+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Profesionalus filmavimas

mariusvideo2012-02-11

Sveiki, filmuoju vestuves ir noriu nusipirkti dar vieną papildomą kamerą tik neapsisprendžiu kurią. Kuom skiriasi Canon HV-30 nuo Canon HV-40. Ir ar "nesipjaus" spalvos su dabartine ? Filmuoju su Sony HVR v1e. Ačiū už atsakymą.

Linas Miknius atsakė2012-02-13 00:00:00

Europietiški Canon modeliai praktiškai niekuom nesiskiria. NTSC rinkai skirta Canon HV40 kamera turi 24p skleistine filmavimo galimybę. Spalvos skirtingų gamintojų kamerų paprastai šiek tiek skiriasi. Palyginimą galima pasižiūrėti čia.

skorpidant2012-01-17

Ačiū už atsakymą.Siūlote už panašią kainą mažesnę kamerą, tačiau aš būtent noriu turėti kamerą nuo filmuojančią nuo peties.Manau kokybės vestruvių filmavimui pakaks. Tuo labiau, jei dar mikrofonas gerai veikia, nereiks papildomo.Ką galėtumėt pasiūlyti kokybiškesnio iki 8000 lt.

Linas Miknius atsakė2012-01-18 00:00:00

Geresnis pasirinkimas būtų Panasonic AG-HMC81E. Kamera gali filmuoti progresyvine skleistine, turi tris matricas ir patogų rankinį valdymą. Tačiau jos kaina šiek tiek viršija jūsų numatytą biudžetą. Jei kalbėsime apie vestuvių filmavimą iš verslo pusės, tai norėsime kuo greitesnių investicijų atsipirkimo, todėl pigiausias profesionaliai atrodantis produktas (PANASONIC HDC-MDH1) nebus nieko vertas. Daugelis klientų liks patenkinti, nes nedaug jaunavedžių išmanys ir klausinės apie video kameras. Gurmanai, žinoma, su tokia kamera jūsų nesamdys. Tačiau noriu pabrėžti, kad žymiai svarbiau yra meninė vestuvių filmo pusė bei filmavimo kokybė (turiu omenyje operatoriaus darbą), o ne techniniai vaizdo kokybės niuansai.

skorpidant2012-01-16

PANASONIC HDC-MDH1 AVCHD kameros privalumai ir trukumai! Norečiau įsigyti, kadangi palyginus maža kaina. Gal galima įsigyti ir per fotofabriką.Ar būtų galimybė "pačiupinėti" naturoj. Ačiū!

Linas Miknius atsakė2012-01-16 00:00:00

Ši kamera turi kokybiškai garsą įrašantį mikrofoną ir atrodo kaip profesionali kamera, o iš tiesų tai tik atrodo taip, jos vidus nesiskiria nuo mėgėjiškos kameros. Jei jums reikia įvaizdžio, tai galima galvoti apie jos pirkimą, bet jei reikia kokybės, tai už panašią kainą galima įsigyti ir mažesnių gabaritų panašiai, ar net geriau filmuojančią kamerą.

valdas872012-01-12

Laba diena, Norėčiau įsigyti naują kamerą, nes ankstesnė sony HDR XR 155 jau nebetenkina norisi kažko profesionalesnio. Biudžetas siekia apie 5000lt. Iš anksto dėkoju.

Linas Miknius atsakė2012-01-13 00:00:00

Be optinio vaizdo stabilizatoriaus ir didelės matricos, pirmas žingsnis profesionalumo link - ant objektyvo esantis rankinio fokusavimo žiedas, taip pat kuo daugiau ir patogaus filmavimo parametrų rankinio valdymo rankenėlių, įtaisytų kameros išorėje. Vertos dėmesio būtų šios kameros (deja, jos išlipa iš numatyto biudžeto, bet pigiau nelabai ką galima ir surasti): Canon XA10 ir Panasonic AG-HMC41EJ

roka2011-11-19

Laba diena. Ką galėtumėte pasakyti apie Sony HXR-MC2000E . Planuoju filmuoti reportažus apie įvairius renginius, vestuves, mažo biudžeto filmus. Kokie šios kameros privalumai ir trūkumai? Ačiū.

Linas Miknius atsakė2011-11-20 00:00:00

Privalumas tas, kad už palyginti mažą kaina, ši kamera atrodo kaip profesionali, tačiau atvirai kalbant, jos tokia vadinti negalima. Turi vieną, palyginti nedidelę (1/4"), kaip daugelis mėgėjiškų kamerų, tačiau patobulintą Exmor R matricą. Išorinis mikrofonas taip pat jungiamas neprofesionalia 3,5 mm jungtimi. Filmavimo rezultatai (tiek vaizdo, tiek garso) yra puikūs, tačiau jums spręsti, ar toks derinys jums yra priimtinas.

Vertuci2011-09-02

Sveiki, noorejau suzinoti visus +,- tarp kameru : Sony NEX VG10 ir Sony HXR-MC50. Veixmas vyktu renginiam, vestuvem, nedidelio biudzeto filmu filmavimui. galit pasiulyt ir savo variantus. Dekoju is anksto.

Linas Miknius atsakė2011-09-03 00:00:00

Sony NEX VG10 turi profesionalios kameros elementus: keičiamą objektyvą, fokusavimo ir židinio keitimo žiedus bei ženkliai didesnę matricą, kas leidžia išgauti mažą fokuso gylį. Meniniams kadrams išgauti tai yra labai svarbu. Atsižvelgiant į jūsų ketinimus, ši kamera yra pranašesnė ir už tokią kainą geresnio varianto ir nepasiūlysiu. Reikia pažymėti, kad kitų parametrų rankinis valdymas nėra itin patogus (tai atliekama per meniu komantas), tačiau tokio lygio kamerose visų parametrų patogaus rankinio valdymo ir nebūna.

