+370 604 01010
I-V 10:00-19:00, VI 10:00-14:00

Profesionalus filmavimas

dainius552015-11-18

Laba diena, reikalingas Jūsų patarimas. Nusprendžiau perkelti vaizdo medžiagą iš miniDV kasečių į PC kompiuterį. Deja perkelto vaizdo kokybė prasta- grūdas, sunku įžiūrėti detales ypač judant vaizdui. Žiūrint per TV tiesiai iš kameros, kokybė puiki. Kamera Sony HCR-HC35E, naudotas laidas su jungtimis IEEE-1394. Bandžiau rašyti ir su Muvie Maker ir su Vegas programomis. Rezultatas tas pats. Kur gali glūdėti problema?

Gina Gelažnikienė atsakė2015-11-20 10:29:45

Tai gali būti procesorius netinkamas ir operatyvinės atminties trūkumas nespėja skaičiuoti... Kitas dalykas monitorius atkuria puskadrius ir Jūs tokio vaizdo kaip per TV nematysite.

Pasitelkite profesionalus: Video perrašymas

Ramunasbku2014-06-12

Sveiki. Reikalinga vaizdo kamera, sakykim iki 1000 litų, svarbiausia funkcija - ilgas nepertraukiamo filmavimo laikas (bent jau apie 2,5 val.). Priartinimas ar vaizdo kokybė nėra pirmoje vietoje. Ką galėtumėte rekomenduoti? Sunkiai sekasi rasti. Ačiū labai.

Gintautas Drakšas atsakė2014-06-13 00:00:00

Sveiki. Patarčiau įsigyti Sony HDR-CX190E, ji turi LP  (Long Play) filmavimo režimą, kuris naudojamas filmavimui, kai nereikia labai geros kokybės, bet reikia kad kamera ilgiau filmuotų turint tą pačią atminties talpą. Filmavimo trukmė taip pat priklausys nuo to, kokios talpos atminties kortelę įsigysite. Talpesnė - filmuosite ilgiau. Jai tinka kortelės iki 64 GB talpos. pavyzdžiui, naudojan LP režimą į 2GB kortelę tilps 45 min, 4GB - 90 min, 8GB - 185 min, 16GB - 380 min, 32GB - 770 min (t.y. 12 val ir 50 min). Šiaip, kamera gera, pakankamai gerai filmuoja ir esant blogesniam apšvietimui. Kainos prasme netgi imčiau pigesnę - Sony HDR-CX240. Viskas tas pats, tik naujesnė, ir su kiek mažesniu artinimu, bet Jums tai, kaip suprantu, neaktualu.

BBvideo2014-02-15

Laba diena. Noreciau gauti patarima: taigi, mane domina filmavimas, love strory kurimas, perteikti emocijas ir dziaugsma video israiskoje. Moku naudotis sony vegas programa, Photoshopu ir Lithroomu. Taigi pradejau galvoti gal reiktu pradeti filmuoti dviese vestuves, sventes, poras... aisku taip baisu nebutu jei negalvociau ,kad tai noreciau investuoti apie 20000lt. Tikros filmavimo kameros nesu laikes rankoje tik fotoaparatas (vestuviu fotografu dirbau), tai norisi pirkti nauja gera iskarto investuoti, kad nereiketu ateityje keleta metu. Tai siuo metu man atrodantis geras variantas SONY HVR Z5E kamera + Glidecam 4000 PRO + bevielis mikrofonas (neisivaizduoju koks). Daugelis sako, kad geriau pirkti padeveta kamera paskui ziureti nauja, dar kad vestuves jau atgyveno su filmuotojais ju jau niekas nesamdo.... bet manau, kad jie neteisus ar tikrai ?. Tai klausimas butu ar ne per brangia kamera pasirinkau? Gal galetumete jus rekomenduoti vestuviu filmavimui pilna iranga apie 20000lt?? Aciu JUMS Pagarbiai,

Eligijus Levanas atsakė2014-02-22 00:00:00

Sveiki,

Na mes nevedame vestuvių filmavimo statistikos ir neteikiame marketingo paslaugų, tačiau dėl technikos pasirinkimo yra du variantai kaip išleisti norimus pinigus. Galima pirkti gerą vaizdo kamerą arab gerus veidrodinius fotoaparatus, kadangi su jais taip pat kuriami profesionalūs vaizdo klipai ar net filmai. Perkant naudotą daiktą neaišku ar jis bus kokybiškas ir ar veiks gerai praėjus kuriam laikui, ypač kai nėra garantijos, tad labai nemalonu būtų jei pavestu įranga prieš pat šventę. Pasirinkta kamera gan neblogas variantas, o rinktis kokį nors kitą modelį vertėtų tada jei skirtumėte daugiau arba norėtumėte tilpti į gerokai mažesnį biudžeta. Brangios kameros yra kartu ir panašios ir skirtingos tarpusavyje, iš jų gaunamas kokybiškas video, tačiau skiriasi valdymo specifikos ir galimų priedų pasirinkimas. Kameros su keičiamais objektyvais labai perspektyvios, tačiau tuomet kai į jas daug investuojama, Aišku yra kas filmuoja ir su komplektu kuris kainuoja 5000 LT. Žinoma reikia sugebėti sukurti galutinį projektą, nes gera kamera tai tik maža dalis viso darbo.

valdas872013-12-07

Labas vakaras, Noriu sužinoti kokios filmavimo įrangos reikia norinti rengti tiesioginius vaizdo pranešimus internetu. Ačiū už atsakymą.

