+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

SIGMA pavasarinė PINIGŲ SUSIGRĄŽINIMO akcija

 

SIGMA PINIGŲ SUSIGRĄŽINIMO (CASHBACK) AKCIJA: SUSIGRĄŽINKITE IKI 200 €

 

Sąlygos - SIGMA Spring Cashback 2024 – Lietuva:

Organizatorius: SIGMA Imaging Nordic AB

Kampanijos laikotarpis: 2024 m. balandžio 15 d. - 2024 m. gegužės 31 d. (pirkiniai, įsigyti iki šios datos arba po jos, akcijai negalioja).

Paskutinė paraiškų pateikimo data: 2024 m. birželio 30 d. (po šios datos pateiktos paraiškos nebus patvirtintos).

 

AKCIJOJE DALYVAUJANČIOS PREKĖS:

Sigma 16-28mm F2.8 DG DN CONTEMPORARY Sony E - CASHBACK 100 €

Sigma 16-28mm F2.8 DG DN CONTEMPORARY L-mount - CASHBACK 100 €

Sigma 105mm F2.8 DG DN MACRO ART (E-Mount) - CASHBACK 100 €

Sigma 105mm F2.8 DG DN MACRO ART (L-Mount) - CASHBACK 100 €

Sigma 24-70mm F2.8 DG DN Art Sony E - CASHBACK 200 €

Sigma 24-70mm F2.8 DG DN Art L-mount - CASHBACK 200 €

Sigma 28-70mm F2.8 DG DN CONTEMPORARY Sony E - CASHBACK 100 €

Sigma 28-70mm F2.8 DG DN CONTEMPORARY L-mount - CASHBACK 100 €

Sigma 150-600mm F5-6.3 DG DN OS SPORTS Sony E-mount - CASHBACK 140 €

Sigma 150-600mm F5-6.3 DG DN OS for L-Mount [Sports] - CASHBACK 140 €

Sigma 100-400mm F5-6.3 DG DN OS CONTEMPORARY (Sony FE) - CASHBACK 100 €

Sigma 100-400mm F5-6.3 DG DN OS CONTEMPORARY (L-mount) - CASHBACK 100 €

Sigma 100-400mm F5-6.3 DG DN OS [Contemporary] for Fujifilm X-Mount - CASHBACK 100 €

 

Dalyvaudami šioje kampanijoje sutinkate su toliau nurodytomis sąlygomis.

 

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

1. Šios pinigų susigrąžinimo (cashback) kampanijos vykdytojas yra SIGMA Imaging Nordic AB, VAT number SE559236176901, Kungsholms Strand 157, 112 48 Stockholm, Sweden.

2. Nesiųskite jokių formų šiuo adresu, nes jos nebus tvarkomos. Prašome naudotis tik šios kampanijos interneto svetaine, kad užregistruotumėte pinigų grąžinimą.

3. Akcija galioja tik produktams, kuriuos "SIGMA Imaging Nordic" importuoja ir platina Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Akcija negalioja NAUDOJAMIEMS produktams arba produktams, įsigytiems ne iš kurio nors iš oficialių įgaliotų Šiaurės šalių perpardavėjų (įgaliotus perpardavėjus galite rasti čia: https://www.sigma-imaging.lt/resellers)

 

ŠTAI KAIP REIKIA UŽREGISTRUOTI PRODUKTĄ IR GAUTI PINIGŲ GRĄŽINIMĄ

4. Jei akcijos laikotarpiu iš įgalioto SIGMA pardavėjo (žr. 8 numerį) Švedijoje, Norvegijoje, Suomijoje, Danijoje, Estijoje, Latvijoje arba Lietuvoje įsigijote bet kurį iš toliau išvardytų produktų, galite prašyti pinigų grąžinimo pagal šias sąlygas.

 

5. Užregistruokite pinigų grąžinimo paraišką internetu, užpildydami formą, kurią rasite adresu https://www.sigma-imaging.lt/cashback . Turėsite nurodyti serijos numerį, modelio pavadinimą, originalaus čekio kopiją su aiškiai ranka įrašytu serijos numeriu, kvito numerį, įgalioto "SIGMA Imaging Nordic" pardavėjo pavadinimą ir pirkimo datą. Visos pretenzijos dėl pinigų grąžinimo turi būti išsiųstos iki 2024 m. birželio 30 d. vidurnakčio. Po šios datos pretenzijos nebus priimamos.

6. Visi SIGMA produktai gali būti užsakyti tik tuo atveju, jeigu yra jų likutis.

7. Formai užpildyti būtina turėti prieigą prie interneto ryšio, kurio sparta ir atsisiuntimo pajėgumas būtų pakankami. Atkreipkite dėmesį, kad interneto tiekėjas gali taikyti papildomus mokesčius, priklausomai nuo jo nustatytų naudojimosi internetu sąlygų.

