Fototapetai

  Fototapetai

  Jei norite pribloškiančio interjero, klijuokite fototapetus. Fototapetai - įdomus, originalus ir netradicinis sprendimas Jūsų svetainės, vaikų kambario ar biuro sienoms. Tai interjero detalė, kuri gali puošti visą kambario sieną ar tapti nedideliu akcentu. Fototapetai gali būti įvairaus stiliaus, tad jie tinka ir moderniame, ir klasikiniame interjere. Fotofabrikas siūlo gaminti fototapetus su savo nuotraukomis. Jei mėgstate  fotografuoti atsiųskite mums savo nuotrauką ir sienos išmatavimus, įvertinsime ar pakanka nuotraukai kokybės ir pagaminsime individualius fototapetus. Jei neturite geros nuotraukos padėsime išsirinkti ir pagaminsime, tai ko pageidaujate.
  Temos pačios įvairiausios: gamta, miesto vaizdai, įvairios tekstūros, vaikiški ir t.t.  Fototapetai praplečia patalpos erdvę, sukuria tam tikrą nuotaiką. Dažniausiai jie klijuojami ant sienos, kuri yra atviriausia, neužstatyta, normaliai apšviesta.
  Rinkdamiesi fototapetus, pirmiausia apsispręskite, kokios kainos ir kokybės norėsite.
    Popieriniai fototapetai, jei planuojate pigiai „prasisukti“. Jie spausdinami ant popieriaus pagrindo, o pats fototapetas suklijuojamas iš atskirų dalių (nuo 1 iki 8 arba dar daugiau). Klijuojant klijais tepamas pats fototapetas, siūles rekomenduotina 1-3 mm užleisti vieną ant kitos, didesnes pūsles pasistengti išlyginti, o mažos pūslelės džiūdamos dažniausiai išsilygina. Žiūrint iš arti į popierinius fototapetus matosi sujungimai, raštas ne taip gerai susileidžia, nors atspausdinimo kokybė gera, spalvos ryškios ir iš toliau žiūrint vaizdas tikrai įspūdingas. Popieriniai fototapetai puikiai tiks vaikų kambariams ar nebrangiems interjerams. Jų kainos apie 40-60 lt/m2.
         Kokybiškiems interjerams rinkitės tik  fototapetus flizelino pagrindu. Tokie fototapetai dažniausiai klijuojasi iš atskirų vertikalių juostų, tas juostas glaudžiant kraštas prie krašto. Klijais tepama tik siena, o fototapeto juosta glaudžiama prie jos sausa. Flizelino pagrindas yra stabilus, klijuojant jis nesipūslėja, džiūdamas nesitraukia. Siūlės labai gerai susileidžia, jų praktiškai nesimato. Pats flizelino pagrindas yra storesnis už popierinį pagrindą, paviršius kokybiškesnis, atspausdinimo kokybė labai gera. Tiek iš arti, tiek iš toli flizelininiai fototapetai žiūrisi kokybiškai ir įspūdingai. Kainos apie 50 - 150 lt/m2, nors gamina ir plono flizelino pagrindo pigesnius fototapetus už 35 - 50 lt/m2. Brangesni fototapetai parduodami tik pagal užsakymą, pristatymo terminas apie 1 – 2 mėnesiai, todėl planuokite užsakymą iš anksto.

   

   

  Išdrįskite keisti savo namus ir įgyvendinkite drąsiausias savo svajones. Užsisakykite fototapetus su savo nuotraukomis, tai puikus būdas atskleisti savo pomėgius ir sukurti individualų namų stilių.

  Dėl užsakymų kreipkitės:

  Tel. +37067309442
  fotodekoras@fotofabrikas.lt