Eligijus Levanas atsakė2013-12-13 00:00:00

Sveiki,

Priklauso nuo to kaip transliuosite, tačiau tai daryti galima su daugeliu vaizdą įrašančių įrenginių, bet didžiausia užduotis bus susirasti programinę įrangą ir prijungimo būdą prie kompiuterio.

mariusvideo2013-07-21

Sveiki, galvoju pirkti trikoji turiu kamerą sony hvr v1e gal patartumėt kokį pirkti man aktualu, kad galėčiau greitai nuimti ir uždėti ant stedycam. Galvoju iš monfrotto. Labai ačiū už patarimą

Kęstutis Milašius atsakė2013-07-28 00:00:00

Sveiki,

na trikoju yra ivairių ir dauguma turi greito nuemimo plokštelę, teisiog ant stadycam jum reiktu pritvirtinti plokštelės laikyklį jog nuemes nuo štatvyvo galvos idetumet ant steadycam su visa ploštele, 

Kęstutis Milašius atsakė2013-07-28 00:00:00

Sveiki,

na trikoju yra ivairių ir dauguma turi greito nuemimo plokštelę, teisiog ant stadycam jum reiktu pritvirtinti plokštelės laikyklį jog nuemes nuo štatvyvo galvos idetumet ant steadycam su visa ploštele, 

salviux2013-06-28

Sveiki, planuojame pirkti vaizdo kamerą. Biudžetas be priedų 3500 Lt. Vaizdo kameros paskirtis video klipų gamyba, interviu. Medžiaga naudojama internete, galbūt tv. Ką patartumėte.Gal patarsite kokie parametrai svarbūs, į ką reiktėtų atkreipti dėmesį. Iš anksto dėkui.

Eligijus Levanas atsakė2013-06-29 00:00:00

Sveiki,

Canon LEGRIA HF G25 - neblogas variantas pažengusiam filmuotojui, kamera pusiau profesionali, tačiau savo galimybėmis mažai kuo skiriasi nuo biudžetinių pro klasės kamerų. Korpusas nėra didelis, tad kamera nesudėtingai transportuojama arba keičiant poziciją nereikia sugaišti daug laiko, nes greičiausiai naudosite vieną kamerą, tai ji pastoviai bus perstatoma ir t.t. Kokybės internetui tai daugiau nei reikia, o televizijai taip pat dar kol kas nėra keliami aukšti reikalavimai ,daugiau laiko ir darbo užima vaizdo medžiagos paruošimas galutiniam produktui. Parametrui daug kur panašūs kamerose, tačiau aktualiau priedų pajungimo galimybė, suderinamumas, taip pat tų pačių priedų pasirinkimas ir kaina.

izrailas2013-01-14

Laba vakara, labai ačiū už išsamų atsakymą. Ši kamera Canon LEGRIA HF G10 atrodo neblogai, techninės jos charakteristikos kaip ir tiktų man. Bet prie to paties būtų įdomu sužinoti Jūsų kaip profesionalo nuomonę, ar su tokia kamera tiktų užsiimti pusiau profesionalia veikla, kaip vestuvių filmavimas? Ar reikia dar daug praktikuotis kol galėsiu dirbti su profesionalesne aparatūra ir tik tada siūlyti savo paslaugas klientams, tai sakau tik todėl, kad ir dabar dažnai sulaukiu pasiūlymų iš pažįstamų ir draugų rato nufilmuoti jų įsimintinas šventes ir už ta dažnai siūlo atlygį. To pasekoje dažnai pamąstau gal prie to paties pabandyti pasiūlyti savo paslaugas platesniam klientų ratu? Ačiū už atsakymus.