8. Pinigų grąžinimas galioja tik SIGMA produktams, kuriuos "SIGMA Imaging Nordic" importuoja ir platina įgaliotiems "SIGMA Imaging Nordic" perpardavėjams. Pinigų grąžinimas galioja tik naujiems, o ne naudotiems gaminiams. Prieš perkant rekomenduojame pasitarti su perpardavėju, ar jūsų pirkinys atitinka šias sąlygas. Taip pat negalite reikalauti pinigų grąžinimo išmokų į ne šiaurės Europos arba ne Baltijos šalių banko sąskaitą. Visus įgaliotuosius SIGMA perpardavėjus galite rasti svetainėje https://www.sigma-imaging.lt/resellers . Šiuo atveju "SIGMA Imaging Nordic AB" neatsako už klaidinančius perpardavėjo pareiškimus, o galutinis sprendimas, ar perpardavėjas yra įgaliotas, priklauso nuo "SIGMA Imaging Nordic". Kad būtų išvengta nesusipratimų, "SIGMA Imaging Nordic" nepriims pretenzijų dėl pinigų grąžinimo už gaminius, įsigytus iš "eBay", "Amazon" arba iš neįgalioto SIGMA perpardavėjo "Amazon" prekyvietėje, "CDON" prekyvietėje arba "Elkjøp" prekyvietėje (neatsižvelgiant į tai, ar gaminys nurodytas kaip naujas, ar naudotas).

9. Pinigų grąžinimo reikalavimas negali būti teikiamas už gaminį, kuris buvo arba bus grąžintas perpardavėjui, kad šis grąžintų pinigus. "SIGMA Imaging Nordic" gali kontroliuoti ir kontroliuos, kad perpardavėjui būtų pateiktas serijos numeris, siekiant patikrinti, ar gaminys nebuvo grąžintas. Jei už grąžintą gaminį jau buvo sumokėta pinigų grąžinimo suma, "SIGMA Imaging Nordic" turi teisę reikalauti iš jūsų grąžinti atitinkamą sumą.

10. Priimamos tik tos formos, kuriose nurodytas galiojantis serijos numeris ir originalaus čekio kopija, kurioje aiškiai nurodytas perpardavėjo pavadinimas, ranka įrašytas serijos numeris, čekio numeris, modelio pavadinimas ir pirkimo data. Netikri, pakeisti arba padirbti kvitai bus atmesti ir traktuojami kaip nesąžininga pretenzija. SIGMA Imaging Nordic pasilieka teisę reikalauti papildomos informacijos ir (arba) kitų dokumentų, kad galėtų kontroliuoti tokių pretenzijų pagrįstumą. Užsakymo patvirtinimai internetu ir ranka rašyti kvitai nebus priimami. Neišsamios pretenzijos atveju būsite informuoti el. paštu ir gausite 14 (keturiolikos) dienų terminą išspręsti visas problemas ir atsiųsti teisingus ir galiojančius dokumentus, atitinkančius šiuos reikalavimus.

11. Ši kampanija yra galutinio vartotojo kampanija ir galioja tik pirminiam galutiniam vartotojui, įsigijusiam produktą. Pardavėjų, platintojų ir sistemų integratorių prašymai grąžinti pinigus netaikomi ir nebus priimami.

12. Kiekvienas galutinis vartotojas gali pateikti ne daugiau kaip 5 (penkis) prašymus dėl pinigų grąžinimo, bet tik vieną kartą vienam gaminiui / serijiniam numeriui.

13. Pinigų grąžinimas bus išmokėtas per 60 dienų nuo visos informacijos ir dokumentų gavimo. Jei šio termino nesilaikysime, pinigų grąžinimas bus išmokėtas kuo greičiau.

14. Pinigų grąžinimas bus išmokėtas tiesioginiu banko pavedimu į Šiaurės ir Baltijos šalių banką Švedijoje, Suomijoje, Danijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje, jei buvo įvesta teisinga banko informacija ir įvykdytos visos pinigų grąžinimo sąlygos. Mokėjimas bus atliekamas įsigyta valiuta. Jei įvesite banko informaciją, susijusią su Šiaurės / Baltijos šalimi, esančia ne Šiaurės / Baltijos šalyje, kurioje įsigijote, sutinkate, kad suma, kurią gausite, gali skirtis priklausomai nuo vietinės valiutos ir valiutos keitimo kurso pervedimo metu. Turite įsitikinti, kad jūsų bankas leidžia atlikti mokėjimus SEK (Švedijos kronomis), "SIGMA Imaging Nordic" neprisiima jokios atsakomybės, jei jūsų bankas nepriima mokėjimų šia valiuta arba dėl galimų susijusių banko mokesčių. Alternatyvus pinigų grąžinimo mokėjimas negalimas. Be to, negalite reikalauti grynųjų pinigų grąžinimo išmokų į ne Šiaurės arba Baltijos šalių banko sąskaitą. Dėl pateiktos informacijos tikrinimo ir pinigų grąžinimo išmokų mokėjimo bendradarbiaujame su ClearOn AB ( https://www.clearon.se/ ).

