+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

NAUJIENA: Aputure Sidus One

ĮSIGYKITE JAU DABAR! Prekės nuoroda: https://www.fotofabrikas.lt/items/Live-stream-iranga/Priedai/8641259.2-Aputure-Sidus-One.html
 

Pristatome Aputure "Sidus One" - naująjį belaidį DMX siųstuvą su integruotu belaidžiu maršrutizatoriumi. DMX, CRMX, sACN, "Art-Net", "Bluetooth Mesh" - visas reikalingas ryšys vienoje mažoje įkraunamoje dėžutėje. Jis jungiasi prie bet kurios apšvietimo programos ir yra optimizuotas "Sidus Link Pro". Netgi prijunkite kelis "Sidus One", kad galėtumėte valdyti iki keturių visatų. Papildykite savo "Sidus Link" ekosistemą.

 

 

DMX DAUGIALYPĖ TERPĖ

"Sidus One" siųstuvas yra kompaktiškas ir išplečiamas. Sujunkite jį su trimis papildomais "Sidus One" siųstuvais ir sukurkite keturias visatas, kad patenkintumėte reiklesnius DMX poreikius didesniems darbams ar sudėtingesnėms apšvietimo konfigūracijoms.

 

DAUGYNĖ GALIMYBIŲ PO RANKA

Pasirinkite norimą funkciją. Siųstuvas, imtuvas, maršrutizatorius. Nesvarbu, ar norite perduoti CRMX, DMX ar "Bluetooth", ar priimti "Art-Net", sACN, "Node" ar "Bluetooth", "Sidus One" gali viską. O su 18 valandų veikiančiu akumuliatoriumi tai galėsite daryti visą dieną.

 

PATOBULINTAS PAPRASTUMAS

Išimkite "Sidus One" iš dėžutės ir įjunkite. Vienu mygtuku susiekite su šviestuvais. Montuokite ant stovo. Prisekite prie diržo ir nešiokitės su savimi. Dabar "Aputure" naudotojai gali naudoti "Sidus Link" (Pro) kaip vieną programėlę, kad galėtų valdyti net ir ne "Aputure" šviestuvus. Programėlė "Sidus Link Pro" 2 mėnesius prieinama kaip BETA versija Ipad įrenginiams. Vėliau ši programėlė bus įtraukta į esamą "Sidus link" programėlę, o už naudojimąsi DMX galimybėmis reikės mokėti X sumą per mėnesį. Sidus One yra aparatūros komponentas, kuris leidžia tai padaryti: galingas, bet nešiojamas universalus siųstuvas, kuris lengvai prijungia bet kokius CRMX palaikančius šviestuvus prie valdymo sistemos. Jis taip pat leidžia "Bluetooth" palaikomiems šviestuvams bendrauti per CRMX sistemas, sklandžiai integruojant jas į "Sidus Link Pro". Vienas "Sidus One" sukuria vieną valdymo visatą, o iki keturių įrenginių galima sujungti į keturias apšvietimo valdymo visatas.

 

 

ĮSIGYKITE JAU DABAR! Daugiau informacijos ir specifikacijas rasite čia: https://www.fotofabrikas.lt/items/Live-stream-iranga/Priedai/8641259.2-Aputure-Sidus-One.html

 

PREKĖS NUORODA: https://www.fotofabrikas.lt/items/Live-stream-iranga/Priedai/8641259.2-Aputure-Sidus-One.html