Linas Miknius atsakė2013-01-14 00:00:00

Labai smagu, kai hobis dar ir kapeiką atneša, tačiau nederėtų iškart pulti skelbtis apie vestuvių filmavimo paslaugas. Pradėkite nuo draugų ir nuo ne tokių svarbių švenčių, kaip vestuvės. Pradžioje imkitės jubiliejų, krikštynų, vakarėlių ir pan. Prieš pradedant filmuoti renginius, reikia bent jau galvoje turėti būsimo filmo scenarijų, kurį būtų gerai suderinti su užsakovu (jei jam tas svarbu). Stenkitės, kad Jūsų filmas būtų logiškas ir įdomus pasakojimas, nes jei susuksite prastą vestuvių filmą, jaunoji gali ne juokais įsiusti. Dėl Jūsų išsirinktos kameros, galiu pasakyti, kad vaizdo ir garso kokybė tokiam darbui tikrai yra pakankama, tačiau jei jau ruošiatės iš to uždarbiauti, turėtų būti ir įvaizdis (čia jau mano nuomonė). Nuvažiuokite savaitgaliais prie santuokų rūmų, ar bažnyčių ir pažiūrėkite, kokiomis kameromis filmuoja ne jaunųjų draugai, bet tie, kurie iš to duoną valgo. Arba panaršykite po lietuviškus tinklalapius, siūlančius filmavimo paslaugas. Ten turėtų būti giriamasi ir filmavimo įranga. O galbūt Jums puikiais seksis ir su Canon LEGRIA HF G10, kas žino...

mxdidziulis2013-01-14

Laba. Sony HVR-HD1000 vestuvems?

Linas Miknius atsakė2013-01-14 00:00:00

Žinot kaip su tom vestuvėm... Vestuvių filmas turi patikti nuotakai, o praktiškai visais atvejais jis patiks ne dėl vaizdo techninės kokybės, o dėl filmo meninės vertės. Todėl darant vestuvių filmą, scenarijus yra labai svarbi projekto dalis. Sony HVR-HD1000 iš esmės yra mėgėjiška kamera, profesionaliai atrodančiame korpuse. Įvaizdis taipogi yra svarbu prieš klientus. Jei vestuves filmuosite su delnine kamera, klientai greičiausiai kreivai į Jus žiūrės ir gal net priekaištaus. Pamatę Sony HVR-HD1000 profesionalūs vestuvių filmuotojai, gali šypsotis, tačiau jie Jus supras. Turėsite dar ir greitesnį investicijų atsipirkimą.

izrailas2013-01-13

Labas vakaras, esu video mėgėjas. Daugiausia laiko skiriu laukinės gamtos filmavimui, turėjau progos susukti porą vestuvinių filmukų. Norėčiau palaipsniui pereiti profesionalumo link. Kokią filmavimo kamerą (biudžetas iki 5000 Lt) patartumėte įsigyti pradžiai, jog rezultatai būtų bent kiek profesionalesni nei su dabartine Panasonic HC-V100? Turint omenyje tai, jog filmuojant žvėris labai reikalingas geras šviesos pralaidumas, nes dažniausiai filmuojama anksti ryte ar leidžiantis saulei neturint jokių galimybių naudotis dirbtiniu apšvietimu? Gal tam dalykui reikalinga brangesnė technika ar tą pakeistų veidrodinis fotoaparatas apie ką dažnai galvoju? Prašau, suteikite informacijos.

Linas Miknius atsakė2013-01-13 00:00:00

Jei galvojate filmuoti, tai rinkitės filmavimo kamerą. Fotoaparatą pirkite fotografavimui. Profesionali video įranga pakankamai brangiai atsieina ir už numatytą biudžetą neįmanoma įsigyti profesionalios kameros, tačiau profesionaliau atrodantį vaizdą galima išspausti. Tik turėkite omenyje, kad prastas operatorius-režisierius net turėdamas ir geriausią kamerą, profesionaliai atrodančio filmo nesusuks, o atvirkščias variantas įmanomas. Geram vaizdui išgauti prietemoje reikia didesnės matricos, o meniškai atrodantiems kadrams nufilmuoti, labai praverčia rankinis fokusavimo žiedas. Perfokusavimo efektui išspausti, didesnė matrica taipogi yra labai pageidautina. Neblogas pasirinkimas būtų Canon LEGRIA HF G10 kamera. Ji turi praktiškai didžiausią įmanoma mėgėjiškose kamerose matricą (1/3") ir rankinio fokusavimo žiedą. Tik filmuojant laukinę gamtą, x10 optinis priartinimas kartais gali būti ir per mažas.

minde862013-01-07

Sveiki. Nesu profesionalas, todel noriu paklausti, ar namų sąlygomis įmanoma iš profesionalios televizinės kameros (šiuo atveju Sony Betacam) kokiu nors būdu persikelti video medžiagą į kompiuterį ? Firewire jungties nėra... Būčiau dėkingas už paaiškinimą :)

Linas Miknius atsakė2013-01-07 00:00:00

Ar pas Jus analoginis Betacamas? Kokios išvesties jungtys kameroje yra? Jei tik analoginės (AV, S-Video, YPbPr), tada kompiuteryje reikalinga analoginio vaizdo įvesties plokštė. Jei tokios nėra, tada galima pasinaudoti miniDV kamera, turinčia analoginio vaizdo įvesties funkciją ir ją naudoti vietoj minėtos polkštės, miniDV kamerą prie kompiuterio jungiant per Firewire.

1 iš 8 puslapių
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. ...
  5. 8
  6. Pirmyn
10 78 klausimų

Užduoti klausimą