 

BENDROSIOS SĄLYGOS

15. Pasiliekame teisę sulaikyti ir (arba) atsisakyti išmokėti grynųjų pinigų grąžinimą; (i) jei įtariame, kad su šia kampanija susijusi pretenzija yra melaginga arba apgaulinga arba kad pretenzija neatitinka kampanijų taisyklių ir sąlygų, (ii) jei pretenzijoje nurodytas serijinis numeris, kuris jau buvo užregistruotas pretenzijai dėl grynųjų pinigų grąžinimo ankstesnės kampanijos arba šios kampanijos metu, arba (iii) asmeniui, kuris ankstesnės kampanijos metu pateikė pretenziją, kuri buvo apgaulinga arba kitaip pažeidžia mūsų grynųjų pinigų grąžinimo kampanijų sąlygas. SIGMA Imaging Nordic pasilieka teisę imtis teisinių veiksmų prieš visus asmenis, sąmoningai pateikusius apgaulingą prašymą grąžinti grynuosius pinigus.

16. Visus akcijos produktus galima įsigyti tol, kol yra atsargų, ir mes pasiliekame teisę bet kada atšaukti akcijos pasiūlymą be išankstinio įspėjimo. "SIGMA Imaging Nordic" pasilieka teisę prireikus akcijos produktus pakeisti tokio paties statuso ir vertės produktais ar paslaugomis. Su išlygomis dėl spausdinimo klaidų.

17. Nurodytiems grynųjų pinigų grąžinimo pasiūlymams nėra kredito, produkto ar grynųjų pinigų alternatyvos.

18. Jei turite klausimų dėl pinigų grąžinimo, rašykite el. paštu [email protected]

19. Visi šioje svetainėje pateikti nurodymai yra "Taisyklių ir sąlygų" dalis.

20. Laikoma, kad pateikdami pinigų grąžinimo prašymą perskaitėte ir patvirtinote šias "Taisykles ir sąlygas" bei "SIGMA Imaging Nordics" privatumo politiką, kurią rasite adresu https://www.sigma-imaging.lt/privacy-policy-cookies . Dėl pateiktos informacijos tikrinimo ir pinigų grąžinimo išmokėjimo bendradarbiaujame su ClearOn AB (https://www.clearon.se/ ). ClearOn AB saugo asmeninę informaciją pagal Švedijos bankininkystės įstatymus, žr. jų privatumo politiką adresu https://www.clearon.se/behandling-av-personuppgifter/ .

21. Šios kampanijos metu renkama ir tvarkoma tokia informacija: vardas ir pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, šalis ir banko informacija (bankas, atsiskaitymo/kliringo numeris (clearing number) ir sąskaitos numeris). Jūsų asmeninę informaciją tvarkys tik "SIGMA Imaging Nordic AB" ir "ClearOn AB", Liljeholmsstranden 3, 107 82 Stokholmas, Švedija. Telefonas: +46 (0)20-78 22 22. Informacija bus naudojama tik šiai kampanijai administruoti ir bus ištrinta pasibaigus kampanijai. Jūsų asmeninės informacijos neperduosime trečiajai šaliai.

22. Jei turite klausimų dėl to, kaip naudojame jūsų asmeninę informaciją, susisiekite su mumis el. paštu [email protected] . Informacijos apie tai, kaip "Clear On" tvarko asmens duomenis ir slapukus, teiraukitės jų klientų aptarnavimo skyriaus telefonu +46 (0)20-78 22 22.23. Daugiau informacijos apie "SIGMA Imaging Nordic" privatumo politiką rasite adresu https://www.sigma-imaging.lt/privacy-policy-cookies .

24. Ši kampanija taikoma pagal Švedijos teisę, o ginčai turi būti sprendžiami pagal Švedijos teismų praktiką Švedijos teisme.

 

*SIGMA Imaging Nordic pasilieka teisę ištaisyti sąlygas, jei yra akivaizdžių rašybos klaidų.