Rexas2011-08-13

Sveiki, Noreciau patarimo. Koks optimaliausias (kaina-kokybe) mikrofonas tiktu kamerai Sony HDR-FX1E? Ir kiek jis kainuotu? Filmuojama vestuvese. Aciu.

Linas Miknius atsakė2011-08-18 00:00:00

Optimalūs (kainos-kokybės atžvilgiu) yra Sennheiser mikrofonai. Jei "Fotofabrikas" jums jų nepasiūlys, tada kreipkitės į "TVC Lietuva". Kaina skaičiuojama šimtais litų, bet ne tūkstančiais kaip kad Shure mikrofonų.

kancelskis2011-05-09

Sveiki dar karta, na butent Sony HRX MC50 ir as buvau nuziurejes, o kaip paskambinau i fotofabrika, tai konsultantas pasake, jog si kamera neverta savo kainos, tiesiog turi dideli mikrafona ir filtra o parametrai panasus kaip eiliniu Sony kameru uz 3-4 tukst. litu. Tai dabar vel pasimeciau, nes jus sakot kad gera kamera... O kaip Sony vg 10? su kiek objektyvu ji eina komplekte? Kaip kameros Sony HDR FX7, kaip Canon XA10? Beje ji man atrodo realiausia, nes modelis naujas, tik laukt reiktu apie du tris menesius, bet gal verta, kaip manot???

Linas Miknius atsakė2011-05-09 00:00:00

Filmuojant profesionaliai, labai svarbu patogus kameros valdymas. Sony HDR-FX7 patogi tuo, kad ant objektyvo turi fokusavimo ir židinio nuotolio keitimo žiedus. Taip pat, filmavimo metu patogiai galima keisti filmavimo parametrus su išorėje įtaisytais reguliatoriais, o ne per meniu. Ši kamera filmuotą medžiagą saugo į kasetes. Canon XA10 visas profesionalumas sutelpa į profesionalų garso reguliavimą, o visą kitą pas ją kaip ir pas mėgėjiškas kameras. Sony NEX VG10 profesionali vieta - keičiamas objektyvas, tai funkcija, kurios neturi net daugelis pusiauprofesionalių kamerų. Kiek man yra žinoma (patvirtinti tai gali pardavimų vadybininkai), įpakavime yra tik vienas, keičiamo židinio nuotolio objektyvas, kitus reikia įsigyti atskirai. Kaip ir vėl matot, negalima vienareikšmiškai išrinkti geriausios kameros. Reikia apsvarstyti savo keliamus prioritetus.

kancelskis2011-05-08

Gera diena Linai, jau menesi laiko kaip renkuosi kamera ir niekaip neisirenku jos... labai prasau padekite man... noriu tokios pusiau profesionalios, bet nezinau kaip del HDV kameru, juk turbut netolimoje ateityje tikrai jos nebus popiuliarios del irasymo i kasetes, o as noriu investuot i ateity, investuot i daikta, galvoju del vestuviu filmavimo, nes mano kamera jau senuke ir noriu pasikeisti, tad labai prasau pasiulykit kazka, biudzetas apie 7-8 tuks litu. Galbut kazkaip galeciau Jums paskambint, pasikalbet? Manau kaip tikras profesionalas tikrai pasiulysit tinkama varianta is keliu pavyzdziu... didelis dekui!

Linas Miknius atsakė2011-05-09 00:00:00

Dėl kasetinių kamerų nebūčiau toks kategoriškas, jos pakankamai patikimos ir patogios. Pvz., Sony neseniai išleido modelį Sony HVR-Z5, kuri filmuoja į kasetę. Žinoma ji tobula, gali filmuoti ir į kitas laikmenas, tačiau sunku prognozuoti, kada kasetės bus visiskai pakeistos moderniškesnėmis laikmenomis. Kameros kokybę atspindi ir jos kaina. Tobulo daikto pigiai neįsigysite. Kaip jums būtų ši kamerytė Sony HXR-MC50? Vestuvių filmavimui tikrai tiktų. Matrica pakankamai didelė, tad ir kokybę turėsite nepriekaištingą net ir esant nepakankamam apšvietimui. Turi įspūdingą mikrofoną bei išorinio mikrofono bei ausinių prijungimo lizdus.

Atelje2011-02-22

Norime isigyti vaizdo kamera dokumentikos, gamtos, dalinai ir vaidybiniams filmavimams. (tai reikia, kad ir vaizdo kokybe, ir matrica butu pakankama, ir garsui pasijungti lizdai, ir optika) biudzetas apie 16000 Lt. Ar yra galimybe rasti tokia kamera, kad ja i rankas paemes profesionalus operatorius sakytu - tvarkoj, si ta nufilmuoti galima?

Linas Miknius atsakė2011-02-22 00:00:00

Minimali, profesionaliam filmavimui kamera, kurios per daug nepeiktų profesionalūs operatoriai, būtų SONY HDR-FX7E. Kita, šiek tiek geresnių parametrų, turinti profesionalias mikrofono jungtis (o tai profesionalai labai vertina) yra Canon DV XH A1s.
Abidvi šios kameros filmuotą medžiagą saugo į miniDV kasetes. Daugeliui video mėgėjų tai jau praeitis ir nepatogus dalykas, tačiau profesionaliam filmų kūrimui, mano manymu, tai ideali ir patikimiausia laikmena.

3 iš 8 puslapių
  1. Atgal
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. ...
  8. 8
  9. Pirmyn
10 78 klausimų

Užduoti klausimą