Fotografuota CanonEF 100 f/2,8 Macro objektyvu. Tikros makro juo ir gaunasi ir rekomenduočiau tik jį. aišku jeigu kaina nesikandžioja. Jo kaina 2000 Lt
ginukutis
2010-09-03 11:11:17
Su kokiu objektyvu fotografavote? Man labai patikna makro, turiu Canon 550D, gal patartumėte kokį objektyvą?
Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai, siekiant optimizuoti ir plėtoti mūsų veiklą, taip pat gerinti ir analizuoti lankytojų patirtį bei tikslingai nukreipti mūsų ir mūsų partnerių reklamą. Leisdami visus slapukus, leisite mums užtikrinti geriausią naršymo ir apsipirkimo patirtį. Tam tikri slapukai yra būtini, kad mūsų svetainė veiktų tinkamai ir kad galėtumėte naudotis jos funkcijomis. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su fotofabrikas.lt slapukų politika. Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip mes juos naudojame galite rasti mūsų slapukų pranešime, taip pat čia.Sutinku
Palikti pirkėjų atsiliepimai (0)