eye“ perspektyvą ir, nepaisant trumpo darbinio atstumo, objektyvo vamzdžio ilgis suteikia fotoaparatui patogų fotografavimo atstumą. Plataus kampo 24 mm židinio nuotolis suteikia didesnį lauko gylį ir daugiau aplinkinių detalių nei tradiciniai teleobjektyvų makrokomandų dizainai, kurie paprastai išskiria objektą mažu lauko gyliu.
 
 

Fotografuokite stambiu planu

Plonas 0,8 colio priekinis skersmuo leidžia atlikti unikalius "įstumdomus" kadrus, taip pat suteikia daugiau galimybių fotografuoti stambiu planu, nepastebimai. Dėl mažesnio priekinio skersmens taip pat lengviau apšviesti artimus objektus iš priekio. Priekinė objektyvo dalis taip pat yra atspari vandeniui, todėl galite patogiai dirbti tiesiog po vandens paviršiumi arba dulkėtoje aplinkoje. Objektyvo priekyje taip pat yra įmontuota LED žiedinė lemputė, kuri maitinama per mikro-USB prievadą ant cilindro, kad būtų galima šiek tiek apšviesti stambius objektus, kad būtų lengviau fokusuoti. Sukurtas naudoti kaip stambaus plano makroobjektyvas, rankinio fokusavimo funkcija taip pat leidžia sufokusuoti iki begalybės. Septynių ašmenų diafragma prisideda prie malonios „bokeh“ kokybės.
 

Specifikacija

Židinio nuotolis: 24mm

Didžiausia diafragma: f/14

Minimali diafragma: f/40

Objektyvo jungtis: Canon EF

Objektyvo formato aprėptis: viso kadro

Matymo kampas: 85°

Minimalus fokusavimo nuotolis: 47 cm

Maksimalus padidinimas: 2x

Makro atkūrimo santykis: 2:1

Optinis dizainas: 27 elementai 19 grupių

Diafragmos lapeliai: 7

Fokusavimo tipas: Rankinis fokusavimas

Vaizdo stabilizavimas: Nėra

Filtro dydis: Nėra

Matmenys (ø x L): 38 x 408 mm

Svoris: 474 g 

 

 
 

Время доставки 5-19 w.d.

Спецификация
Производитель Laowa
Время доставки 5-19 w.d.
Коды продуктa

09825KVG

Reviews

0 average rating (0 votes)

 0
 0
 0
 0
 0

Leave comment

Только зарегистрированные пользователи могут оценить.

User reviews (0)

There are no reviews. Be first!