+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Canon naujienos - objektyvai

Pristatome jums stulbinančias Canon naujienas!

 


Canon RF 200-800mm F6.3-9 IS USM
Fiksuokite sporto, gamtos ir laukinės gamtos akimirkas iš arti naudodami ypač artinantį teleobjektyvą, kuris suteikia daugiau galimybių fotografuoti bet kur. Objektyvas „Canon RF 200-800mm F6.3-9 IS USM“ – tai tobulas „Canon“ optinio meistriškumo ir praktiško objektyvo derinys, puikiai veikiantis su EOS R serijos fotoaparatais. Jis pasižymi lanksčiu 200-800 mm artinimo diapazonu, tinkančiu sporto, gamtos ir gyvūnijos pasaulio akimirkoms fiksuoti. Viduje esantys trys UD lęšiai ištaiso spalvų iškraipymą, o „Super Spectra“ danga sumažina šešėlinius vaizdus ir blyksnius. „Nano USM“ išlaiko judančius objektus ryškiai sufokusuotus, užtikrina greitą, tylų ir tikslų automatinį fokusavimą, o devynių plokštelių diafragma užtikrina gražų foną.


 


Canon RF 24-105mm F2.8 L IS USM Z
Profesionalų lygio 24–105 mm priartinantis objektyvas, skirtas vaizdo įrašams ir nuotraukoms kurti, pasižymi nepriekaištinga inžinerija, sparčia ir ryškia f/2.8 diafragma bei išskirtiniu tikslumu, todėl puikiai tinka įvairiems sumanymams įgyvendinti. Objektyvas „Canon RF 24-105mm F2.8L IS USM Z“ padeda kurti transliavimo, kino ir fotografijos pasaulių harmoniją. Naudodami šį naujovišką, besikeičiančiam pasauliui pritaikytą objektyvą operatoriai ir fotografai džiaugsis pačia geriausia vaizdo kokybe ir rezultatais. Pastovia f/2,8 diafragma, skirta kvapą gniaužiantiems „bokeh“ efektams, taip pat mažesniu fokusuotės pulsavimu ir elektroniniu parfokaliniu fokusavimu pasižymintis objektyvas tikrai nustebins visus turinio kūrėjus.

 

 

 

 

 


Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM
Itin plataus kampo, mažas ir lengvas priartinantis objektyvas „Canon EOS R“ serijos fotoaparatams su APS-C jutikliu. Tyrinėkite platesnį pasaulį ir kūrybingai fotografuokite bei filmuokite naujais dinamiškais būdais su šiuo ypač plataus kampo RF-S objektyvu. Sutalpinkite kadre daugiau, net jei negalite atsitraukti, ir eksperimentuokite su pirmu planu, fonu, masteliu ir dydžiu. Fotografuokite ir filmuokite plačius vaizdus iš arti ir iš toli, viduje ir lauke. Atraskite kampus, kurie anksčiau atrodė neįmanomi. 0,5 karto padidinimas leidžia kurti įspūdingus plataus kampo kadrus stambiu planu, o jungtinis objektyvo valdymo ir fokusavimo žiedas padeda tiksliai suderinti vaizdus fotografuojant.

 


 

Paskubėkite ir įsigykite naujus, puikios kokybės Canon objektyvus jau šiandien!

Daugiau informacijos apie naujus objektyvus rasite čia:


Canon RF 200-800mm F6.3-9 IS USM

Canon RF 24-105mm F2.8 L IS USM Z

Canon RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM