+370 604 01010
I-V 09:00 - 18:00

Canon Selphy Square QX10 - PUIKI KALĖDINĖ DOVANA

 

Artėjant Kalėdoms, dažnai iškyla klausimas: ką padovanoti mūsų mylimiems žmonėms? Šiais metais galite pasirinkti ypatingą dovaną - spausdintuvą Canon Selphy Square QX10!


Dabar Canon Selphy Square QX10 - vos už 122.99 €

Daugiau informacijos apie prekes rasite čia: 

Canon Selphy Square QX10 (juodas)

Canon Selphy Square QX10 (baltas)

Canon Selphy Square QX10 (rožinis)

Canon Selphy Square QX10 (žalias)

 

Taip pat kartu įsigykite fotoplokšteles:

Canon Selphy Square Media Pack XS-20L

 

„CANON SELPHY SQUARE QX10“ sukurtas taip, kad be jokių laidų, kabelių ir vargo įsilietų į jūsų gyvenimą. Tiesiog iš savo telefono spausdinkite sodrias 68 x 68 mm (2,7 x 2,7 col.) kvadratines nuotraukos, kurios dėl dažų sublimavimo kokybės net iki 100 metų išliks ryškių spalvų ir detalios. „CANON SELPHY SQUARE QX10“ veikia „Wi-Fi“ ryšiu, todėl su juo galite bet kur akimirksniu išspausdinti gražias ypatingų akimirkų nuotraukas.

 

Dovanų metas yra puikus laikas parodyti, kaip jums rūpi jūsų šeimos nariai, draugai ir artimieji. Canon Selphy Square QX10 leis jums sukurti nuostabias nuotraukas ir momentiniu būdu dalintis jomis su mylimaisiais. Galėsite prisiminti smagias akimirkas, kartu sudėlioti nuotraukų albumus ar net kurti nuostabius kalėdinius atvirukus.

 

Nepraleiskite progos įsigyti Canon Selphy Square QX10 spausdintuvo vos už 122.99 €. Tai puiki investicija į kalėdinę dovaną, kuri nudžiugins jūsų mylimuosius. Kalėdos yra metas, kai pasakojamos pasakos ir kuriamos prisiminimų knygos - su Canon Selphy Square QX10, ši knyga bus pilna spalvų, šypsenų ir meilės!